Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

włodi

witam. dla mnie to firma godna polecenia. wyjezdzam za ich posrednictwem od putoej roku i wszystko gra, pozdrawiam Władek

@Tom

Cześć Tom :) Jest nam przykro z tego powodu. Jeśli masz do nas pytania lub nierozwiązaną sprawę , prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontak.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Rafal Olszewski
@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Proszę państwa.Ja ze swojej strony chcialbym przeprosić za swoje zachowanie całą firmę Eurokontakt.Moje zachowanie było nie taktowne i nie na miejscu.Faktycznie i prawdą jest że opiekę lekarska i medyczna miałem.Co do komentarza ktory wpisalem poniosly mnie nerwy oraz sytuacja rodzinna którą miałem.Palec wrócil do formy i jestem gotowy do dalszej współpracy z firmą Eurokontakt.Moja żona odeszła do najlepszego przyjaciela także już sobie żyje bezstresowo bo doprowadzała mnie do szału.Pozdrawiam wszystkich którzy współpracują z firmą Eurokontakt.Ja zastrzeżeń nie mam żadnych.Olszewski Rafał.

Marek murarz

Polecam firmę Eurokontakt. Dobrze się z nimi współpracuje na kontraktach budowlanych w Niemczech. Pozdrowienia dla panów opiekunów

Euro
@Marek murarz

Dziękujemy, cieszymy się, że jesteś zadowolony i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Medon Sławek

Jeste zadowolony z naszej współpracy

włodi

Eurokontakt
@włodi

Jest nam bardzo miło to czytać! Dziękujemy, za owocną współpracę oraz za Twoją opinię.

@włodi

Czyli firma godna polecenia?

Westfalia
@włodi

Powiedz mi kasę płacą w euro czy zł ....na konto czy rękę?

Dym

ja juz jezdze 3 lata do tego smagego klienta i tez polecam

Ada

Nie polecam!

Nowy wpis

@Ada

Cześć Ada! Jest nam przykro z tego powodu. Jeśli masz do nas pytania lub nierozwiązaną sprawę , prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontak.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Tom Nowy wpis

Nie polecam

Nowy wpis

@Tom

Andrzej Nowy wpis

Polecam! Od pół roku wyjeżdżam do (usunięte przez administratora) z Eurokontakt. Świetna ekipa na miejscu, polecam wszystkim gorąco.

Robert33

Jak wygląda praca przy demontażu windy ktoś był?

@Robert33

Cześć Robert, nie mamy takiej oferty pracy. Zapraszamy na naszą stronę z ofertami https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/, na pewno znajdziesz dla siebie coś odpowiedniego :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Emma
@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Dzień dobry, tej oferty w tym momencie nie ma, tak? ale ogólnie to czasami się pojawiają? Można zrobić tak, że wyślemy z partnerem maila i firma dałaby sygnał gdy taka oferta się pojawi, żebyśmy codziennie ich nie sprawdzali?

@Emma

Cześć Emmo, to zainteresowani się kontaktują z agencją. Agencja kontaktuje się z kandydatami po przesłaniu CV, jednak to w interesie kandydatów leży przegląd aktualnych ofert pracy i zgłaszanie się na te, które kandydata zainteresują. Nie mieliśmy i nie mamy na ten moment takiej oferty pracy. Nie wiemy kiedy takowa pojawi się i czy w ogóle pojawi. Nasze oferty pracy są zależne przede wszystkim od naszych kontrahentów i ich zapotrzebowania na pracowników w branży w której działają. Zapraszamy na naszą stronę z ofertami https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ byś na bieżąco mogła z partnerem monitorować aktualne oferty. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Czy dbacie o bezpieczenstwo na lokacjach? Czy warunki są godne ? Myślę , żeby wyjechać, ale najprawdopodobniej będę znów zmuszony jechać sam , bez nikogo. Z daleka trzymam się od alkoholu czy imprez , już parę razy nagiąłem się na patologie za granicą. Jak wygląda u Was ? Robicie jakąś weryfikację /zwracanie uwagę na niekaralność?

@Kandydat

Cześć! Zapraszamy do kontaktu z naszymi rekruterami, odpowiedzą na wszystkie pytania. Kontakt znajdziesz w każdym naszym ogłoszeniu na stronie: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ Zachęcamy również do przeczytania odpowiedzi na najczęstsze zadawane nam pytania: https://euro-kontakt.eu/faq/ :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

23.06.23-28.7.22

Dlaczego kradniesz gnido

UB

Te Niemcy to jakieś sprawdzone są, że na rusztowania do nich maja stałą rekrutacje? Tak coś widzę po stronie, bo właśnie oferty przeglądam jest też opcja na Francję i tu rodzi się pytanie. co wybrać jak jeszcze za granica nie byłem? Jakąś kulturą pracy się to rożni?

