logo Integra Software Sp. z o.o.

Integra Software Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o Integra Software Sp. z o.o.

Gość 2014-05-20 11:21
Czy może ktoś powiedzieć cokolwiek o atmosferze i stabilności zatrudnienia w Integrze? Może jakieś informacje o wynagrodzeniu?
ckw 2015-10-31 21:39
masakra jakas
agata 2016-02-22 12:55
pracowałam tam i złego słowa nie mogę powiedzieć. pracodawca godny polecenia
Marcin 2016-05-08 16:05
Orientowałem się w opiniach pracowników tej firmy i są ok. Oferują udział w ciekawych szkoleniach. Co do nauki języków to nie wiem. Stanowisko specjalisty ds. marketingu wydaje się być bardzo ciekawe, ale szukają ludzi z doświadczeniem.
rrr 2016-06-15 21:52
@Marcin o no to super ze mozliwy jest udzial w szkolenaich w kazdej firmie uwazam ze tak powinno jednak byc
Karolina 2017-08-04 19:38
Jak obecnie wygląda sytuacja ze szkoleniami? Jest to kluczowa kwestia dla osób chcących rozwijać się na zajmowanym przez siebie stanowisku. Wiele młodych osób nie ma możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji. @Marcin wspominał o szkoleniach, więc warto ten temat rozwinąć dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy od Integra Software.
Zostaw swoją opinię o Integra Software Sp. z o.o. - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Integra Software Sp. z o.o.