Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny

Szczecin

Opinie o Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny

admin 2015-08-08 19:07:56
Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.
robert 2015-10-09 09:24:37
uwaga oszust, krętacz przed wykonaniem prac przyjął kosztorys wykonania prac,zgodził się na cenę a po wykonaniu stwierdził że jemu wydaje się że to za dużo i tyle nie zapłaci, stwierdził po odbiorze że jakość wykonanych prac mu nie odpowiada, a na facebooku chwali się zdjęciami salonu jak jest super po remoncie. Przestrzegam potencjalnych innych wykonawców przed oszustem (dowiedziałem się również, że podobno w innym salonie podobnie oszukał inną ekipę remontową)
boroboras 2015-12-23 18:57:18
potwierdzam. Oferta przyjęta, wszystko ok do czasu roczlicenia." Marko" - czytając Twoje sprostowanie to tak jak bym słyszał Andrzeja:) Także pozdrawiam Ciebie "Klapek".
janka 2016-04-24 17:29:51
To znana salony fryzjerskie, tylko dziwi mnie czemu ich strona internetowa nie działa. Na szszescie maja fanpage na facebooku, który w miarę aktywnie prowadzą. Usługi maja jak dla mnie dobre.
Zostaw swoją opinię o Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beverly Hills II S.C. - Studio Andrzej Górny