Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana

Toruń

Opinie o Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana

agat 2011-03-04 12:07:07
normalnie bzdury totalne, masakra, firma ta jest koszmarna, wole isc do konkurencji ... ceny sa u konkurencji ogolnie tez lepsze, o niebbboooo.... poza tym szefostwo nowobogackie nie traktuje pracownikow z godnoscia tylko jezdzi jak po szmatach, wymagania kosmiczne a pensja... le[piej nie gadac. bylem swiadkiem zachowania wlascicielki w stosunku do pracownika, normalnie cyrk na kolkach, i te rabaty przy niej.... 3 procent...smiechu warte, odradzam robienie zakupow w agad.
agad-mrówka 2011-04-18 10:09:09
agat - 2011-03-04 12:07:07

Nie polecam tej firmy, Szefostwo główne nawet nie umie odpowiedzieć dzień dobry, a co dopiero poszanowanie pracownika jeśli już się zdecydujesz na rozmowe kwalifikacyjną nie załamuj rąk bo niektóre pytania zadawane są jakby ktoś szedł tam na przechadzkę i nie chciał pracować.
anonim 2011-11-27 08:58:04
Faktycznie koszmar , właścicielka traktuje pracowników jak za przeproszeniem gówno robi słodkie miny do złej gry. Nowobogaccy, maja pieniądze i uważają że są kimś a ty jesteś pracownikiem i jestes gównem który ma na hrabiostwo zasówać. Jak ktoś będzie chcial iść do tego zakładu to naprawdę niech się zastanowi, a pracownicy to jeden na drugiego kabluje.
anonim 2011-11-27 08:59:09
mróweczka 2012-01-11 11:21:02
Banda (usunięte przez administratora)... A z tym kablowaniem i (usunięte przez administratora)kolegów z pracy to szczera prawda. Najgorsza szuja w firmie to (usunięte przez administratora)...
Księgowy 2013-03-29 13:58:59
Ciekawe czy "mróweczka" zna osobiście księgowego, pewnie to ta co wystawiła dwa razy fv zaliczkową na tą samą wpłatę( fv zaliczkowa, ci co są w temacie będą wiedzieli o co chodzi) i trzeba było zapłacić podwójny vat, bo i....ka nie sprawdziła. Łatwo jest obrażać kogoś w internecie anonimowo, ale w realu to już nie ma się argumentów jak jest się tłumokiem, który przychodzi do pracy tylko po to aby odbębnić swoje 8 h.
Marta 2014-09-28 17:39:54
Firma VANDEX POLSKA

Poszukujemy Przedstawicieli z całej Polski

Vandex to szwajcarski producent chemii budowlanej.
Jesteśmy producentem profesjonalnych materiałów do:
- hydroizolacji każdego rodzaju budowli, (fundamenty, balkony, tarasy,
zbiorniki)
- ochrony i naprawy betonu,
- renowacji budynków.

I w ramach coraz większego zainteresowania naszymi produktami, poszukujemy
Przedstawicieli handlowych, którzy profesjonalnie i lojalnie zajmą się sprzedażą
naszych produktów.

Poszukujemy tylko i wyłącznie kandydatów którzy działaja lub posiadają szerokie kontakty handlowe w branzy budowlanej i dodatkowo byliby zainteresowani współpracą z naszą firmą.
Oferujemy bardzo atrakcyjny model biznesowy w oparciu o system wynagrodzenia prowizyjnego, współpracę tylko i wyłącznie na zasadzie kontraktu (samozatrudnienie).

Gwarantujemy: najwyższą jakość i nieograniczoną dostępność produktów, pełne
wsparcie techniczne, szkolenia w kraju i za granicą, doradztwo, profesjonalne projekty.

Wszelkie informacje na temat produktów i rozwiązań technologicznych znajdują
się na stronie www.vandex.pl.
frykas 2015-12-20 21:00:19
Firma krzak. ZERO poszanowania dla pracownika a kierownictwo poprostu śmieszne
eryk 2016-05-13 16:41:25
na jakich stanowiskach są wolne etaty @wiktor, nie wiesz czy poszukują do działu budowlanego??Zastanawiam się czy nie wysłać swojego cv i poczekać na odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana