SAP Polska Sp. z o.o.

Opinie o SAP Polska Sp. z o.o.

Hieronim 2014-09-20 21:48:32
opinii brak. trudno się dziwić, nowa pani prezes jest bardzo czuła na wszelkie negatywne wypowiedzi na dwój temat. grunt że otoczyła się sprawdzonymi w XP
klakierami. Zbyt wiele nie zrobią, ale będą bić brawo kiedy trzeba i w 100% popierać Kingę P. A to wystarczy by zrobić w SAP karierę pod sterami pani Kingi.
JJ 2014-10-24 15:02:49
Bardzo dobra firma. Ostatni zmiany wydają się przynosić oczekiwane rezultaty. Dobry socjal, fajna atmosfera. Wiadomo jest duża presja na wynik i sprzedaż, ale taki jest ten biznes.
Blink 2016-08-12 18:15:03
Świetna firma. Dużo osób ze sporym doświadczeniem. Jedni pracują chwilę, inni dłużej, albo od samego początku. Stąd różne podejście do projektów. Ogólnie bardzo dobrze mi się współpracowało. Smaczku dodaje międzynarodowe środowisko i tu można się wiele nauczyć. Ludzie są otwarci i chętnie, żeby wymieniać się wiedzą. A do tego całość to te ciągłe nowości i nowinki technologiczne. Firma sprzedażowa i zawsze region ciśnie wynik, tak już jest. To nie to co kiedyś, gdy w SAP mieli zapakowane wyniki na dwa kolejne lata. Dzisiaj walka o rynek jest ogromna i dlatego trzeba mieć mocne podstawy do pracy w sprzedaży SAP. Słabi tego nie wytrzymają. Mocni mogą nieźle zarobić. Negatywy to taka troche polskość. Czasem niezrozumiałe utrudnianie pracy przez ludzi, którzy siedzą dalej w latach 90tych. Ogólnie bardzo polecam. HRy świetnie działają i wymyślają jak poprawić, pomóc pracownikom. Bywa, że trochę jest za dużo tego korpoinfo, ale to tak jest jak pracujesz w firmie matrycowej gdzie ma się różnych szefów. Po zmianach firma nabrała kolorytu i ludzie się w końcu dotrali jako zespół. Tak to widzę. Pani Prezes ok, zajęta ale to babka z klasą i wizją. W dodatku jak to w sprzedaży. Ma charakter.
Zostaw swoją opinię o SAP Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAP Polska Sp. z o.o.