Opinie o Deviniti Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Deviniti Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deviniti Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deviniti Sp. z o.o. w Wrocław

Elastyczna forma i tryb pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość poszerzania kompetencji (certyfikaty, szkolenia)

sandra
@Dominika

zalezy do ktorego unitu trafisz, jedni mają lepiej, większe możliwości... drudzy nie i też w jakimś środowisku się obracasz

Jest teraz otwarta pozycja dla fullstacka, widzę ze prócz oferty na stronie również na innych portalach się pojawiła. Jeśli to praca zdalna to zastanawiam się jak duża konkurencja będzie mogła się nazbierać. Opiszecie mi proces rekrutacyjny? Ile teraz trwa i co się dzieje na samej rozmowie?

Hej - dzięki za opinię!

Hanna

a szkolenia są dofinansowywane całościowo, czy częściowo?

Ege

W jednych zespołach jest multum szkoleń i certyfikatów a w innych nie ma wcale takiej możliwości. Może czasem jak pracownik sam z siebie się postara ale tak to nie bardzo a szkolenia to raczej tylko na Udemy

Dominika
@Ege

Dziwnie trochę. To od czego to zależy?

sandra Nowy wpis
@Dominika

Zainterere Nowy wpis

Skąd tak przerażająco niskie oceny firmy? Jest się czego obawiać?

PPracuje tu Nowy wpis
@Zainterere

Nie ma się czego obawiać. Firma ma kilka działów, zaraz mi stuknie rok i mam bardzo pozytywne odczucia. Duża transparentnośc w działaniach, super atmosfera.

Na portalu Rocketjobs.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Czy w Deviniti Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Deviniti

Hej! Szkolenia wewnętrzne są dostępne dla całej firmy ;) Mamy dostęp do platformy szkoleniowej finansowanej przez firmę, szkolimy się też grupami unitów z zakresu potrzebnych umiejętności, a każdy z astronautów Deviniti ma możliwość wnioskowania u lidera o szkolenie dla siebie. Każdy może szkolić się z tego, co jest mu potrzebne do rozwoju!

Deviniti

szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne* - oczywiście zjadło mi najważniejszy fragment ;)

Al

Szkoda, ze niektórzy z pracowników używani w komunikacji na SoMe jako idealny przykład astronautów są w opór (usunięte przez administratora)i psują atmosferę w zespole dev. Nie polecam

@Al

Cześć AI, bardzo nam przykro że spotkały Cię u nas sytuacje, które poskutkowały negatywnymi doświadczeniami w zespole. Jeśli chcesz o tym pogadać zgłoś się do naszego zespołu HR, lub napisz anonimowo na Officevibe lub Whistlinku: zależy nam na budowaniu dobrych relacji i reagowaniu na przejawy toksyczności. Daj nam znać.

@Deviniti

AI - nie doczytaliśmy że jesteś naszym byłym pracownikiem. Tym bardziej szkoda, że nie udało się nam rozwiązać tego problemu podczas Twojego pobytu w Deviniti. Mamy nadzieję, że uda nam się zapobiec takim sytuacjom w przyszłości.

Łukasz

Szukam pracy jako Junior front-end developer z naciskiem na Reacta.. czy mam czego szukać w takiej firmie jak Deviniti? ;)

@Łukasz

Cześć Łukasz! Wszystkie wakaty, na które obecnie szukamy ludzi, możesz znaleźć na zakładce kariera - jeśli nie ma teraz tego co by Cię satysfakcjonowało, możesz wysłać maila z CV na praca@deviniti.com :)

Maja
@Deviniti

i CV nie przepadnie :) ?

ovl

jak długo czeka sie na feedback i kolejne etapy rozmow ?

@ovl

To nie powiedzieli Ci kiedy sie odezwą?

@Marta

Cześć @ovl i @Marta - wszystkie informacje o naszym procesie rekrutacyjnym możecie znaleźć na naszej stronie w zakładce kariera - standardowy czas na feedback to 2 tygodnie, ale staramy się wracać z informacją zwrotną jak najszybciej! Staramy się jak najlepiej poznać Was i Wasze umiejętności na jednym spotkaniu, ale jeśli jest potrzeba kolejnego etapu zazwyczaj dajemy znać już na rozmowie :)

Julia

Widzę, że jest my benefit, a jak z opieką medyczną?

@Julia

Cześć Julia! W Deviniti możesz dostać dofinansowanie do pakietów Luxmed :) Więcej informacji o naszych benefitach możesz znaleźć na naszej zakładce kariera: https://deviniti.com/career/pl/

Polecam, fajna atmosfera i szerokie możliwości rozwoju. Firma nie oszczędza na pracowniku. Pracuję 2 lata i nie mam powodów by myśleć o zmianie.

@anonymous

Cześć! Cieszymy się że Ci się podoba :) Dzięki za opinię!

kosmaty

Bardzo fajna rozmowa wstępna, brak zadania technicznego, tylko rozmowa techniczna która naprawdę dobrze sprawdza wiedzę

@kosmaty

Cześć! Dzięki za opinię :) Cieszymy się, że nasi eksperci tak dobrze sprawdzają wiedzę kandydatów :)

Nikola

Rekrutowałam się na stanowisko DevOps Engineera, rekrutacja była bardzo sprawna. Na początku rekruter skontaktował się mailowo z pytaniem kiedy może zadzwonić omówić szczegóły - super plus za to, bo wiedziałam dokładnie o której godzinie mogę spodziewać się telefonu. Po około tygodniu dostałam zaproszenie na rozmowę techniczną, po której otrzymałam też zadanie rekrutacyjne. Z przyczyn osobistych przerwałam rekrutację na tym etapie, jednak cały proces do tego momentu był naprawdę profesjonalny. Ludzie bardzo przyjaźni, odpowiadali na moje pytania, rekrutacja była przejrzysta.

