Budostal2 Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Budostal2 Sp. z o.o.

ja 2012-01-26 20:47:09
witam, w zależności pod jakie kierownictwo się trafi, ogólnie część ludzi bardzo fajna, szybko i sprawnie załatwia się sprawy zawodowe, ale jeśli chodzi o podejście do pracownika bardzo kiepsko, poziom niski, np przy zwolnieniach pracownika traktuje się jak przedmiot nie rozmawia się z nim tylko daje pod nos papier do podpisu z dnia na dzień i to po 20 latach pracy, nie zasłużył na jakieś słowo wyjaśnienia. Nawet jak się wykona kawał dobrej roboty słowa dziękuję nie usłyszysz. Z pieniążkami też bywało różnie. Także ostrzegam - zastanów się dwa razy zanim tam się zatrudnisz. Nie taka bajka jak opisuje kolega powyżej.
oszukany 2012-11-07 13:58:43
Budostal-2 to najgorsza firma z jaką współpracowałem, nie wypłacają należności za faktury , oszukują ludzi, sekretarka prezesów już ma dwu metrowy nos od kłamstw jakimi karmi przez telefon ludzi. Jedna wielka ściema i banda oszustów.,
rocky 2012-12-21 14:45:25
po zakonczeniu wspolpracy wystepuje na droge sadowa.
rocky 2012-12-21 14:50:45
namawiam wszystkich zniszczyc ta bande ktora tak klamie. znalezc i wyrownac rachunki. odpowiedza za to wszystko. sami osobiscie.
okradziony 2015-03-26 15:01:48
Budo-stal Kraków kierownik tak się tytułuje w Niemczech Leszek Składzień to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszust okrada ludzi w biały dzień ludzie pracują w niemczech za darmo nie wypłaca pieniedzy a do tego każe zrzekać się ludziom urlopów daje do podpisywania dokumenty ktorych ludzie nie rozumieja.Podrabia podpisy!!!
Banda oszustów i złodzieji w Polsce żadzi Bartyzel takie sam. Sprawa trafi do sądu pracy!!!!!
duplo 2016-04-20 18:35:21
żal że do tego Polacy dopuszczają i tam jeżdżą w ogóle
Zostaw swoją opinię o Budostal2 Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budostal2 Sp. z o.o.