Opinie o Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana w Toruń

Proszę o doradzenie mi czy warto wysłać cv do działu budowlanego. Widze na stronie że szukają blacharzy i jestem zainteresowany. Czy w dziale podobnie jak na strolarni jest się odpowiedzialnym za wszystko i jest taki nawał obowiązków, czy trochę spokojniej. Mi by to w sumie nie przeszkadzało, o ile dobrze by zapłacili. Podpowiecie na jakie zarobki na umowe o pracę moze liczyć ktoś z doświadczeniem. W ofercie okeślili je jako wysokie:) Na ile zmian tak w ogóle pracujecie?

Andrey Nowy wpis

Aplikowałem.na dział stolarnia i tak strzeże to nic nie ma z stolarnia wspólnego oni niby szukają stolarzy ale masz byc odpowiedzialny za stolarnie lakiernie montaż magazyn wyrobów gotowych załadunki praca na hali z oknami aluminiowymi oraz delegacja z montażami i pracami budowlanymi ... No hallo ja na stolarnie aplikowałem nie na budowę jak bym chciał robić na budowie to żaden problem ... Za nim podejmiecie pracę zastanówcie się sto razy czy warto być robolem od wszystkiego i niczego ...

Ala Nowy wpis

Serio nikt nie ma opinii o firmie? Może jednak ktoś się skusi? Mama szuka pracy, ma orzeczenie o niepełnosprawności a tego wymagają na stanowisku sprzedawcy. Z tego co zrozumiałam z oferty to chodzi o pracę biurową. Proponują od 4800 do 7200 brutto, od czego zależy ta stawka? Czy w to wliczyli już ewentualne premie (jeśli jakieś są)?

buahahaha Nowy wpis

magazynier/sprzedawca - 2600 brutto LOOOOOOOOOOOL

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Sprzedawca z orzeczeniem o niepełnosprawności Koszalin. Jaki był jej rezultat?

Gil

Możesz coś więcej, zwłaszcza o kadrze kierowniczej. Współpraca i atmosfera to dla mnie najważniejsze aspekty u pracodawcy jak tego brak to szkoda czasu na rozmowy kwalifikacyjne.

@Gil

Hej, o które stanowisko w Agad chciałeś się ubiegać Zdecydowałeś się na rekrutacje? Podziel się swoim doświadczeniem.

Ola

Firma nie potrzebuje może księgowej? Gdzie można pytać ?

W firmie Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana możecie znaleźć pracę w kilku działach: Główna siedziba firmy, Dział stolarni, Dział budowlany i Dział hurtowni http://agad.pl/oferty-pracy-torun/ w zakładce praca też są zawarte informacje o rekrutacji i aplikacji. Kto do jakiego działu będzie aplikował?

@eryk widzę, że byłeś zainteresowany pracą w Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana? Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

eryk

na jakich stanowiskach są wolne etaty @wiktor, nie wiesz czy poszukują do działu budowlanego??Zastanawiam się czy nie wysłać swojego cv i poczekać na odpowiedź

Firma VANDEX POLSKA Poszukujemy Przedstawicieli z całej Polski Vandex to szwajcarski producent chemii budowlanej. Jesteśmy producentem profesjonalnych materiałów do: - hydroizolacji każdego rodzaju budowli, (fundamenty, balkony, tarasy, zbiorniki) - ochrony i naprawy betonu, - renowacji budynków. I w ramach coraz większego zainteresowania naszymi produktami, poszukujemy Przedstawicieli handlowych, którzy profesjonalnie i lojalnie zajmą się sprzedażą naszych produktów. Poszukujemy tylko i wyłącznie kandydatów którzy działaja lub posiadają szerokie kontakty handlowe w branzy budowlanej i dodatkowo byliby zainteresowani współpracą z naszą firmą. Oferujemy bardzo atrakcyjny model biznesowy w oparciu o system wynagrodzenia prowizyjnego, współpracę tylko i wyłącznie na zasadzie kontraktu (samozatrudnienie). Gwarantujemy: najwyższą jakość i nieograniczoną dostępność produktów, pełne wsparcie techniczne, szkolenia w kraju i za granicą, doradztwo, profesjonalne projekty. Wszelkie informacje na temat produktów i rozwiązań technologicznych znajdują się na stronie www.vandex.pl.

Księgowy

Ciekawe czy "mróweczka" zna osobiście księgowego, pewnie to ta co wystawiła dwa razy fv zaliczkową na tą samą wpłatę( fv zaliczkowa, ci co są w temacie będą wiedzieli o co chodzi) i trzeba było zapłacić podwójny vat, bo (usunięte przez administratora) nie sprawdziła. Łatwo jest obrażać kogoś w internecie anonimowo, ale w realu to już nie ma się argumentów jak jest się (usunięte przez administratora), który przychodzi do pracy tylko po to aby odbębnić swoje 8 h.

mróweczka

Banda (usunięte przez administratora)... A z tym kablowaniem i (usunięte przez administratora)kolegów z pracy to szczera prawda.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana - Toruń

• Jak się pracuje w Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana?

Zobacz opinie na temat firmy Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Agad Sp. z o. o. Hurtownia Budowlana