Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Tom

jezdze z eurokontaktem od kilku lat. jak konczy sie kontakt to proponuja kolejny. sa uczciwi, zawsze ida na reke i da sie z nimi dogadac. wyplaty na czas. jak sa drobne opuznienia to z winy niemca

Małgorzata
@Tom

wygodniej dla ciebie pracować na kontrakcie czy raczej firma nie uznaje umów o pracę? a jeśli chodzi o zarobki to wiem, że na czas, ale konkretnie - warto? :)

zenada

praca na tunelu w danii. co to za (usunięte przez administratora) 13 euro na h.znajdzcie mi dunczyka czy niemca co pojdzie za takie pieniadze. (usunięte przez administratora)na ludzich i kiedys za to zaplacicie jak i cala skandynawia. tania sila robocza.(usunięte przez administratora). wspolczuje moim bratom polakom ze pracuja za takie pieniadze.

@zenada

Cześć :) My nie oferujemy i nigdy nie oferowaliśmy wyjazdów do Danii. Znajdziesz u nas kontrakty do krajów takich jak Niemcy, Francja bądź Belgia, więc wygląda na to że zostawiłeś komentarz pod nie tą firmą ;) Jeżeli jesteś zainteresowany dalszymi wyjazdami za granicę, polecamy przejrzeć naszą stronę. Na pewno znajdziesz ciekawą ofertę za fajną stawkę :) https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

mordiaczi

Ja dojechałem wczoraj na zakwaterowanie i zaczelismy prace, praca w miare spoko nawet lzej niz w ogloszeniu, ekipa nawet spoko pokoj mamy ladny fajna lokalizacja

Borys

każda nadgodzina od 35 do 43 godziny w tygodniu +25% stawki, każda kolejna od 44 godziny + 50% stawk. Ciekawe czy faktycznie agencja tak te nadgodziny wypłaca jak tak piszą faktycznie na jednym z ogłoszeniu z olx .Zdarzyło mi się pracować z tą agencją ale wydaje mi się że nadgodziny były wypłacane jak każda inna godzina normalnie przepracowana

@Borys

Cześć Borys! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do Twojego wynagrodzenia, prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontak.eu. Zweryfikujemy sprawę i odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

23.06.23-28.7.22

Dlaczego kradniesz gnido

mundek

Ja wracam do nich bo warto wszystko juz sobie ustalilem i 8 stycznia jade znow. Wesolych swiat dla calej ekipy i kadry Euro

Jurek
@mundek

Też wracam po nowym roku mimo tych wszystkich opinii w firmie dobrze sie dzieje bo pieniadze sa na czas i wszystko jest szybko zalatwiane

Kamila
@Jurek

Dobre te pieniądze? Może bym wysłała chłopaka ;D

Łukasz

Ja polecam jestem zadowolony ze współpracy z firmą

szmitek

Ja zaczalem w tym miesiącu zobaczymy przy pierwszej wypłacie do tego czasu wszystko tak jak bylo ustalane. ekipa spoko (usunięte przez administratora)

Piter

Jestem zadowolony

Kazik

Ja tam jestem zadowolony jak mi chlopaki powiedzialy na budowie ze tu takie rzeczy sie pisze to az nie moglem uwierzyc i chialem uciekac do domu. Dla mnie wszystko gra praca jest pieniodze sa, zaliczke tez mozna wziac, jak trzeba to jade do domu do zony, panie z biura zawsze o mnie pamietaja, wszystko mam zalatwione i tak jezdze z nimi juz od roku, w niemczech ciezko jest o dobre miejsce wszedzie sa inne wymogi tu mi spasowalo i pracuje

M

dla mnie firma godna polecenia . niemcy praca na produkcji wyplata na czas wszystko sie zgadzalo . kontakt z opiekunem tez ok co dzwonilem to pomagal ogarnial

elo

czytam te komentaze i niewierze ludzie ogarnijcie sie. firma rzetelna i ma dobre stawki. pokarzcie mi kto daje tera 20 euro na godzine na dekarce i elektryce i regularne zjazdy do domu. jak chcesz wyjechac i zwiac z kontraktu z dnia na dzien to nie podpisuj z nimi umowy bo maja za to kary prosta sprawa.ja lubie po robocie wypoczac przy piwku ale wy myslicie ze jezdzicie na libacje a nie do roboty a puzniej dziwia sie ze ich niemiec goni do domu.