@Nikola

Cześć! Dziękujemy za opinię :) Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze spotkać w przyszłości! :)

Olga

W Deviniti pracuję od 4 miesięcy, a więc na świeżo mogę opisać proces rekrutacji, o którym tutaj tyle mowa. W momencie kiedy aplikowałam do Deviniti (marzec 2021), równlogle brałam udział w 4 innych rekrutacjach i muszę szczerze napisać, że proces rekrutacyjny w Deviniti przebiegał najsprawniej. Był podzielony na 4 etapy: 1) wstępna rozmowa z rekruterem dotycząca motywacji zmiany pracy, dlaczego Deviniti itd 2) rozmowa kwalifikacyjna z HR i przyszłym przełożonym 3) weryfikacja języka angielskiego przez native speaker'a 4) końcowa rozmowa kwalifikacyjna z HR i przyszłym przełożonym. Muszę dodać, że: - na każdym etapie rekrutacji byłam poinformowana czego dany etap dotyczy, jak mam się do niego przygotować, a po jego zakończeniu dostawałam informację do kiedy dostanę feedback, - HR zawsze dotrzymywał terminu kolejnego kontaktu (pozdrawiam Ewelinę :) Co do samej pracy w Deviniti: podoba mi się, że pracownik ma wybór czy chce pracować w biurze, hybrydowo czy zdalnie. Ja akurat wybrałam opcję zdalną, ale często wpadam do biura, nawiązuję nowe znajomości przy piwku w kantynie ;) Jestem zadowolona z zarobków (dział sprzedaży) i uważam, że są konkurencyjne na rynku wrocławskim. Atmosfera w firmie jak i w samym teamie jest super także ślę polecanko na pracę w Deviniti :D

@Olga

Cześć Olga! Dzięki za super opinię - cieszymy się że CI się u nas podoba! Ewela również pozdrawia

Pawel

Jak oceniacie benefity firmy ?

...
@Pawel

Jest okej, mamy wdrożony system kafeteryjny MyBenefit.

...

Pracuję tu już prawie 3 lata i polecam pracę w Deviniti. Firma naprawdę idzie w dobrym kierunku, można się tu rozwijać, nie ma problemu z umową o pracę i nie (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniach. W tym momencie jest o wiele więcej benefitów, niż gdy przyjmowano mnie do pracy. Tworzone są ścieżki karier, a atmosfera jest super. Nie ma też problemu z pracą zdalną, hybrydową, czy stacjonarną - można się dogadać. Polecam :)

@...

Dziękujemy - zmieniamy się i rozwijamy dla Was! :)

Kandydat na analityka

Brałem udział w procesie rekrutacyjnym w Deviniti (rola analityka biznesowego). Proces oceniam bardzo pozytywnie poczynając od kontaktu z osobą HR po techniczną rozmowę z osobą z projektu. Rozmowa techniczna była bardzo merytoryczna w przyjaznej atmosferze a sam proces przebiegł szybko i zakończył się otrzymaniem oferty współpracy. Na każdym etapie byłem dobrze poinformowany dalszymi krokami oraz została wzięta pod uwagę moja potrzeba szybkiego przeprowadzenia procesu ze względu na toczące się równolegle inne rozmowy.

@Kandydat na analityka

dziękujemy za feedback i do zobaczenia w przyszłości! :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Deviniti Sp. z o.o.?

Deviniti

Cześć! Okres próbny trwa u nas 3 miesiące - po tym czasie otrzymuje się umowę na stałe :)

Jak długo czekaliście na odzew z Deviniti Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

rumail

W moim przypadku nikt się nie odezwał, pisałem do 2 osob z HR, żadnej odpowiedzi ani follow up co do stanowiska na ktore aplikowałem.

rumail
@rumail

Chciałem wspomnieć, że jednak dostałem odpowiedz, troche to zajęło, chyba dużo pracy HR ma, ale są zmiany.

Deviniti

Cześć, z tej strony Deviniti! Czytamy Wasze dawne opinie i między innymi dzięki nim zmieniamy się na lepsze! Usprawniliśmy proces rekrutacyjny, a nasz zespół rekruterski stale się powiększa. Wdrażamy ścieżki karier, aby każdy w firmie wiedział jaki rozwój go czeka, mamy też dostęp do platformy szkoleniowej dla wszystkich. Pracujemy w pełni zdalnie, a w postpandemicznej rzeczywistości każdy pracownik będzie mógł wybrać, jaki tryb pracy preferuje. W czasie kryzysu nie tylko utrzymaliśmy dotychczasowy skład, ale pozyskaliśmy nowe projekty, które gwarantują nam skokowy rozwój. Sprawdźcie jak jest teraz i na jakie stanowiska szukamy specjalistów w Deviniti, wchodząc na stronę kariera: https://deviniti.com/career/pl/ Chętnie umówimy się na rozmowę i powiemy Wam co można u nas robić - a możliwości jest mnóstwo!

Kamil

Czyli rozmowa odbywa się na trzech spotkaniach? A jak przez pandemie, są wideorozmowy?

Bartek
@Kamil

Tak, w moim przypadku wszystkie spotkania byly online

Zostaw merytoryczną opinię o Deviniti Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Deviniti Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deviniti Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deviniti Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deviniti Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Deviniti Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deviniti Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Plac Powstańców śląskich 7
    53-332 Wrocław