Opinie o Aksel Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aksel Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Aksel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aksel Sp. z o.o. w Rybnik

Potrzebują do zespołu inżyniera elektronika, chwalą się, że oferują przejrzyste i atrakcyjne warunki zatrudnienia i system premiowania. Jak to wygląda w praktyce, rok temu pisaliście, że premie są tylko dla wybrańców, to prawda?

Agnieszka Nowy wpis

Równia pochyla, omijać z daleka, (usunięte przez administratora) obiecanki, niekonsekwencja - to w zasadzie esencja tej firmy. Wpędzili mnie w depresję. Robiło się dużo dla tej firmy lecz obiecane premie od sprzedaży widziało się jak przysłowiowa „świnia niebo” kiedyś było 4 prezesów. (usunięte przez administratora)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Aksel Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

abc

Dotychczasowo okres rozliczeniowy był do 10-ego ale kadry wypłacały wynagrodzenie już pierwszego (chyba że wypadał w weekend) - wtedy pierwszy dzień pracujący miesiąca.

Barbara
@abc

A skąd taka zmiana? Wygodniej prowadzi się tak księgowość?

abc
@Barbara

Raczej ukłon w kierunku pracowników. Niemalże wszystkie negatywne komentarze na temat firmy są prawdziwe, jednakże kadrowa to złota złoty człowiek...

Barbara
@abc

To tyle dobrze, że ta Pani taka jest skoro tak piszesz. "Niemalże"? To które z nich uważasz za kłamstwo?

Tak Nowy wpis

Zazwyczaj pierwszy każdego miesiąca, chyba, że prezes jest na wakacjach i nie podpisze przelewow :))

Magdalena

A czemu dokladnie sie zwolniłeś/aś? Chodzi o to niskie wynagrodzenie o którym piszesz i prezesa czy jeszcze sa jakies minusy firmy? No i co do wynagrodzenia - nie ma zadnej premii, dodatków? :)

Dźejms Błond 007 Nowy wpis
@Magdalena

Głównie o prezesa i niskie zarobki. Jeśli mówimy o premiach to są one tylko dla wybrańców.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aksel Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Inżynier elektronik?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jak długo trwa proces awansu w Aksel Sp. z o.o.?

Robol

Proces czego? :D Na pewno rozmawiamy o tej samej firmie?

Kociolek

Przeczytałem wszystkie tutejsze opinie, niektóre z nich są wyssane z palca, inne niestety prawdziwe. Nie mogę powiedzieć, że serdecznie polecam pracodawce, prezes firmy faktycznie potrafi mieć (usunięte przez administratora), jednakże z pozostałymi pracownikami można wszystko na spokojnie załatwić. Czasem jest ciężko, większość osób robi za kilku - co aktualnie jest smutną rzeczywistością w każdym miejscu pracy - nie(usunięte przez administratora) nie zarabiasz. Nadal zdarzają się ludzie "z polecenia" którzy z pracą którą dostają nie mieli nigdy do czynienia i niestety nadal nie chcą mieć, więc wszystko trzeba poprawiać lub robić za nich. Z pozytywów, premie są "soczyste" zależnie od wyników firmy, ale zdarza się czasem lepszy okres gdzie premia przewyższa faktyczne wynagrodzenie. Przyjazna atmosfera - o ile dasz się polubić (przychodzi gburowaty gość = spotyka się ze ścianą...) Mało która firma jest tak elastyczna na pracownika - źle się czujesz, pracuj z domu, potrzebujesz się zawinąć z pracy godzinę wcześniej - spoko kiedyś odrobisz, poszła Ci żarówka w aucie, zgłoś się do kolegów z działu technicznego - na pewno pomogą. Padł Ci prywatny sprzęt (telefon / komputer itp.) - zgłoś się do chłopaków z serwisu lub servicedesku, staną na głowie żeby Ci pomóc. Jeszcze chciałbym nawiązać do osób które (usunięte przez administratora)coś o pielgrzymkach, nikt nikogo nie zmusza - jest to prośba pana prezesa - chcesz idziesz (wdzięczność widać później przy wypłacie), nie chcesz to nie... nikt Ci tego nie będzie miał za złe.

@Kociolek

Kilka lat pracy za mną i szczerze mogę powiedzieć że to co było kilka lat temu było jeszcze dobre, aktualnie zbiera się nagany za to że oddychasz za głośno albo w innym tempie niż Twój kolega/koleżanka z działu obok. Polecam omijać firmę i nawet nie próbować ...

