Aksel Sp. z o.o.

Rybnik

Opinie o Aksel Sp. z o.o.

aldi1968 2011-07-14 07:40:56
Witam, Nie polecam pracy w firmie - praca bez perspektyw. Firma zajmuje się również sprzedażą internetu (porażka), trzeba chodzić po domach i roznosić ulotki. Budynek piękny, ale cóż to wszystko...
mogiz 2011-08-27 06:07:35
Firma na równi pochyłej. Powolny upadek. Kiedyś było trzech prezesów pozostało dwóch, ten który odszedł był najrozsądniejszy. Pozostali prezesi to "pobożny" pan [usunięte przez moderatora] oraz "nadzwyczaj prawdomówny i hojny" pan [usunięte przez moderatora] Obaj nie nadają się do zarządzania - gdy nie pracownicy firma dawno już by upadła. Nadal upada bo niestety obaj panowie są święcie przekonani że są wspaniali w zarządzaniu. Takie drobiazgi jak strata 300 tys zł na wspaniale skalkulowanym projekcie we Wrocławiu nie zmniejszają samopoczucia pana [usunięte przez moderatora] jest wspaniałym, uczciwym człowiekiem. Kiedy kolegom podczas jazdy jakiś kamień spod ciężarówki wybił przednią szybę w samochodzie on w celu zmniejszenia kosztów firmy nakazał im znaleźć inną ciężarówkę, dogonić kierowcę , zatrzymać i powiedzieć że kamień spod jego koła wybił szybę. Dzięki takiemu manewrowi koszt wymiany szyby odbyłby się z OC kierowcy ciężarówki. Niestety niekumaci pracownicy nie zrealizowali tego planu. Jest mnóstwo innych epizodów poka
w 15 ms do szczytu 2011-09-06 09:41:33
Nowa zasada w pracy. Jak Ci coś nie idzie to nadepnij komuś z rana na [usunięte przez moderatora] widzisz, od razu lepiej.
anonim 2011-10-26 05:24:45
Niestety muszę się zgodzić z poprzednikiem. Pracowałem tam dobrych parę lat. Nie ukrywam - nauczyłem się dużo, ale nauczyłem się też jak szefostwo może być chamskie w stosunku do lojalnych pracowników, jak można być z jednej strony wychwalanym a z drugiej strony dobijanym psychicznie. Najbardziej bolą sprawy finansowe, kiedy to osoba zatrudniona z \"ulicy\" która umie niewiele zarabia podobnie lub nawet więcej niż osoba na tym samym stanowisko z paru letnim stażem. Nie ważne, że osoba ma wysoko postawionego tatusia. Albo zatrudniona Pani która po prostu się spodobała prezesowi jak ten kupował nowy samochód... Niestety z tego co wiem nadal w firmie panuje zasada: 10-90. 10% osób zasuwa i robi na pozostałe 90%. Podział premii (jeśli jest) odwrotnie proporcjonalny do ilości włożonej pracy w projekt. A na pożegnanie przy składaniu wypowiedzenia: \"no nareszcie, myślałem że się nie doczekamy\" lub inny mniej lub bardziej zgrabny tekst. Lata pracy tam nie są stracone, ale teraz j
flik 2011-11-30 07:28:45
zgadzam się : Budynek ładny od zewnątrz! i to wszystko jedna wielka lipa! jak na lipowej. Pan prezes jak chce Cię zwerbować - obiecuje gwiazdki z nieba...jak chcesz się czymś wykazać..zazdrosna pani dyr. działu handlowego...na najbliższej imprezie informuje Twoich klientów, aby nie podejmowali z Tobą współpracy bo sprzęt jest do [usunięte przez moderatora]! ~Made in China..prosto z Będzina...i tak pomału obrabia Ci dupę,,,aż ma satysfakcję ,że odejdziesz... JEDNYM SŁOWEM PORAŻKA!
eric 2012-02-17 21:00:35
Może ktoś w końcu pojedzie po nazwiskach ? Kto za to odpowiada, ludzie w końcu będą omijać z daleka takiego pracodawce. Decydując się na prace w takiej firmie, albo będziesz dymać z wózkami (pielgrzymkowymi), alb będziesz roznosić oferty internetu Pana [usunięte przez moderatora]
Pracownik 2014-08-15 12:00:09
Przeczytałem opinię z 2011 roku, że firma jest na równi pochyłej - wolny upadek. Od czasu tej opinii minęły 3 lata i firma nadal ma się dobrze :) Oczywiście nawet obecnie jest kilku malkontentów ale gdzie ich nie ma? ;)
salesman 2015-04-09 08:53:26
Hmm, moze to nie jest równia pochyła, ale trudno to nazwać wzrostem. Zaczynali razem z takimi jak wasko czy sygnity, wiec mozna zobaczyc jak sie firma pozycjonuje obecnie. pomyłka, nie firma ale juz 2 firmy. co do atmosfery, rotacja mowi sama za siebie
Tomasz 2015-08-30 20:46:24
Pracowałem w tej firmie i miodu nie było. Szefowie są trochę mało elastyczni jakby mieli mózg z betonu, są też zarozumiali i nieprzyjemni. Ale wypisywanie takich historii anonimowo, obrzucenie kogoś błotem jest zwyczajnie podłe.
Piotr 2016-05-06 20:04:49
Nie polecam nikomu tej firmy. Wszyscy pracownicy sa frustratami (typowe polaczki). Wyjedz do Warszawy do prawdziwych Polakow
cr 2016-06-06 11:53:22
Czy ktos jest w stanie wypowiedzieć się na temat warunków pracy? Chodzi o to ogłoszenie na programisŧę które u nich juz wisi chyba od początku swiata. Pisanie tylko w C ( nic nowszeo nie uzywają?)? A jak mozliwośc rozwoju, bonusy, kasa itp? Jaki jest szef techniczny i jakie atmo, bo z opisów powyżej to kiepsko wyrobić opinię.
as 2016-06-19 20:55:05
Wydaje mi się, ze na spokojnie można liczyć na wyższe zarobki @brak słów., bo przecież dochodzą do tego odpowiednie premie, a dorzucają jakieś benefity?
Zostaw swoją opinię o Aksel Sp. z o.o. - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aksel Sp. z o.o.