Opinie o Lotos Optima (Grupa Lotos S.A.) w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Lotos S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grupa Lotos S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Lotos S.A. w Gdańsk

Kandydat nr 1

Czesc, jak wyglada praca w labie? Jakie zarobki, po ilu msc sa egzaminy? Jest mozliwosc doszkalania sie i zmiany dzialu ? Czy jest cos takiego jak awans? Pzdr

Witam ile na rękę może dostać młodszy laborant ?

Ona

3900 brutto. Umowa zastepstwo, potem na siebie. Brak podwyżek za zdanie egzaminów, czy zmianę umowy. Coraz więcej osób odchodzi, zatrudniają już byle kogo.

Patrycja
@Ona

Czy to prawda? Niech ktos sie wypowie

Ja*

Witam , na jakie zarobki może liczyć Próbobiorca - młodszy laborant ?

Były
@Ja*

4 tys brutto. I nigdy nie dostaniesz podwyżki oprócz inflacyjnej

Bartek
@Były

Jak to? ????

Do likwidacji

Firma najprawdopodobniej zostanie po połączeniu z Orlenem zlikwidowana.

Ilona
@Do likwidacji

skąd takie informacje? i co się stanie z pracownikami? bo ja chciałam się dostać do pracy :)

Project Manager

Telefoniczna - 30-40 min. - j.angielski - z HR SUPPORTER Początek po polsku, część właściwa po angielsku Rozmowa dotyczy doświadczenia w temacie prowadzenia projektów. Jako, że do tej pory byłam kierownikiem projektu dla jednego projektu, rozmowa dotyczyła tego właśnie jednego, prowadzonego przeze mnie projektu. Tematyka pytań: - dokumentacja - jaką tworzyłam? za jaką byłam odpowiedzialna? - ryzyka - czy i jak były identyfikowane? - jakich narzędzi/oprogramowania używałam? Informacja, że odpowiedź zwrotna będzie w ciągu 2-4 tygodni. W praktyce była następnego dnia - ustalony termin następnego spotkania za ok. 2 tyg. 2. W siedzibie - 1 godz. - j.angielski - z TEAM LEADER'em - jaka dokumentacja była tworzona w projekcie? - Wyobraź sobie, że masz w zespole dwie osoby, które ze względu na prywatne, niekorzystne relacje źle wpływają na dobrą atmosferę w zespole. Dodatkowo nie wywiozują się w pełni ze swoich zadań. Co zrobisz? - wyobraź sobie, że masz zaplanowane wdrożenie projektu w 5 lokalizacjach. Odbywa się spotkanie, podczas którego osoby z dwóch lokalizacji sprzeczają się, która powinna być pierwsza. Jak się zachowasz? - czy umiesz motywować ludzi? Jakich metod używasz? - zarządzanie ryzykiem - w jaki sposób realizujesz? czym różni się "risk" od "issue"? - budżet - w jaki sposób był tworzony budżet projektu? czy miałam wpływ na poszczególne wartości? - pytanie dot. nieudanych projektów (z racji tego, że mam na koncie jeden projekt, zakończony sukcesem, nie otrzymałam go) - dotyczyło chyba tego, jak sobie radisz z "failed projects"? - w jaki sposób prezentujesz postęp prac w projekcie? - ile chcesz zarabiać? 3. W siedzibie - 30 min - j.polski - z HR - dlaczego firmy? - dlaczego Project Management? - od kiedy jest się dostępnym? Krótka powtórka poruszanych wcześniej wątków projektowych: - ile było członków zespołu projektowego? - w jaki sposób motywuję ludzie? - jaki był budżet projektu? czy miałam wpływ na ustalenie tego budżetu? - czy jesteś zainteresowany pracą z domu? możliwa jest praca z domu do 3 dni w tygodniu, realizowana w zależności od ustaleń i prac projektowych. W okresie wdrożeniowym 100% na miejscu. Potem np. jak jest klient na miejscu to trzeba być a pracować z domu w innym terminie, np. niektórzy podobno tydzień z kawałkiem pracują na miejscu a resztę miesiąca z domu. - oczekiwania finansowe - informacja o benefitach (ubezpieczenia na życie, karta multisport bądź a zamian np. karta podarunkowa do empiku, dopłata dla dojeżdżającyh powyżej 2 km do siedziby firmy - od 150 do 350 zł brutto) PO 7 dniach odpowiedź odmowna. Nagrane dwie rozmowy : http://linking.cf/arek

Powyzej

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Firma do której regularnie przyjmowani są poplecznicy i znajomi kadry. Specjalnie się już nawet z tym nie kryją. Nowi obecnie nie mają szans na umowę na czas nieokreślony bo to, bo tamto, bo fuzja. Człowiek dawno przestał się w tej firmie liczyć [brak możliwości zmiany stanowiska, awansu, ciekawych inicjatyw, wprowadzania swoich pomysłów]. (usunięte przez administratora) mają się całkiem dobrze o ile za mocno się nie wychylają i nie próbują czegoś zmieniać. Nierówne traktowanie pracowników jest na porzadku dziennym. Ktoś kto dał tu radę przez ostatni czas ma albo układy albo twardą .. Nie traćcie czasu na te firmę!!