@UB

Cześć UB! Zapraszamy do kontaktu z naszymi rekruterami, odpowiedzą na wszystkie pytania. Kontakt znajdziesz w każdym naszym ogłoszeniu na stronie: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ Zachęcamy również do przeczytania odpowiedzi na najczęstsze zadawane nam pytania: https://euro-kontakt.eu/faq/ :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Jak długo czekaliście na odzew z Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Czy firma Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Cześć, nie, nie udzielamy pożyczek. Istnieje możliwość wnioskowania o zaliczkę. Pierwsza możliwa jest po przepracowanym pełnym tygodniu i dosłaniu karty godzinowej, każda kolejna jest rozpatrywana indywidualnie. Prośby o zaliczkę należy składać w formie sms do Opiekuna. Jeśli masz do nas pytania lub nierozwiązaną sprawę , prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

Hela
@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

A co z pracownikami biura? czytając niektóre zapytania zastanawiam się, które pytania do czego się odnoszą. Czy w tym przypadku pożyczki czy tez zaliczki dotyczą także samych zatrudnionych bezpośrednio?

@Hela

Cześć Hela! Możliwość pobrania zaliczki jest dla osób wyjeżdzających. Jeśli masz do nas pytania lub nierozwiązaną sprawę , prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

NN

Często tak się zdarza jak u jednego Pana teraz? chodzi mi o ten wątek z wczoraj gdzie było napisane, że klient po prostu nie chciał dalej współpracować… mieliście tak? ja pierwszy raz bym się wybral i nie chce by mnie to spotkało. Pracownicy maja jakieś porady jak nie podpaść? Bo z biurem kontakt jest stały z tego co ostatecznie zrozumiałem?

@NN

Cześć NN! Dzieje się tak tylko kiedy klient zauważy, że pracownik nie pracuje lub narusza jakiekolwiek inne zasady jak np. spożywanie alkoholu czy nie stawianie się w pracy. Naszym kontrahentom też zależy by utrzymać pracowników i nie mieć rotacji, ponieważ chcą by ich projekty były realizowane na czas. Jeśli pracownik uczciwie pracuje i nie stwarza problemów, nikt nikogo nie odsyła do domu. Jeśli masz więcej pytań zapraszamy na naszą stronę internetową z najczęściej zadawanymi pytaniami https://euro-kontakt.eu/faq/ lub napisz do nas bezpośrednio na mail info@euro-kontakt.eu Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Rafał

Na czym polega wasza umowa o pracę na dzialnosc gospodarczą @Pracodawca j

@Rafał

Cześć Rafale! Odsyłamy Cię na naszą stronę internetową z odpowiedziami na najczęstsze pytania: https://euro-kontakt.eu/faq/. Powinieneś znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie, jeśli jednak tego nie zrobisz, kieruj swoje pytania bezpośrednio na maila: info@euro-kontakt.eu :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Szymon

W mojej opinii jest dużo lepszych firm na rynku które oferują prace za granica . Pojechałem do pracy na rusztowaniach z tej firmy , po 3 dniach szef powiedział ze za wolno robię i mnie odesłał do domu , wystawiłem fakturę gdyz praca była Na działaności i do dnia dzisiejszego nie ujrzałem pieniędzy … Dostałem tylko informacje ze siedziałem tam , gdzie nie jest z tego nic prawda bo mam na to min 5 świadków … Co do plusów to zwracają wam za dojazdy do pracy (niestety trzeba zapłacić z tego podatek ) oraz mieszkania są zadbane i w dobrym stanie …

@Szymon

Cześć Szymon! Jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Pragniemy przypomnieć, że płatności są do 20 dnia miesiąca, dlatego prosimy o cierpliwość, na pewno dostaniesz swoją wypłatę :) Klient sam decyduje kto zostanie na kontrakcie, kto nie, więc jeśli stwierdził, że niestety nie jest zadowolony z pracy, odsyła pracownika do domu. Jeśli masz jeszcze niewyjaśnioną sprawę, bądź dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego, na pewno rozwiążemy wszystkie problemy: info@euro-kontakt.eu :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Szymon
@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Znaczy się ja próbowałem rozwiązac sprawę , niestety zablokowaliście mój numer a na emeila Pani Dorota do dziś nie odpisała … Nie mam żalu do was jako pracowników biura gdyz wiem ze to wasza praca żeby odpisywać na opinie przychylne lub te mniej , jedynie mogę mieć żal do koordynatora Roberta za brak pomocy , pozdrawiam

