Dom Best Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Dom Best Sp. z o.o.

bb 2014-06-26 14:58
Jestem zbulwersowana wiem czemu nikt nic tu nie wypisuje bo prezesik wszystkich zastrasza jak się uwolnie to napisze wszystko o tym człowieku. Uważajcie na niego
Karina 2015-03-25 22:27
Nie polecam.(usunięte przez administratora) mało przyjemny facet. Wyzysk i brak kultury osobistej. Uważa się za nietykalnego. Wystarczy poszperać w necie by dodatkowo się dowiedzieć - człowiek z wyrokiem Sądowym.
amela 2016-04-26 10:01
mania8' wiesz co troche dziwia mnie i zatnaiwająte komentarze, firma powstała w 2000roku wiec mają duże doswiadczenie w zarządzaniu nieruchomosciami, wiec na pierwszy rzut oka wydaje się ,że są bardzo profesjonalni i o tym też swiadczy ich strona intrnetowa.
Aa 2017-04-12 10:45
Bardzo fajna firma. Nie wiem jak kiedyś , ale po zakupie przez grupę od obsługi nieruchomości jest dobra atmosfera i fajnie sie pracuje. Od tego roku pozytywne zmiany dla pracowników i wspólnot które obsługujemy. Kupili nawet nowe komputery, dostałam tez podwyżkę.
Zostaw swoją opinię o Dom Best Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Best Sp. z o.o.