Opinie o Lotos Serwis Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lotos Serwis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lotos Serwis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotos Serwis Sp. z o.o. w Gdańsk

pracownikkk Nowy wpis

Ludzie tutaj narzekają, ale często patrzą z perspektywy wieloletniego pracownika tylko tej jednej firmy. W porównaniu do innych pracodawców jest całkiem nieźle. Firma często bierze młodych na przyuczenie, bez żadnego doświadczenia. Zarobki na start dla takich to ponad 5 tysięcy brutto, plus wiele dodatków. Stabilne zatrudnienie, możliwość awansu, rozwoju. Jestem młody, pracuję dopiero kilka lat i w 2022 roku zarobiłem ponad 100 tysięcy złotych brutto. Nie wierzcie we wszystko, co przeczytacie w internecie, aplikujcie, zobaczcie na własne oczy, najwyżej zrezygnujecie. Pamiętajcie, nikt zadowolony nie wchodzi na takie strony i nie wystawia opinii, stąd też mniej opinii pozytywnych.

Elektryk Nowy wpis

Jakieś opinie odnośnie pracy w serwisie? Ile zarabia elektryk pomiarowiec?

Pracownik_LS

Pracuję w LS (utrzymanie ruchu). Nie wiem jak jest w biurach, ale na produkcji wśród pracowników technicznych czuć tutaj jeszcze komunę. Niestety niższa kadra zarządzająca (koordynatorzy, mistrzowie itp) nie jest z prawdziwego zdarzenia, są to ludzie którzy owszem, mogą posiadać jakąś wiedzę, ale nie koniecznie nadają się do zarządzania zespołem ludzi. Często byłem i jestem świadkiem mobbingu wobec pracowników (zwłaszcza młodych). Krzyki, nerwowa atmosfera to norma w pewnych miejscach. Niektórzy zdecydowanie mają problemy psychiczne które przenoszą do pracy. Bardzo kiepski system nauczania, ludzie nie potrafią przekazywać wiedzy, nie ma żadnego programu szkolenia nowych pracowników. Ktoś przychodzi, dają mu narzędzia i robi za pomagiera, aż ktoś łaskawie czasami mu coś powie. Potem oczywiście złość, dlaczego czegoś nie umie i wyżywanie się. Panują tutaj stare układy, liczą się znajomości, duże różnice w wynagrodzeniu na tych samych stanowiskach. Z pozytywnych rzeczy: nie przemęczamy się, wypłata na czas, czasami premie.

Ja Nowy wpis
@Pracownik_LS

To prawda że jest duża różnica w wynagrodzeniach na tych samych stanowiskach. Strasznie to denerwujące tym bardziej że ci starsi uja robią

Ostrożnie. Nowy wpis

Zdążają się przypadki (usunięte przez administratora)wśród pracowników. Są wieloletni pracownicy z układami i mogą bardzo uprzykrzyć czas w pracy. Informacje poufne takie jak zarobki, premie itp. Są przekazywane dalej na palarniach przez sam zarząd a później wykorzystywane przez inne kanalię do szantażu i szkalowania. . Różnice w premiach to nawet 8do1 przy dokładnie takich samych zadaniach. Najlepiej nie wykazywać żadnej inicjatywy i siedzieć cicho. Praca która niszczy psychikę i harakter. Dużo ludzi ucieka z wydziału naprawy maszyn, nawet na gorsze warunki. Lepiej odpuścić sobie takiego pracodawcę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lotos Serwis Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Robol

Co wiecie o kierowniku parzuch... ?

Mateusz

Czy będą wypłacone wynagrodzenia dla pracowników ?

Luidzi

Dobry pracodawca więc nie ma ostatnio żadnych wpisów?

Jack

Jak wygląda tak naprawdę stanowisko pracownik techniczny - elektryk dyżurny ? Ile można zarobić w takiej pracy i jaka jest atmosfera ?

Zniesmaczony

Witam...W LS pracuję już ok. 11l na wydziale URM, kierownictwo nie liczy się ze zdaniem pracownika. Mistrzowie, niektórych komórek, szczególnie URM traktują LS jak prywatny folwark pokazując swoją wyższość. Kolesiostwo jest tu na porządku dziennym. Zwykły pracownik jest tu traktowany jako pracownik niższego sortu. Mówiąc krótko, załogę kierowniczą i decyzyjną tworzą ludzie niekompetentni.

gfr

no ale podejrzewam ze beda jednak cos robic zeby byc bardziej znani, moze jakos na przyklad rozbuduja strone

admin

Masz nowe wiadomości na temat pracy lub zatrudnienia w firmie Lotos Serwis Sp. z o.o.? Napisz nam co uważasz, jaka jest Twoja opinia.

Zostaw merytoryczną opinię o Lotos Serwis Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Lotos Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lotos Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotos Serwis Sp. z o.o.?

Lotos Serwis Sp. z o.o.