@Szymon

Szymonie, tak jak wspominaliśmy wcześniej klient sam decyduje o swoich pracownikach, my pomagamy z organizacją wyjazdu i oczywiście kontynuujemy opiekę nad pracownikami, ale jeśli otrzymujemy wyraźne polecenia od naszego klienta, że nie chce współpracować z danym pracownikiem, nic nie możemy zrobić. Żaden opiekun nic by nie poradził na taką sytuację, jedynie co mogą zrobić koordynatorzy w takiej sytuacji jest pomoc w powrocie do Polski. Jest nam przykro za zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

FY

Cześć Wam. : ) właśnie firmę odnalazłem, widzę, że sporo zapytań i opinii zostało już wystawionych. Ja na robotę bym się chciał zebrać w okolicach lutego. Czy są tu jakieś fajne prace sezonowe, które według Was będą teraz jak najbardziej do polecenia? Macie może jakieś stałe lokalizacje, które warto bym wziął pod uwagę? Liczę na jakiś aktualny odzew. Dzięki i cześć!

@FY

Cześć! Zapraszamy na naszą stronę internetową z ofertami pracy. Można aplikować bezpośrednio na stronie: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/. Kontakt bezpośrednio do rekruterów jest w każdym z ogłoszeń, więc możesz przesłać CV lub skontaktować się telefonicznie :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Krzysztof Kobiec

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów firma godna polecenia i zaufana opiekun reaguje na wszystkie problemy jest dostępny ciągle.Jedno ale to stawki mogłyby być wyższe

@Krzysztof Kobiec

Cześć Krzysztof! Dziękujemy za szczerą opinię :) Zawsze staramy się by stawki były jak najwyższe i najkorzystniejsze dla każdego kandydata. Cały czas powiększamy liczbę kontraktów oraz płace minimalne. Pamiętaj również, że im większe doświadczenie tym większą stawkę można utargować z rekruterem ;) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

XJ
@Krzysztof Kobiec

Cześć, dzięki za info wezmę je pod uwagę podczas przyszłej rekrutacji, bo od nowego roku bym chyba chciał. A powiedz mi przy tym proszę o jakie problemy chodzi? nigdy jeszcze nigdzie nie byłem i z żadnym się nie spotkałem. Są tu jakieś szkolenia, lub porady przed wyjazdem jeszcze żeby wiedzieć jak reagować w danych sytuacjach?

@XJ

Cześć XJ! Problemy mogą wyniknąć różne, niestety nie da się przewidzieć jakie, jednak osoby wyjeżdzające zawsze maja wsparcie w opiekunach i nigdy nie są pozostawieni sami sobie i bez żadnej pomocy. Nie prowadzimy żadnych kursów, porady można uzyskać od naszych doświadczonych rekruterów oraz opiekunów. Jeśli chcesz uzyskać opinie osób wyjeżdzających na różne zagraniczne kontrakty (nie tylko przez naszą agencje, ale też inne) sugerujemy przejrzeć fora internetowe oraz fora na platformie Facebooka. Jest utworzonych mnóstwo grup, gdzie można spytać również o wrażenia, opinie, poziom trudności np. poszczególnych zbiorów owoców i warzyw. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

KRZYSZTOF KOBIEC
@XJ

jesli jedziesz by zarobic to jest OK a jak Ci co tu byli ze mna i woleli pic bawic sie to lepiej by nie przyjezdzali i nam Polakam wstydu nie robili ja pracuje uczciwie a stawke mam taka jak Ci co pili i wlasciciel firmy ich przegonil

@KRZYSZTOF KOBIEC

Cześć Krzysztofie! Niestety zdarzają się takie sytuacje, kiedy osoby wyjeżdzające nie traktują poważnie pracy i wolą się bawić. Nie jesteśmy w stanie zweryfikować w 100% intencji osób wyjeżdzających na kontrakty, szczególnie kiedy wyjeżdżają z nami pierwszy raz. Tak, dostają taką samą stawkę, jednak przy takim niekulturalnym zachowaniu długo nie pracują i wracają do domu, ponieważ klient nie chce z takimi osobami współpracować i przedłużać kontraktu. Jeśli zachowują się nieodpowiednio, w późniejszym czasie mogą już nie otrzymać od naszej firmy nowych ofert pracy, ponieważ nie posiadają dobrych referencji od poprzednich pracodawców i mogą mieć problemy w znalezieniu pracy a granicą. Jeśli masz więcej uwag, zapraszamy do kontaktu mailowego info@euro-kontakt.eu :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

