Iskra Sp. z o.o. Tel-Poż-System P.P.H.U.

Poznań

Opinie o Iskra Sp. z o.o. Tel-Poż-System P.P.H.U.

Ryszard 2011-06-07 00:25:25
Nie polecam tej firmy. Brak szacunku dla pracowników. Możesz chapać jak pies i tak tego nic nie doceni. Generalnie każdy w/g prezesów nic nie robi i cały czas (usunięte przez administratora) Rotacja jest tak duża że co drugi dzień ktoś przychodzi na rozmowę. Jesteś wołem roboczym nic nie wartym
mania 2011-10-05 02:43:42
Mój mąż tam pracował, jedno wielkie wykorzystywanie pracowników. Najlepiej to pracować od rana do wieczora i nie prosić o podwyżkę. A jak odchodzisz stamtąd to masz jak w banku że w tej samej branży pracy już nie znajdziesz. Jedna wielka mafia.
Gosc 2015-06-06 13:54:36
Pracowałem tam niestety.Do tej firmy najlepiej isc bez prawa jazdy ,bo jak masz prawo jazdy to przy podpisaniu umowy nie wazne czy zlecenie czy tez o prace to odrazu musisz podpisac druga odnosnie "prowadzenia pojazdow słuzbowych" np jezeli spowodujesz wypadek autem słuzbowym to musisz oddac pracodawcy jego stracona znizke oc.Dodam jeszcze ze sluzbowe auta były w załosnym stanie zwłaszcza zima prezesi mieli w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ich stan,dla nich było jeszcze lepiej bo jak rozbijesz stare to za twoje naprawia.I wypłata ubezpieczony od najnizszej krajowej a druga dostawałes "pod stołem" to był dobry straszak na pracownikow,bo zawsze byli straszeni ze prezes wezmie z wypłaty.Nie polecam
Gość2 2015-06-17 12:53:04
Pracuję w tej firmie ponad 10 lat i pierwszy raz słyszę o tych "rewelacjach"! Jak się nie chce komuś pracować i nie dba o powierzone mu mienie (przypadek "oddania straconej zniżki OC" nie miał miejsca nigdy!!!) to wszędzie będzie niezadowolony i nigdzie nie zagrzeje dłużej miejsca.
j23 2015-07-14 11:15:32
W tej firmie pracuje się na umowe zlecenie a termin tej umowy jest nie znany.
haha 2016-04-25 20:33:10
marne pieniądze za niewolniczą pracę stawki na umowach niskie nidgy nie wiesz ile zarobisz taka niespodzianka na wypłatę
Zostaw swoją opinię o Iskra Sp. z o.o. Tel-Poż-System P.P.H.U. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iskra Sp. z o.o. Tel-Poż-System P.P.H.U.