Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek

Kraków

Opinie o Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek

admin 2015-08-08 22:39
Znasz firmę jak własną kieszeń? Wiesz co się dzieje obecnie w Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek? Czekamy na Twój komentarz na forum.
Jola2222 2016-06-15 19:42
Nie polecam. Co miesiąc musisz chodzić i prosić się o wypłatę, która dostajesz w ratach. Umowę dostaniesz jak zapytasz o nią po raz setny. Firma upada. Kierownictwo woli jechać na narty niż dać Ci wypłatę na czas.
Roxy 707 2017-05-06 21:38
Wyzysk i chamstwo a jak cos sie szefowej nie spodoba to rzuca ciastkami do ludzi
oszukany 2017-09-01 11:52
Nie polecam. Właściciela wisi mi za dostarczony towar ponad 3 tysiące złotych, a nie jestem jedyny. Firma windykacyjna po sprawdzeniu kontrahenta poinformowała mnie, ze jej dlugi wynoszą kilkadziesiąt tysięcy złotych
Zostaw swoją opinię o Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Franczak S.C. Piekarnia Cukiernia Małgorzata i Rafał Wieczorek