VG

Ktoś tu pisał jakiś czas temu o tym, że zdarzali się pracownicy, którzy jednak woleli mniej pracować i chyba się bawić na wyjeździe? Jak w takiej sytuacji agencja załatwia takie sprawy? Chodzi mi o to przytoczone „przegonienie” przez właściciela poprzedniej firmy. czy jeśli taka osoba kiedyś znowu chciałaby skorzystać z usług agencji to by mogła czy jednak na jakaś czarna listę się wtedy już trafia?

@VG

Cześć VG! Wszystko zależy od "przewinienia" i od zaistniałych okoliczności. Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na te zapytanie. Zdarzają się różne sytuacje i oczywiście jest szansa by osoba wyjechała ponownie na kontrakt. Nie posiadamy "czarnej listy pracowników" jednak przy rekrutacji również zwracamy uwagę na poprzednie referencje pracownika od pracodawców u których pracował. Jeśli masz więcej pytań czy wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego: info@euro-kontakt.eu. Rekruterzy postarają się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Wiktoria S

Witam pracował lub pracuje ktoś w tej agencji jako pracownik produkcji na wieszaniu śrubek cynku itp? Jestem ciekawa waszych opinii bo zainteresowała mnie ta oferta i pieniądze

@Wiktoria S

Cześć Wiktoria! Jeśli jesteś ciekawa jak wyglądają poszczególne kontrakty i praca to sugerujemy się zgłosić bezpośrednio do rekruterów, odpowiedzą na wszystkie pytania, pokażą zdjęcia i wszystko wytłumaczą. Mamy wiele różnych kontraktów, zapraszamy na naszą stronę z ofertami: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/. Na pewno zajdziesz coś ciekawego dla siebie :) Możesz się również z nami skontaktować bezpośrednio na info@euro-kontak.eu :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Rafał C

Mam pytanie odnośnie pomocnika dekarza w Niemczech oferta za 20€ za godzinę, gdzie jest praca i od kiedy start? Pracowałem łącznie kilka miesięcy na budowach od fundamentów po komin, Łącznie z wieżbą dachowa, deskowaniem, papa, gont, blacha szwedzka, Język angielski, niemiecki A2, prawo jazdy A I B i własne auto. Jestem geodeta, informatyk.

LE
@Rafał C

To jest oferta dla jednej osoby? nie mam własnego auta dlatego zastanawiam się czy bym jednak sam nie dołączył o ile byłoby to możliwe? te 20 euro to już kwota na nowy rok? Czy tutaj w ogóle maja jakieś podwyżki? stawki w czasie zatrudnienia mogą ulec zmianie?

@Rafał C

Cześć Rafał! Na wszystkie pytania odpowie rekruter, stawka jest zależna od doświadczenia. Warto porozmawiać bezpośrednio z rekruterem prowadzącym i wynegocjować lepszą stawkę. Gdzie praca i start, to już zależy od danego kontraktu, który jest dobierany indywidualnie również podczas rozmów., dlatego polecamy skontaktować się z rekruterem lub mailowo na info@euro-kontakt.eu i odpowiedzą na wszystkie pytania. Mamy różne kontrakty. Odwiedź naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz wszystkie oferty i zgłoś się na te, które Cię interesują, a nasi rekruterzy się z Tobą skontaktują: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

@LE

Cześć Le! Tak jak odpowiedzieliśmy na zapytanie Rafała, kierujemy od razu do rekruterów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania :) Bezpośredni numer telefonu jest w każdym ogłoszeniu lub jeśli wolisz, napisz do nas maila na info@euro-kontakt.eu :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Nikola

