Opinie o DHL w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DHL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Racibórz

Eko

Stawki jakie tam oferują dla pracownika z doswiadczeniem sa naprawde smieszne po zapytaniu o pracownika biurowego to juz w ogole komedia.omijac ta firme szkoda czasu

Iwona

@Dhloveiec, Twoje informacje na pewno przydadzą się potencjalnym kandydatom do pracy w DHL. Czy możesz jeszcze napisać coś o ścieżce rozwoju w firmie? Czy istnieją szansę po dłuższym czasie przejść na inne stanowisko? Czy można liczyć na awans wewnętrzny lub program szkoleń dla pracownika? Ostatnio są to czynniki, na które kandydaci zwracają coraz większą uwagę.

Iwona

@rex, czy możesz napisać na czym polega OMS? Ten zagadkowy skrót, na pewno nie jest znany potencjalnym kandydatom. Jak oceniasz firmę DHL na tle konkurencji? Czy możesz napisać coś o narzędziach pracy? Czy wózki i samochody są w dobrym stanie technicznym? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

@Iwona

OMS polega na pelnej kontroli kierownika nad pracownikiem,dzieki systemowi OMS kierownik widzi kazda sekunde co pracownik robi (jak stoisz wiecej jak 10 minut to zaraz mozesz sie spodziewac kierownika za plecami).Jak oceniam pracownika na tle konkurencji?raczej slabo zarobki kiepskie sprzet slaby komunikacja slaba (najczesciej dowiadujemy sie wszystkiego od kierowcow)/:powoli ciezko w tej firmie z zaloga poniewaz placa jak na nasz rynek jest tragiczna a wymagania rosną

DHloveiec

Jak tam po podwyzkach ? Fala zwolnien sie zaczela ?

@DHloveiec

Dobrze .Nie.

@DHloveiec

Czas zwolnien START

@Dhloveiec

Czas przyjec START

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DHL odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.
Stary Pracownik DHL:

jak zaczniesz będziesz rzucać kartonami do 20kg max przez 8godzin na pelety Euro, norma ponad 1000 kartonow na zmiane, na palete wchodzi od 40 do 140 kartonów. (najczęsciej srednia z tego) Nowi pracownicy nie wyrabiają tej normy przez kilka miesięcy jeśli się nie zwolnią to jest szansa że zostanie doszkolony na jeden typ wózka na którymi i tak będzie jeździł raz na miesiąc i na nim nie zrobi normy bo nawet starzy pracownicy mają problemy. Rzadko przyjmują kogoś z pod agencji pod firmę szybciej niż rok, często dłużej czekają na umowę z 2100 Brutto bez premii po 3miechach dopiero wchodzi 21.5% premii, przez cały czas pracy jest drukowana dziennie albo prawie dziennie norma jak nie zrobisz kilka razy z rzędu kierownik Cie woła na rozmowę. i tak aż się poprawisz albo się zwolnisz albo Cie zwolnią. Starzy pracownicy mają sposoby na normę przez cwaniactwo a Ty jako nowy zapomnij o tym. na Każdej zmianie inne zwyczaje i inny sposób podejścia kierownika do pracowników i pracy. ludzie mało zgrani i raczej Cie najpierw wyśmieją zanim pomogą. Praca nie jest jednostajna raz mało pracy a za godzinę nie idzie się wyrobić. o podwyżki trzeba się prosić i dyrekcja ma gdzieś ludzi i ich opinie. często zepsuty sprzęt czeka na naprawę dłużej niż w normalnej firmie bo nie mają pieniędzy na nagłe przypadki. wszystko w porządku tylko na pozór.. są zasady które obowiązują tylko kiedy są wygodne dla pracodawcy. w DHL kadrowa obsługuje 6 oddziałów jak coś chcesz to musisz znieść kwaśną minę i miesiąc chodzenia i proszenia się o ważne dla Ciebie sprawy. bo nie ma czasu.

janfio
@Stary Pracownik DHL:

RACJA ALE PISZ OTWARCIE JANFIO

Iwona

@olo, a jest szansa na podwyżkę po okresie próbnym? Po tych trzech miesiącach pracy? Premie są wysokie? @anymous, byłaś może na rozmowie rekrutacyjnej? Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie DHL. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

2500 na reke plus premia dobrze rozumiem po 3 miesiacach

olo
@anonymous

Brutto

Jakie zarobki operatora wozka widlowego po przejsciu pod firme

olo
@anonymous

2500 po trzech miesiacach dochodzi premia,a po roku podwyzka

Judasz

Praca w miarę ok tylko aktualne wydarzenia w pracy to łagodnie mówiąc cyrk. Wszystko ważne pilne a pracownik na ostatnim miejscu jak niewolnik. Nie polecam za takie pieniądze pracy w tej firmie.

@Judasz

To nie nie panujestety prawda cyrk na kolkach nad ktorym nikt

@odyn

To niestety prawda cyrk na kolkach nad ktorym nikt nie panuje

Jorg

Nie polecam.Bylem widzialem,pracowalem i wiecej mnie tam nie zobacza.Pracownika wogole nie szanuja zero motywacji oczywiscie w PLN tylko jakies smieszne szkolenie i dostajesz paszport.????????????????????smiech na sali.atmosfera slaba.szefostwo jest ale go nie ma.non stop cos nowego wymyslaja ale pracownika maja w du...e,ot cala prawda

groj
@Jorg

A konkretnie?