Mhm
@Anonim

Jakbym czytał o L Serwis. Dział kontroli i spawaczy to główne problemy tej firmy. Teraz firma pozornie próbuje zająć się (usunięte przez administratora) Ankiety itd... Niestety nawet w tym panują układy i zmowy, przedstawiciele załogi do rozmów o prześladowania (usunięte przez administratora)wybierani przez mistrzów i kierowników :) . Poufne informacje o pracownikach przekazywane przez zarząd na palarniach ehh . Jak na tę czasy to ostoja (usunięte przez administratora) w złym tego słowa znaczeniu. Jakąkolwiek inicjatywę ucinają z miejsca. Nie polecam nikomu.

Anonimowy
@Mhm

No to nie tylko w L. Serwis w takim razie tak jest ;) Przychodzi nowy to jest zawalony robota innych. Gdy się wdroży to jest wyciskany jak cytryna. O podwyżkach można pomarzyć. Nawet przy zmianie umowy nie miałem zmienionego wynagrodzenia. Plus był taki ze dostawałem samochód służbowy częściej i mogłem sobie go brać np na weekend. Gdy zwróciłem uwagę na pewne kwestie to zamknięto mi drogę do jakiegokolwiek awansu przy czym cały czas odwalałem brudna robotę za innych bo bez tego robota szłaby jak krew z nosa. Na szczęście dostałem propozycję dobrej pracy w innym przedsiębiorstwie i ten cyrk już za mną.

Anonimowy

Firma schodzi (usunięte przez administratora). Ludzie odchodzą. Jeśli jesteś ambitny to i tak zaraz robi się przy Tobie ciasno. Na początku duzo obiecywali a potem rzeczywistość wszystko zweryfikowała. Ta firma to dobra szkoła jak przetrwać i dobry wpis w CV. Ale układy i jeszcze raz układy uniemożliwiają prace i rozwój w organizacji osobom które chcą coś zmienić na lepsze.

Zarobki kasjer

Dzień dobry . Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o jakieś informacje odnośnie pracy kasjer sprzedawca . Chciałabym tam iść , a nie wiem czy warto . Jakie zarobki ???? Jak praca ?

Ona
@Zarobki kasjer

Jaki kasjer sprzedawca jak Paliwa pod młotek pójdą i tyle zobaczycie stacje

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Grupa Lotos S.A.?

nik

Zależy od danego działu i kierownika

To zależy w jakim zespole jesteś. Ale ogólnie dużo jest osób które pozornie stwarzają miła atmosferę a gdy przychodzi co do czego to donoszą, kręcą, grają tylko do siebie i dla siebie

Zlotek

W swoich portfelach zostawił 3 firmy. Numer jeden w moim osobistym rankingu to Lotos. Wystarczająco wysoki dochód przy niskim ryzyku. Z niecierpliwością czekam na nowe oferty na rynku, które mogłyby konkurować z Lotos

Tartar_Tosum

Do wszystkich miłośników pasywnego dochodu !! Ty do - Lotos. Nie można go porównać z bankiem, takie zainteresowanie występuje tylko w niektórych obszarach ryzykownych. Bardzo się cieszę, że zaryzykowałem!

Karim1988

Chcę też zostawić recenzję. Zgodnie z moją umową Lotos miała również opóźnienia w płatnościach, z powodu których część planów musiała zostać zmieniona. W styczniu zacząłem otrzymywać środki, które zostały zadeklarowane do wypłaty. Inwestorzy, wykażcie się odrobiną cierpliwości, a otrzymacie swoje środki.

Max&Ewa33

Mam umowę z płatnościami miesięcznymi. Od 4 miesięcy otrzymuję płatności jak w zegarku, na czas. Teraz zapłaciliśmy ponad połowę miesięcznej normy, żyję z nadzieją, że będziemy kontynuować współpracę w przyszłości. Dziękuję Lotos

Krzushtof

Polecam zainwestować w Lotos. Kupiłem już mieszkanie w Piaseczno (dom marzeń), za otrzymane dywidendy. Teraz wynajmuję mieszkanie i dalej inwestuję w Lotos

Stefan Jarosz

Z firmą współpracuję już od trzech lat. W tym czasie nie miałem żadnych poważnych skarg na firmę. Ponadto, mogę to opisać tylko pozytywnie, działa na korzyść klienta. Obecnie jest to bardzo rzadkie wśród takich firm. Nie bez powodu wszędzie są w czołówce rankingów.

Damian Markiewicz

Od dłuższego czasu szukałem odpowiedniej firmy do inwestycji. Jeszcze go nie znalazłem. Nigdy takiego nie znalazłem i nie jestem pewien jego poprawności. Nigdy nie zauważyłem żadnych kapci na moim brokerze forex. Nigdy nie zauważyłem żadnych skoków. Nigdy nie zauważyłem kolców. Nie wycofują się od razu, ale robią to właściwie. Ogólnie nie mogę narzekać, bo wciąż jestem na plusie.