Wraz z 2 znajomych oraz partnerem wyjechaliśmy do Francji, trasa jaka pokonaliśmy liczyła sobie prawie 2000km. Dom w którym mieszkaliśmy umieszczony był na szczycie góry otoczony lasem i polami winogron, otoczenie naprawdę piękne. (usunięte przez administratora) Patrząc na fakt iż kwatera była darmowa można było to przeżyć. Na drugi dzień po przyjeździe (poniedziłek) zaczęliśmy pracę, ciężka ale również w przyjemnym otoczeniu. Niestety w czwartek dostaliśmy telefon od Pani z firmy iż pracujemy za wolno i pracodawca zrezygnował z naszych usług, inaczej tłumaczyli nam stali pracownicy i kierownictwo na miejscu które twierdziło, że po prostu jest za mało pracy. Straciliśmy większość oszczędności aby tam dotrzeć i poradzić sobie do „pierwszej wypłaty” następnie zostaliśmy wyrzuceni z dnia na dzień, tysiące km od domu, bez pieniędzy. Firma dość szybko zareagowała wysyłając nam zaliczki czyli, które stanowiły większa cześć tego co zarobiliśmy, dzięki czemu mogliśmy wrócić do domu. Rozumiem, że firma nie w pełni nie odpowiada za sytuacje, jednak współpracując z nią, nie jesteśmy w żaden sposób zabezpieczeni, nie można czuć się pewnie.

@Nikola

Cześć Nikola! Zweryfikowaliśmy przedstawioną przez Ciebie historię. Niestety, nie mieliśmy takiej sytuacji, gdzie nasz klient zwolnił pracownika przez to, że wolno pracował lub dlatego ,że brakowało pracy i było za dużo osób na kontrakcie. Taka historia w ogóle nie miała miejsca. Nasze kontrakty z winobrania zakończyły się świetnym sukcesem i wszyscy wrócili do swoich domów po zakończonym okresie zbierania. Możliwe, że pomyliłaś firmy? Prosimy napisz do nas bezpośrednio na maila info@euro-kontakt.eu i może uda nam się jeszcze bardziej zweryfikować Twoją sprawę i ją rozwiązać :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Cześć Wojciech! Jeśli rekrutacja jest nadal otwarta i Twoja kandydatura jest odpowiednia do tej pracy, to na pewno się odezwiemy do Ciebie :) Na pewno pojawią się inne, nowe oferty, dlatego sugerujemy aby obserwować na bieżąco naszą stronę na Facebooku oraz stronę www: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Ayo
@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Witam, co oznacza stwierdzenie, że kandydatura jest odpowiednia do tej pracy? jeśli komuś brakuje chociaż jednego w wymogów podanych w ofercie to nie powinien wcale słać dokumentów? Do tych pieczarek jakie są niezbędne?

@Ayo

Cześć! Stwierdzenie oznacza to co oznacza, dosłownie :) Zapraszamy na naszą stronę www: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ - są tam wszystkie nasze oferty pracy oraz rozpisane wymagania( w każdym osobno), które trzeba spełnić. Wszystko zależy od oferty pracy, czasami jest kilka wymagań, czasami praktycznie żadnych. Jeśli masz więcej pytań, prosimy o kierowanie ich bezpośrednio do rekruterów (numer kontaktowy do rekrutera prowadzącego znajdziesz w ogłoszeniu). Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Cześć Rafał! Zweryfikowaliśmy Twoją sprawę i wiemy już, że dostałeś informację, że otrzymasz zaliczkę o którą prosiłeś. Wiemy, że zgłosiłeś swoją prośbę we wtorek, przed świętem i dniem wolnym i dlatego nie mogliśmy wypłacić Ci od razu zaliczki, jednak zostałeś o tym poinformowany i dzisiaj skontaktowaliśmy się z Tobą w sprawie zaliczki, która będzie wypłacona. Cieszymy się, że sprawa się szybko rozwiązała i otrzymałeś zaliczkę :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

HS

Widzę, że dostałeś odpowiedź z firmy- sprawa się wyjaśniła? Zaliczka przysługuje już od pierwszego miesiąca pracy? Ile takiej zaliczki można maksymalnie uzyskać?

@HS

Cześć HS! Tak, istnieje możliwość wnioskowania o zaliczkę. Pierwsza możliwa jest po przepracowanym pełnym tygodniu i dosłaniu karty godzinowej, każda kolejna jest rozpatrywana indywidualnie, tak samo wielkość zaliczki, to również ustala się indywidualnie ze swoim Opiekunem. Jeśli masz do nas dodatkowe pytania prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Wercia

Ktoś stwierdził jeszcze niedawno, że pozytywne komentarze to podobno jakieś sztuczne podratowanie zespołu. Nie wiem jak z tym konkretnie jest ale mam wiedzie na temat ostatniego ogłoszenia dla asystentki zespołu prawnego. Interesuje mnie perspektywa pracy ze względu na zarobki, podano widełki od 10,5 do 11 tys., omowi ktoś wobec tych wysokości ogólny system pracy? jak często jest ktoś potrzebny do wspierania działu?