Iwona

@Odyn,czy każdy pracownik tyle samo czasu pracuje przez Agencje czy jest to kwestia indywidualna? Napiszcie co takiego firma powinna zmienić, aby Wam się dobrze pracowało? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się ważne! @DHloveiec, można liczyć na umowę o pracę? Czy są przyznawane przez pracodawcę dodatkowe benefity pracownicze typu prywatna opieka lekarska?

@Iwona

Z pracownikami agencyjnymi roznie bywa czasmi sa przyjmowani po trzech miesiacach czasami pozniej rekordzista pracowal przez agencje dwa lata ale to akurat jest wyjatek.A co zmienic? Przestac na nas naciskac i dokladac nam nikomu niepotrzebnej pracy i zbednego biegania.

@Iwona

Tak,mozna liczycna umowe ale gdzies po pol roku mozedo rokua tak to przez agencje.Benefity sa ale tak jak y ich niebylo opieka lekarska wiekszosc tylko konsultacje badan jakis specjalistycznych nie ma ,trzeba placic prywatnieczyli tak jakna nfz ????,jeszcze jest multisport ale cena jaka pracownik doplaca jest naprawde ogromna jesli sie slyszy ile sieplaciw innych zakladachza full opcje np.mieszko -pracownik doplaca 5zl

@Iwona

Sorki za pisownie ale nie mam polskich znakow i spacja mi sie nie wklepuje zawsze

Gel

Nie polecam tej - zero dla pracownika uwazaja ze jak nie ty to ktos inny,hr z innego swiata ,placa marna ogolnie lipton

DHloveiec

Praca na 3 zmiany armosfera srednia od pewnego czasu coraz gorsza....,kazdy nowy pracownik przynajmniej przez pol roku do roku jest dawany na skladanki (sprawdzaja go-ciekawe co?)-ogolnie swoim znajomym bym nie polecil tej firmy-sam szukam nowej pracy tak samo jak inni koledzy z Dhl

odyn

Praca trzyzmianowa,czasem soboty i niedziele dodatkowo platne lub dzien do odebrania .Pensje jak na Raciborz srednie.Atmosfera w pracy nie jest najgorsza chociarz to zalezy od zmiany.Przyjecia sa ciagle ale na poczatek przez agencje.

Iwona

@ Odyn, długo pracujesz w w firmie DHL? Twoje opinie są pozytywne, piszesz, że współpracownicy pomagają sobie wzajemnie, czyli atmosfera w pracy jest dobra. Napisz proszę jeszcze czy na chwilę obecną poszukują pracowników? Jak wyglądają godziny pracy, jedna, dwie zmiany? Na pewno Twoja opinia pomoże podjąć słuszną decyzję osobom, które chciałaby podjąć współpracę z DHL.

Masz rację stary pracowniku popieram twoją wypowiedź w 100%Ta firma nie zasługuje na żadnego dobrego pracownika nawet jak by mi dali 5tysiący na miesiąc to nigdy bym się tam pracy nie podjął straszna firma naprawdę nie polecam nikomu trzymać się z tego bagna z daleka!

@Nowy

Glupoty opowiadacie jakos nie zauwazylem zeby ktos mial problem z wyrobieniem normy,Chyba ze tych paru leni ktorzy nigdy nie potrafili zrobic wykony bo im sie po prostu nie chcialo.A co do pomocy to przynajmniej na naszej zmianie nie ma z tym problemu jeszcze sie nie zdazylo zeby ktos komus nie pomogl.a skoro ta firma jest straszna to ktora firma w Raciborzu jest ok?

nowszy
@odyn

ciekwe co powiesz jak wejdzie OMS który rozliczy każdą minute i uśrednia różnorodną prace bo każdy załadunek czy kwit jest inny i nie da się tego porównywać do siebie.

@nowszy

Takich OMS i innych dziwnych pomyslow przezylem juz w DHL kilka.I ten tez przetrzymam nawet "blady" zdaje sobie sprawe w takiej formie to nie wypali ,wiec nie strasz mikolajem

Bravo Ty

alejaj
@plus

Ot rzeczowa i konstruktywna odpowiedz

agata

Na wstępie to ta firma nie zasługuje na żadnego dobrego pracownika!Bo tylko idioci się cieszą że mogą za trzy zmiany zarobić 2000tyś to jest śmiech na sali,a co niektórzy się cieszą jak dzieci!A te narzekanie pracowników jak by to była jedyna firma na świecie dajcie sobie siana.Agatka wam pokarze na com ja stać

ds
@agata

Kiedy pokarze?

Wymiatacz
@agata

święte słowa

nowy

Jak chcesz pracować w akordzie na trzy zmiany to droga wolna,i być rozliczany z każdej minuty. Tam się nie szanuje pracowników pracodawca widzi tylko wykresy i swój czubek nosa

nowy

Zatrudnij się tam to się przekonasz jak jest naprawdę!Najgorsza firma i tyle co tu więcej pisać

fex
@nowy

Czyli zadnych konkretow???

A konkretnie???

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Racibórz

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DHL