Opinie o Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości S.C. Jerzy i Wiesława Słabik Biuro Administracji Centrum

admin 2015-08-08 21:23:35
Jesli byłeś pracownikiem firmy Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości S.C. Jerzy i Wiesława Słabik Biuro Administracji Centrum to właśnie na Twój komentarz czekamy. Zapraszamy na nasze forum.
gość 2016-03-01 18:30:11
Mylisz się, jest zupełnie inaczej, 95% pracowników to ludzie z zewnątrz i bardzo sobie chwalą
rubert 2016-04-24 13:06:49
praca w Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości S.C. Jerzy i Wiesława Słabik moim zdaniem jest dobrą opcją do rozwoju
Zostaw swoją opinię o Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości S.C. Jerzy i Wiesława Słabik Biuro Administracji Centrum - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości S.C. Jerzy i Wiesława Słabik Biuro Administracji Centrum