@Wercia

Cześć Wercia :) Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednak rekrutacja była prowadzona w lutym i została już zamknięta :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

BF
@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Witam, ja tez w sprawie pracy na tym stanowisku. co jaki okres czasu może być potrzebny ktoś nowy? Interesuje mnie perspektywa awansu. Czy to jest jedno stanowisko? trzeba poczekać? Zastanawia mnie ewentualne zapotrzebowanie na stanowiska asystenckie od kolejnego roku kalendarzowego. Czy są potencjalne przewidywania? Jeśli tak to na jaki okres?

@BF

Cześć :) Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednak tak jak wspomnieliśmy w odpowiedzi na pytanie Werci, rekrutacja była prowadzona w lutym i została już zamknięta :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

SK
@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Mnie także zaciekawiło to czy w kolejnym roku będzie ktoś potrzebny? Ogólnie ciekawe jest zainteresowanie ta oferta i samym zespołem. jakie jeszcze stanowiska w strukturze są możliwe do objęcia? Napiszecie cos więcej o firmie?

@SK

Cześć :) Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednak tak jak wspomnieliśmy w odpowiedzi na pytanie Werci, rekrutacja była prowadzona w lutym i została już zamknięta :) Nie jesteśmy w stanie na ten moment przewidzieć czy będziemy w przyszłym roku otwierać nową rekrutację, sugerujemy sprawdzać portale z ofertami pracy, tam na pewno nasze oferty również się pojawią. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

wojtek

Pracownik szkółki roślin Francja, okolice Orleanu jak tam jest transport zapewniony @Pracodawca

@wojtek

Cześć Wojtek, dojazd autem służbowym lub własnym, paliwo we własnym zakresie :) Jeśli masz do nas dodatkowe pytania prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

a jak ktoś nie ma prawa jazdy ? @Pracodawca

Cześć Wojtek, wymagane jest prawo jazdy. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

w ogłoszeniu pisze ze pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy @Pracodawca

@wojtek

Tak Wojtku, a w tym przypadku pomoc to udostępnienie służbowego auta pracownikowi, jednak dojazd oraz koszty paliwa są po stronie osoby wyjeżdżającej.

A jaki to koszt

@Pracodawca duży ?

@wojtek

Wojtku, zgłoś się bezpośrednio do rekrutera prowadzącego rekrutacje, on odpowie na wszystkie pytania i doradzi. Platforma Gowork nie jest do tego odpowiednia. Bezpośredni link do ogłoszenia i numeru telefonu rekrutera: https://euro-kontakt.eu/pracownik-szkolki-roslinfrancja-okolice-orleans/ Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

@Pracodawca a zakwaterowanie dobre warunki nie chialbym trafić na (usunięte przez administratora) i nie przyjemnosci znów

@wojtek

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, zgłoś się bezpośrednio do rekrutera prowadzącego rekrutacje, on odpowie na wszystkie pytania i doradzi. Platforma Gowork nie jest do tego odpowiednia. Bezpośredni link do ogłoszenia i numeru telefonu rekrutera: https://euro-kontakt.eu/pracownik-szkolki-roslinfrancja-okolice-orleans/ Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

VD
@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Czy jest możliwość dojeżdżania do pracy większą grupą osób tak żeby osoba bez prawa jazdy mogła jednak dojechać? Bo zastanawiam się czy jest możliwość obejścia wymogu posiadania prawka. Jak daleko od miejsca pracy znajduje się zakwaterowanie?

@VD

Cześć! Tak, w większości przypadków organizujemy chociaż jedną osobę, która posiada prawo jazdy oraz swój samochód by w większej grupie pracownicy mogli dojeżdżać do pracy. Im więcej osób z prawem jazdy tym lepiej, ponieważ możemy również wydać auto pracownicze do dojazdów. Jednak w większości naszych ofert nie jest wymagane i staramy się zapewnić by w grupie pracowników chociaż jedna osoba posiadała prawo jazdy. Na wszystkie Twoje pytania odpowie rekruter prowadzący rekrutację, prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu lub bezpośrednio przez numer telefonu podany w ogłoszeniu: https://euro-kontakt.eu/pracownik-szkolki-roslinfrancja-okolice-orleans/ Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 45 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.