Pracuje kilka lat i jak czytam te brednie poniżej to spodziewam się że te wszystkie młodziaki to piszą co przyjechały i myślały że będą leżeć. A weszłem z ciekawości zobaczyć co mają jeszcze do zaoferowania i zaczelem sie zastanawiac czy aby napewno to o Eurokontakcie

Nie polecam, czekam na wypłatę ponad dwa tygodnie po terminie, na maile nie odpisują, zero kontaktu, opiekun wyjazdu wykręca się brakiem płatności od klienta. W umowie jasno napisane, płatność do 20, ich sprawy z klientem nie są moim problemem.

@Michał

Cześć Michał, jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Zależy nam na tym aby kandydaci byli zadowoleni ze współpracy z nami. Niestety udzieliłeś zbyt mało informacji, abyśmy mogli odnieść się do Twojego wpisu. Prosimy skontaktuj się z nami na info@euro-kontak.eu, i zajmiemy się Twoją sprawą priorytetowo. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Dobrze poszukajcie to znajdziecie maila ode mnie w swojej skrzynce. Do tej pory nie potrafiliście na niego odpowiedzieć, a tu zgrywacie wielce zainteresowanych?

@Michał

Cześć Michale, otrzymaliśmy Twojego maila. Pracujemy nad Twoją sprawą. Dział prawny skontaktuje się z Tobą wkrótce. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Wszystkich ludzi przestrzegam przed tą firma porzuciłem pracę i dostałem karę 200 euro (usunięte przez administratora).będę się jeszcze kontaktował z eurokontaktem jeśli nie będę zmuszony iść do sądu pracy...uważajcie na nich myślą że są nietykalni ...pracowałem tam 7 mc

@Piotr

Cześć Piotr, Dziękujemy za opinie. Jest nam przykro z powodu opisanej przez Ciebie sytuacji. Przez kilka miesięcy współpracowało się nam się razem dobrze, za co dziękujemy :) Bardzo zależy nam na rozwiązaniu tej niefortunnej sytuacji. O karze w wysokości 200 euro jest informacja w kontrakcie. Zawsze informujemy przed podpisaniem dokumentów o wszystkich szczegółach. Kara jest naliczana w sytuacji kiedy ktoś nagle zrywa kontrakt, bez złożenia wypowiedzenia, narażając przy tym na straty pracodawcę. Jeśli jest coś dla Ciebie niejasne i chcesz wyjaśnić sytuację prosimy o bezpośredni kontakt na info@euro-kontakt.eu. Postaramy się wyjaśnić i naprawić sytuację. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Maryysia

(usunięte przez administratora). Podjęłam wraz z przyjaciółmi współpracę z tą firmą (usunięte przez administratora) Wyjechaliśmy na winobranie. Kontakt jako taki był z tym że nie zwrotny. Problem z organizacją, problem z wypłaceniem wynagrodzenia o wszystko trzeba było się prosić wydzwaniając kilka razy dziennie. W końcu kiedy naszą sprawą zajął się inny człowiek pieniądze zostały wypłacone z tym że nie w całości, każdemu z nas została ucięta jakaś część wynagrodzenia ponieważ "wynagrodzenie zostało wysłane na podstawie listy od zleceniodawcy:"(usunięte przez administratora)

@Maryysia

Cześć Maryysia, dziękujemy za Twoją opinię. Zależy nam , żeby każdy kandydat miał pozytywne przeżycia z naszą firma. Staramy się wszystko wyjaśniać na bieżąco. Przepraszamy, że miałaś tak nieprzyjemne doświadczenia i zawiedliśmy Twoje oczekiwania. Napisz nam proszę na info@euro-kontakt.eu jakiego kontraktu dotyczy Twoja sprawa, bo nie jesteśmy w stanie zweryfikować i odnieść się w pełni do Twojej sytuacji po informacjach jakie nam przesłałaś. Postaramy się wszystko wyjaśnić :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Antonio

Nie dostałem pracy przez tą agencje pracy. Ale znalazłem inna i jadę po kaskę. Bende pływał w basenie, na obiad ośmiorniczki i tak dalej. A po zakończeniu kontraktu jadę do salonu po samochód.