Kajetan Nowicki

Uwielbiam zwyczaj ludzi do pisania negatywnych recenzji bez zrozumienia. Jak na razie nie mogę być zadowolony z tego, jak łatwo jest wypłacić pieniądze za pośrednictwem banku, ludzie narzekają na papierkową robotę. Nie jestem pewien, jak dokonać wypłaty z banku. Współpracuję z nimi już od dłuższego czasu.

Bogumił Kamiński

Współpracuję z nimi od niedawna, ale jak na razie wszystko jest zadowalające. Próg wpłaty jest minimalny, szkolenie jest dobre, a do tego jest wiele ciekawych recenzji. Robię już pierwsze postępy.

Kajetan Świderski

Zaproponowali mi bardzo korzystne warunki inwestowania, zwłaszcza na swoich kontach depozytowych.

Kasjerzy - najniższy sort

Bardzo proszę o kogoś odpowiedzialnego za kasjerów o odniesienie się do mojej rozprawki tutaj; Mianowicie jestem pracownikiem stacji lotos premium (nie optima) od 2 lat. W ciągu 2 lat wiele się zmieniło, jednak nie z korzyścią dla pracownika. Miałam w swoim życiu różne prace, ale takiego wyzysku człowieka jeśli chodzi o pracę w handlu- dawno nie widziałam. Wymaga się od nas tylu rzeczy, ciągle nowych (co miesiac) dawek informacji o przysłowiowo stu pięćdziesięciu promocjach na raz, ponadto nowe szkolenia na platformie e-paliwa, nieustanna praca w stresie, bo miesiąc w miesiąc musisz odsłużyć na 100% tajemniczego klienta, gastronomia to totalna porażka. Ciągłe pretensje o wyniki sprzedażowe, bo interesują ich tylko tabelki. Odwalisz przy kasie całą regułkę na 5+, ale nie pożegnasz klienta slowami" zapraszamy ponownie", albo wysprzatasz toalety na błysk, a przed tajemniczym klientem akurat przyjdzie Ci "Zdzisiek świnia" I narobi Ci bałagan na desce w kabinie i już masz procenty w dół. Zero podejścia ludzkiego, płacą tak śmieszne pieniądze, że wstyd im powinno być. Kasjer to osoba, która jest pierwsza w kontakcie z klientem, więc jeżeli z uśmiechem na twarzy go obsłuży (nie atakując go na dzień dobry stosem pytań o wszystkie karty świata lub gastronomię) to on wroci i to z miłą chęcią. To MY sprzedajemy to paliwo, które rafineria produkuje...to MY dajemy zarobić na paliwie, a jesteśmy traktowani, jak magorszy sort, wymaga się od nas z miesiąca na miesiąc co raz to więcej beznadziejnych rzeczy, a wypłata co miesiąc wygląda tak samo (2800zl max!!!) Niedzielę, soboty, święta- zapieprzasz. Chcesz mieć majówkę wolna? Zapomnij, musisz walić za dwa etaty, bo nie dają pozwolenia na więcej 12 tłumacząc się, że nie ma pieniędzy na więcej etatów. Sezon (czerwiec-lipiec-sierpien) idzie dostac choroby dwubiegunowej i powinno się nam płacić szkodliwe za to, jak jesteśmy zepsuci psychicznie z miesiąca na miesiąc. Zacznijcie doceniać kasjerów, bo przyjdzie taki czas, że wyniki Wam tak spadną, że będziecie mogli pomarzyć o czarowaniu milionów słowem pisanym. Nie pozdrawiam

Alice
@Kasjerzy - najniższy sort

Niestety muszę się zgodzić z tym co napisałaś. W tej pracy człowiek traci szacunek sam do siebie????

Tomi

Jakie są obecne zarobki na stanowisku operator instalacji rafineryjnych (Aparatowy)? Czy oprócz stałej podstawy jest premia miesięczna i/lub kwartalna? Możliwość awansu oraz podwyższenia zarobków jest ciężka?

Ee
@Tomi

Daruj sobie, pensja nieadekwatna do obowiązków których co chwila przybywa. Niestety tak o pieniądzach nie można powiedzieć. Zarządzają nami ludzie którzy nie maja o tym pojęcia. Może na procesach rafineryjnych znają się, natomiast jeśli chodzi o załogę to słowo (usunięte przez administratora) dobrze oddaje warunki tu panujące

HM
@Tomi

Panie prezesie, czy jest Pan świadomy, jakie osoby dla Pana "pracują"? Jeżeli na stanowisku mistrza (hydrokraking) jest osoba z po szkole zawodowej, bez wykształcenia na poziomie politechniki, chociażby liceum kierunkowe, nic takiego....

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Lotos S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Grupa Lotos S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Lotos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Lotos S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Lotos S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Lotos S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Lotos S.A.
2.8/5 Na podstawie 146 ocen.

Grupa Lotos S.A.