Opinie o Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek w Kraków

wierzyciel Nowy wpis

Mogę się podpisać o zaleganiu z płatnościami pobrany towar pierwszy terminowo zapłacony później już odwlekanie i przeciąganie terminów płatności w nieskończoność ... kolejka po długi widzę długa

Tak ta opinia jest prawdziwa Nowy wpis
@wierzyciel

Tak zgadzam się z tą opinia, to są (usunięte przez administratora) bardzo niskie wynagrodzenia za pracę na pracowni brud, czekają aby wykorzystać pracownika, umowy o pracę to 0.5 etatu a pracujesz na cały, są bardzo niemili.

Magda Nowy wpis

Czy na rozmowie pytają o jakieś ukończone kursy?

Cześć Nowy wpis

Chcesz zjeść dobre i smaczne ciastko czy chleb? Proszę bardzo, pod tym względem mogę polecić tę firmę. Jednak istnieje też druga, ciemniejsza strona (usunięte przez administratora). Bardzo nie polecam tego miejsca pracy. Otrzymanie umowy o pracę graniczy z cudem, oczywiście po wielu wcześniejszych "pielgrzymkach" do szefowej. Co do zwlekania z umową wymówki są różne, od złego samopoczucia aż po "ups.. zapomniałam"-trzeci miesiąc z rzędu. Marne wynagrodzenia wypłacane są w ratach i nigdy na czas. Obietnice szefowej co do premii bądź dnia wolnego za zasługi są puste. Można odnieść wrażenie, że szefowa spodziewa się cudów za tak śmieszne pieniądze. Mały utarg? Wina sprzedawcy. Duże (usunięte przez administratora) za prąd bo klimatyzacja jest włączona? Wina pracownika. Praca tam tak ładnie wygląda tylko z (usunięte przez administratora) a potem zaczynają się schody w dół. Serdecznie nie polecam.

oszukany

Nie polecam. Właściciela wisi mi za dostarczony towar ponad 3 tysiące złotych, a nie jestem jedyny. Firma windykacyjna po sprawdzeniu kontrahenta poinformowała mnie, ze jej dlugi wynoszą kilkadziesiąt tysięcy złotych

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Jola2222

Nie polecam. Co miesiąc musisz chodzić i prosić się o wypłatę, która dostajesz w ratach. Umowę dostaniesz jak zapytasz o nią po raz setny. Firma upada. Kierownictwo woli jechać na narty niż dać Ci wypłatę na czas.

admin

Znasz firmę jak własną kieszeń? Wiesz co się dzieje obecnie w Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek? Czekamy na Twój komentarz na forum.

Roxy 707
@admin

Wyzysk i chamstwo a jak cos sie szefowej nie spodoba to rzuca ciastkami do ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek - Kraków

Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.

Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek