Row-Mix Firma Handlowo-Usługowa

Kraków

Opinie o Row-Mix Firma Handlowo-Usługowa

exslave 2013-05-04 17:34:32
Firma legenda w niechlubnym temacie łamania praw pracownika.
Nieprzestrzeganie czasu pracy przez pracodawcę, fałszowanie ewidencji czasu( m.in. fikcyjne wolne za pracujące soboty), papier na podstawę, reszta do rączki wg widzimisię właściciela. Wielka niewiadoma jaką jest wysokość pensji to bat na "krnąbrnych" pracowników, niemal mityczne : "masz dwieście z pensji" przy każdym "potknięciu" , bądź próbie dochodzenia swoich praw, oraz "nie ma takiej możliwości" przy próbie "urwania" się z pracy , wzięcia urlopu na żądanie , chorobowego czy opieki nad dzieckiem itp. nieważne czy masz komunię, ślub, dziecko w szpitalu, przeprowadzkę czy choćby do załatwienia sprawę w urzędzie(tyrasz pon.-sob.). Obrazu dopełniają szykany, upokarzanie, chamstwo i agresja właściciela .
Uprzedzam osoby przypadkowe, ludzie z branży znają sytuację.
Na szczęście sytuacja na rynku pracy poprawiła się na tyle, że w ciągu ostatnich kilku lat z Row-mixu odeszli praktycznie wszyscy, którzy tworzyli tą firmę w pierwszych 10-ciu latach jej istnienia.
Zostaw swoją opinię o Row-Mix Firma Handlowo-Usługowa - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Row-Mix Firma Handlowo-Usługowa