Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny

Szczecin

Opinie o Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny

admin 2015-08-08 19:07
Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.
robert 2015-10-09 09:24
uwaga oszust, krętacz przed wykonaniem prac przyjął kosztorys wykonania prac,zgodził się na cenę a po wykonaniu stwierdził że jemu wydaje się że to za dużo i tyle nie zapłaci, stwierdził po odbiorze że jakość wykonanych prac mu nie odpowiada, a na facebooku chwali się zdjęciami salonu jak jest super po remoncie. Przestrzegam potencjalnych innych wykonawców przed oszustem (dowiedziałem się również, że podobno w innym salonie podobnie oszukał inną ekipę remontową)
boroboras 2015-12-23 18:57
potwierdzam. Oferta przyjęta, wszystko ok do czasu roczlicenia." Marko" - czytając Twoje sprostowanie to tak jak bym słyszał Andrzeja:) Także pozdrawiam Ciebie "Klapek".
janka 2016-04-24 17:29
To znana salony fryzjerskie, tylko dziwi mnie czemu ich strona internetowa nie działa. Na szszescie maja fanpage na facebooku, który w miarę aktywnie prowadzą. Usługi maja jak dla mnie dobre.
Anna 2017-02-06 18:51
Dzień Dobry, Byłam u Państwa ( salon Kupiec) z synem na strzyżeniu. Zakupiłam Grupon z myślą ze wypróbuje i znajdę odpowiedniego fryzjera. Niestety moje rozczarowanie siega zenitu. Na wejściu usłyszałam ze przyszła pani za wcześnie pomimo ze byłam 5 minut przed czasem. Usługa miała obejmować 2 mycia głowy i strzyżenie
( tak było w gruponie). Co do fryzury zaznaczyłam ze proszę o górę i tył dłuższy.
Pani objechała syna do okola maszynka,
a na mycie głowy już sie nie załapał.
Całość trwała nie więcej niż 10 min. Była to antyreklama salonu. Niepolecam nikomu.
Zostaw swoją opinię o Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny