Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Przedstawicielstwo II

Opinie o Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Przedstawicielstwo II

admin 2015-08-08 21:39
Czekamy na nowe informacje o firmie Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Przedstawicielstwo II! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.
Orzełek 2016-03-28 15:58
Jakie wynagrodzenie podstawowe? Otwierasz własną działalność i żyjesz z prowizji.
DIagg 2016-05-17 16:58
Prowizje rzeczywiście mogą być niezłe @ola. Tak jak szukają teraz przedstawiciela ds. klienta biznesowego i zapewniają właśnie atrakcyjne zarobki. Ale żeby się dostać trzeba posiadać doświadczenie w sprzedaży w obszarze B2B minimum 2 lata i skutecznie budować pozytywny kontakt z klientem.
Iza 2017-08-18 11:44
A czy teraz jest prowadzona jakaś rekrutacja w Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Przedstawicielstwo II? Czy pracownicy mogliby coś powiedzieć na ten temat? Osoby szukające pracy w tej branży mogą być tym zainteresowane.
Zostaw swoją opinię o Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Przedstawicielstwo II - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Przedstawicielstwo II