Opinie o DHL w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DHL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Racibórz

iii

Czyli ogłoszenia euro kardy typu poszukujemy pracownika administracyjno - magazynowego to poźniej po sprawdzeniu przechodzi sie na do biura?

a

Przez Eurokadrę około roku, do półtora. Aktualnie są dwie osoby na próbę, można próbować się dostać.

iii

Jeśli euro kadra zatrudni to później ile trzeba czekać na zatrudnie w dhlu? Nie wiecie czy szykują się jakieś wolne miejsce na pracownika administracyjno-biurowego?

iii

A jak zarobki pracownika administracyjno-biurowego w Raciborzu? Opłaca się ubiegać o to stanowisko?

sss
@iii

Jesli juz cie przyjma to 2100 brutto maksymalnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DHL odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
mm

Można przynieść swoje CV bezpośrednio do firmy w Raciborzu?

@mm

Przyniedc mozesz ale na prace nie licz co najwyzej przez Eurokadre ale i to w tej chwili raczej nie

iii

Czy to prawda że w DHL Racibórz szukają brygadzisty magazynu?

@iii

Nie szukaja a jesliby szukali to biora swoich na przyklad z administracji lub kontroli jaksci

persil

Zadnych bo od roku nie ma przyjec,nawet przez podfirme

persil

A jak podwyzki? Wszyscy zadowoleni?

persil

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem to jest forum DHL SUPPLY CHAIN Raciborz firma obsluguje wylacznie HENKLA i nic poza tym . W Raciborzu nie ma i nigdy nie bylo zadnych kurierow,kurierzy to zupelnie inna dywizja z ktora Raciborz praktycznie nie ma nic wspolnego.

olo

ds gdzie moja kasa?

ds

Ty naprawde jestes los gdzie w Raciborzu masz kurierow?

D.S.

Zobaczycie podwyzki jak swinia niebo,ja wam to obiecuje

prawiedyrektor

Co sie martwicie? Od kwietnia powyzki podobno 250 zl na leb

rex

I co myslicie o nowych normach?I o sytuacji ogolnie w DHL Raciborz

rex

W Raciborzu nie ma spedycji a administracja zarabia tyle samo a czasami nawet mniej niz wozkowi.Wiec sie nie napinaj

bywalec

Nie ma się co kłócić. W DHL Racibórz każdy nowy pracownik jest traktowany tak samo. Czy wózkowy, czy administrator, pracuje przez Eurokadrę i zarabia grosze, a jak się sprawdzi i będzie walczył, to ma szanse na zatrudnienie w DHL. Nie szybciej jednak niż po 3-6 miesiącach. Jak komuś się podoba ta praca, to przecierpi te parę mięsięcy, potem jest już o wiele lepiej. A "borsuk" i "kino", którzy piszą powyżej wzniosłe słowa, to prawdopodobnie korporacyjni agotatorzy.

rex

W Raciborzu zatrudniaja tylko przez eurokadre za najnizsza krajowa

ninio

A sam byłeś ? możesz coś powiedzieć?

mila

Czy ktoś wie jakie zarobki obejmuje w DHL kategoria zaszeregowania "L". Będę wdzięczna za pilną odpowiedź.

Pozdrawiam

Witam ludziska widzę że nic się nie zmieniło w DHL ja żałuje że tyle lat tam pracowałem i nie chciałem zmieniać pracy teraz chodzę do pracy z przyjemnością jak zawsze brakowało mi urlopu w DHL tak teraz zastaje mi stary niewykorzystany urlop , ale do rzeczy tam się nic nie zmieni, S dobrze wie jaki jest rynek pracy w Raciborzu a on rozdaje karty niestety , pozdrowienia dla starej ekipy Artura Tomka i reszty ekipa była super, Jorg Artur itd. Pozdrowienia Marek

miejscowy

W Raciborzu nie ma takiego stanowiska.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Racibórz

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DHL