@Antonio

Cześć Antonio :) Jest nam przykro, że nie dostałeś, żadnej propozycji pracy. Mamy wiele różnych ofert, warto próbować brać udział w wielu rekrutacjach na raz! Link do ofert: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ Na pewno znajdziesz coś dla siebie i wyjedziesz z nami na kontrakt. Pozdrawiamy i życzymy udanych rekrutacji! Eurokontakt Serwis

Witam

Poleca ktoś firmę bo planuje wyjechać

Meg ore
@Witam

Ja mam dojechać , nie wiem jak będzie, bo już mnie martwi umowa. Ma e-mail dostałam umowę do wypełnienia i odesłania, ale na tej umowie jest napisane że będę zatrudniona na 1/10 etatu gdzie wynagrodzenie to 400 euro brutto. Czy ktoś może mi to wyjaśnić?

@Meg ore

Cześć Meg Ore :) Jeśli masz jakieś wątpliwości związane ze swoim kontraktem, skontaktuj się bezpośrednio z nami. Nasi rekruterzy rozwieją Twoje wszystkie wątpliwości oraz odpowiedzą na pytania :) Zapraszamy do kontaktu na adres mailowy info@euro-kontakt.eu Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

sciema firma

Czy widzieliście kiedyś umowę wysłana z tej agencji? Ilość stron jak w żadnej innej, 3 nazwy polskiej agencji, 2 wersje umowy zlecenia!!!( zamiast o pracę tymczasowa za granica) w języku polskim(usunięte przez administratora) rozne kwoty na umowach, raz w PLN raz w € i do tego oczywiście zupełnie inne, ogromną ilość punktów które się wykluczają i stwarzają możliwość do różnego typu działań przez agencje w imieniu kandydata, do podpisania weksel na 5000€(usunięte przez administratora)

@sciema firma

Cześć! Dziękujemy za Twoją wiadomość. Ilość stron w umowie jest zależna od ustaleń kontraktowych oraz formalności prawnych. Chętnie poznamy agencję, która posiada 1-stronicowe umowy :) Nasza agencja jak i jej nazwa jest tylko jedna, nie ma trzech różnych. Sprawy prawne i inne formalności przed wyjazdem potrafią czasem być zawiłe i ciężkie do zrozumienia. Przykładamy wszelkich starań aby każdy kandydat był szczegółowo o wszystkim informowany. Masz rację, że w umowie mogą pojawić się dwie waluty, wypłata jest w euro, jednak niektóre płatności jak np. ZUS są realizowane już w złotówkach. Nasi konsultanci chętnie wyjaśniają wszystkie kwestie podczas podpisywania dokumentów. Wystarczyło dopytać :) Weksel jest na życzenie niektórych pracodawców i jest na poczet ewentualnych zniszczeń na kontrakcie i to jest jasno napisane na umowie do weksla. Kary (wysokość 200 EUR) - one tyczą się tylko sytuacji kiedy ktoś nie dotrzymuje warunków wypowiedzenia i zostawia kontrakt bez możliwości jego dalszej realizacji. W razie gdybyś miał pytania skontaktuj się z nami na info@euro-kontakt.eu a rozwiejemy Twoje wszystkie wątpliwości. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Witam

Witam poleca.ktoś ta agencje jak warunki mieszkaniowe i jak z wypłata mi i wgl ?

@Witam

Cześć :) Zakwaterowanie zapewniają nasi partnerzy, w bardzo dobrym standardzie. Jeśli pracownik jest niezadowolony z zakwaterowania, powinien niezwłocznie zgłosić wszelkie niedogodności i usterki, tak abyśmy mogli jak najszybciej zadziałać w celu zmiany zakwaterowania. Wypłaty za pracę + premie, za miesiąc poprzedni, są realizowane do dnia 20 października br. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Optymistyczne

Agencja spoko. Natomiast mogli by pomyśleć o podwyżce za kilometrówki zwrot za paliwo obecnie jest 0.20 cent od kilometra a paliwo idzie w górę.

@Optymistyczne

Cześć Optymistycznie, dziękujemy za Tobą sugestię. przekazujemy ją do działu handlowego, który będzie negocjował z klientami podwyższanie stawki za kilometrówki dla Was :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 45 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.