Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bochnia 1

Bochnia

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bochnia 1

admin 2015-08-08 20:09:59
Masz za sobą rekrutację w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bochnia 1? Opowiedz o tym na naszym forum.
marek 2016-05-03 19:13:06
słyszałam że podwyżki są, nie wiem czy to tylko plotki czy może prawda. ale fajktem jest że ten pracodawca się mocno wziął za siebie, robi się znowu nowocześnie i wiedzą że muszą znowu stać się konkurencyjni
Nika 2016-11-11 17:32:49
Pani ktora była w dniu 10.11(wieczorem) na obsłudze gdzie wydaję się paczki jest strasznie nie mila zero jakiej kolejek wyrozumiałości... Chciałam tylko zapytać czy mogę odebrać paczkę a odpowiedź tej pani była dość oburzająca z podniesionym głosem ze nie bo nie ma czasu sprawdzić i będzie w sobotę (coś mruczala pod nosem co za ludzie czasem mogą się domyśleć)skoro pani nie plasuje pracą niech sie zwolni sama pracuję między ludźmi i chcąc nie chcąc trzeba zawsze być miłym na wszelkie względy!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bochnia 1 - Bochnia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Bochnia 1