Czy w Aksel Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

XYZ

Nie. Nie da się pracować z tym pracodawca.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Aksel Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Kociolek

Zależy, ostatnie lata byliśmy zwalniani wcześniej i zapraszani na wigilijkę firmową, w 2019 wigilijka odbyła się w sobotę (serio).

@Kociolek

I jak Twoje wrażenia z wigilii firmowej, w której brałeś udział? W Twojej ocenie jest to dobra forma integracji zespołu pracowniczego? Chętnie poznam Twoje wrażenia z tego dnia.

@Andrzej

Tu się zgodzę, sobota to niezbyt udany wybór, ale rozumiem też powody dlaczego padło na taki dzień, a nie inny. Prezes firmy nie żałuje przy tego typu okazjach więc było gdzie wygodnie usiąść, co zjeść tak więc można śmiało powiedzieć że nie ma na co narzekać.

Zenek

Może ktoś podpowie czy potrzebują aktualnie pracowników?

Darooo909

Firma całkiem w porządku może być, lecz co do właściciela totalny kretyn i buc.

xyzm

nie polecam

Zuzanna
@xyzm

Czy możesz napisać coś więcej o pracy w Aksel? Jak widzisz na tym wątku jest mała aktywność. Jeśli rozwiniesz swoją wypowiedź na pewno pomoże ona osobom, które są zainteresowane pracą w tej firmie. Jak oceniasz atmosferę pracy oraz proponowane przez pracodawcę wynagrodzenie?

Monia

Niepokojąca jest taka cisza na forum! Jaka jest tego przyczyna, generalnie tak się zdarza jak praca odpowiada pracownikom.

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Młodszy programista Delphi. Co jako obecni pracownicy firmy możecie podpowiedzieć osobom rozważającym aplikację na tą ofertę pracy?

as

Wydaje mi się, ze na spokojnie można liczyć na wyższe zarobki @brak słów., bo przecież dochodzą do tego odpowiednie premie, a dorzucają jakieś benefity?

cr

Czy ktos jest w stanie wypowiedzieć się na temat warunków pracy? Chodzi o to ogłoszenie na programisŧę które u nich juz wisi chyba od początku swiata. Pisanie tylko w C ( nic nowszeo nie uzywają?)? A jak mozliwośc rozwoju, bonusy, kasa itp? Jaki jest szef techniczny i jakie atmo, bo z opisów powyżej to kiepsko wyrobić opinię.

Nie polecam nikomu tej firmy. Wszyscy pracownicy sa frustratami (typowe polaczki). Wyjedz do Warszawy do prawdziwych Polakow

salesman

Hmm, moze to nie jest równia pochyła, ale trudno to nazwać wzrostem. Zaczynali razem z takimi jak wasko czy sygnity, wiec mozna zobaczyc jak sie firma pozycjonuje obecnie. pomyłka, nie firma ale juz 2 firmy. co do atmosfery, rotacja mowi sama za siebie

Przeczytałem opinię z 2011 roku, że firma jest na równi pochyłej - wolny upadek. Od czasu tej opinii minęły 3 lata i firma nadal ma się dobrze :) Oczywiście nawet obecnie jest kilku malkontentów ale gdzie ich nie ma? ;)

eric

Może ktoś w końcu pojedzie po nazwiskach ? Kto za to odpowiada, ludzie w końcu będą omijać z daleka takiego pracodawce. Decydując się na prace w takiej firmie, albo będziesz dymać z wózkami (pielgrzymkowymi), alb będziesz roznosić oferty internetu Pana [usunięte przez moderatora]

flik

zgadzam się : Budynek ładny od zewnątrz! i to wszystko jedna wielka lipa! jak na lipowej. Pan prezes jak chce Cię zwerbować - obiecuje gwiazdki z nieba...jak chcesz się czymś wykazać..zazdrosna pani dyr. działu handlowego...na najbliższej imprezie informuje Twoich klientów, aby nie podejmowali z Tobą współpracy bo sprzęt jest do [usunięte przez moderatora]! ~Made in China..prosto z Będzina...i tak pomału obrabia Ci dupę,,,aż ma satysfakcję ,że odejdziesz... JEDNYM SŁOWEM PORAŻKA!

Zostaw merytoryczną opinię o Aksel Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Aksel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aksel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Aksel Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Lipowa 17
    44-207 Rybnik