Opinie o Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera w Łódź

Ja Nowy wpis

Rekrutacja do pracy adminictracyjno- biurowej od 2023 w jednym z dziekanatów. Oferowana pensja na cały etat na umowę o pracę 3300zł brutto. Ciekawa jestem jak to możliwe skoro w 2023 minimalna pensja w Polsce to3490zl brutto. Czy to w ogóle jest możliwe i legalne? Pominę wysokie wymagania dot. doświadczenia i wykształcenia i zapowiedź pracy po godzinach (bez zapłaty z a nadgodziny) oraz zapowiedzi stresującej napiętej pracy gdzie często są zadania do wykonania na wczoraj (informacje na rozmowie kwalifikacyjnej).

Olga Nowy wpis

Hej, przepraszam, ale jakoś ciężko brac mi na poważnie opinie poniżej :) Czy ktoś pracuje w szkole i może wypowiedzieć się na temat rekrutacji, rotacji pracowników? Przyjmuja młode osoby bez dużego doświadczenia?

B Nowy wpis
@Olga

Rekrutacja rozdmuchana i długotrwała. Niskie zarobki, brak szacunku do pracowników, szczególnie że strony kierownictwa. Brak możliwości rozwoju i choćby wysłuchania pomysłów własnych. Długie procesy decyzyjne i ogromna biurokracja. Takie kółko wzajemnej adoracji, które tkwi we własnej bańce. Poza tym instytucja publiczna, która zatrudnia ludzi przez długie lata na umowy cywilnoprawne, chociaż inni na tych podobnych stanowiskach mają etaty. Słabe.

Elżbieta Nowy wpis
@B

Ile rekrutacja ma etapów? Jak one wyglądają? Jakie pytania zadają? Niskie zarobki czyli jakie konkretnie masz na myśli?

Zofia

A czy macie jakiś dowód na to, że reżyser pobił pracownika? Tak samo dowód na to, że studenci zażywają narkotyki? Czy po prostu piszeciet tutaj coś, co jest tylko pomówieniem a niczym potwierdzonym ...

Filip

Czy jest jakiś powód takiej ciszy na forum? Mam nadzieję, że to efekt zadowolenia z pracy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
istotny

Najlepiej i tak dowiadywać się o takich rzeczach bezpośrednio w firmie @trtrrt, branża jest świetna bo relacje się między wszystkim układają, a taka atmosfera jest dość ważna.

Szkoła zamiata brudy pod dywan. Znany na całą Polskę reżyser pobił w windzie pracownika. Cisza i zero odszkodowania. Studenci po narkotykach rozmazują kupę w Wc. Kupę.Siedź cicho i nic nie mów nie dostaniesz nawet złotówki premii. Oni ciągle ćpaja, ci studenci.masz milczeć, sprzątać po nich.

admin

Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera - Łódź

• Jak się pracuje w Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera?

Zobacz opinie na temat firmy Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera