File Sp. z o.o.

to chyba żart każdy kto tam pracował lub pracuje powie ze nie ciekawie tam jest
Właśnie...
Kris201 2012-03-21 20:52
Witam Serdecznie
jak się pracuje w tej firmie od stanowisk produkcyjnych po biurowe
dora 2013-02-19 15:50
Nie wiem bardzo w jaki sposób ta pani prowadzi [usunięte przez moderatora]?To ze wymaga od ludzi pracy to juz ma byc odrazu [usunięte przez moderatora]???
miomao 2013-02-19 16:45
dora - 2013-02-19 15:50:33

I nożyce i stół się odezwały...
:D 2013-05-01 18:34
dora - 2013-02-19 15:50:33

....a to pewnie napisała jedna z ''PRZODOWNIC PRACY'' i jakże ODDANA KOLEŻANKA- pytanie tylko czy wam dalej starczy śliny na [usunięte przez moderatora]????????????
ppp 2013-05-11 22:31
popatrzcie najpierw dokladnie co to w ogóle jest ten [usunięte przez moderatora] anie głupoty wypisujecie.
odradzam 2013-07-01 22:36
fakt, agencja pracy tymczasowej znowu trąbi po necie:

"Dla naszego Klienta- firmy produkcyjnej z branży poligraficznej poszukujemy osób chętnych do pracy w okolicach Lublina na stanowisku: Specjalista ds. Kalkulacji. Nr ref: SKAL/garb/2013

OFERUJEMY:

• przyjazną atmosferę pracy;
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
• stabilne warunki zatrudnienia;
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego."

i zgaduj zgadula kto szuka nowych frajerów, którzy uwierzą w te bajki ?? i jeszcze wstydzi się przyznać kto jest pracodawcą?
antoś młody 2013-07-04 09:18
odradzam 2 - 2013-07-02 09:20:41

Jak zwykle w firmie nikt nic nie wie, wszyscy się boją najważniejszego dyrektora [usunięte przez moderatora]. Jak miło się pracuje widząc ogłoszenie o pracę na jego miejsce - tylko [usunięte przez moderatora] ma taki tryb szukania pracowników niewolników, a podobno jest "głęboko wierzący", ale tacy są najgorsi...
A może firma ostro szuka pracowników, bo po prostu się rozwija?

Handlowców też szukają :

a nawet stażystów:

to chyba dobrze?
Odp. 2013-07-11 09:55
antoś młody - 2013-07-04 09:18:14

odradzam 2 - 2013-07-02 09:20:41

A może firma ostro szuka pracowników, bo po prostu się rozwija?

Handlowców też szukają :

a nawet stażystów:

to chyba dobrze?
Firma raczej się zwija, ostro szuka pracowników, a nie docenia tych pracowników, których ma. Tak się dzieje za każdym razem, przez tą firmę przewinęło się kilkadziesiąt osób (stażyści też) - czy wszyscy byli na nic? No chyba, że należy się do "kółka przyjaciół", albo przytakuje się wiadomo komu...
ppp 2013-08-27 17:29
Garbów to nie miasto tylko zwykla wiocha.
2013-10-10 17:04
skad materiały?z holenderskiej tektury ktora jest produkowana z makulatury.pracuję w tej firmie to wiem.
2013-10-10 17:09
Wszyscy pracownicy maja umowy nawet ci co pracuja na umowach smieciowych.a skad takie pytanie czy mamy umowy?jestem jednym z pracownikow tej firmy.
ppppp 2013-11-06 21:15
jestem pracownikiem tej firmy,mam sporo zastrzezen do kadry zarzadzajacej.
Palonka 2013-12-07 09:08
nigdy nie uwieze ze mogl to napisac pan dyrektor. znam go juz troche ... jaki jest to jest ale nie jest najgorszy, sa gorsi. Pozdrawiam, Palonka
Iwa 2014-03-05 13:31
Konkrety były i opinii też było więcej, tylko, ze te, które sie KOMUS nie podobały zostały usuniete......
Gała II 2014-03-05 21:17
No niski, tak trzymać, może dostaniesz premię "uznaniową" jak dobrze "popracujesz". A może jesteś z "rodziny"?
pracownik (były) 2014-03-06 13:03
to zależy jakie "konkrety" Ciebie interesują? Generalnie, jeśli jesteś gotów dużo pracować, mało zarabiać, nie zadawać pytań i nie podskakiwać to jakoś przeżyjesz. Jeśli nie masz innej roboty i kandydujesz na świstaka na produkcji, to raczej nie masz się czego obawiać - oprócz niskich stawek i śmieciówek - ale tak jest prawie wszędzie w tym pięknym regionie. Natomiast jeśli chodzi o wyższe stanowiska i w dodatku chcesz się zwolnić z obecnej pracy żeby robić tutaj "karierę" to przemyśl to 10 razy. Poszperaj w KRS-ach (wujek google pomoże), zobacz kto jest głównym udziałowcem (nie mylić z "zarządem") i spróbuj znaleźć o nim później jakieś informacje. Trudno, prawda? To przemyśl to sobie raz jeszcze.
??? 2014-03-09 10:13
Zarzucanie przestępstwa? A może stwierdzanie faktów i nazwanie rzeczy po imieniu???
Była 2014-03-10 11:18
Bardzo dziwna firma, właściciel nieokreślony z siedzibą w prywatnym mieszkaniu, bardzo to dziwne, zatrudniony dyrektorek do zrobienia czystki. Nikt kto ma swoje zdanie i olej w głowie nie ma tam czego szukać. Podejrzane finansowanie, koszty liczy się tylko w stosunku do pracowników.
też EX 2014-04-16 17:58
A nie jest? to spróbuj się dowiedzieć nazwiska właściciela tego bałaganu.
buahahahaha 2014-07-29 15:37
koleżance (byłej już niestety) pragnę gorąco pogratulować dzisiejszej wygranej w sądzie pracy sprawy o m....g (brzydkie słowo, moderator usuwa). Jak widać ludziska, warto walczyć o swoje, a Ty, kochana, nie wydaj wszystkiego od razu na ciuchy!
krzys 2014-11-17 18:13
Jak sie wam podoba nowy karierowicz co sie bardzo slini? Podpowiem wam bs
momomomo 2014-12-03 23:11
morze coś więcej podpowiesz o tym karierowiczu. Atak wogule to praca tam to jedno wielkie bagno zero perspektyw. kierownictwo z ludzmi wogule się nieliczy.
haha 2014-12-22 12:17
To młody "napakowany" już nie daje rady?
wujek dobra rada 2015-01-30 20:30
więc rób jak uważasz, ale uważaj jak robisz. Wiadomo że lepsza taka praca niż żadna, jeśli jednak ktoś ma inne opcje, powinien wiać.
GOŚĆ 2015-04-28 08:13
ZERO PROFESJONALIZMU
DZIADOWSKA FIRMA
CICHOCIEMNA,NIEKOMUNIKATYWNA KADRA I DYREKCJA.
OTO CALE FARSA-FILE.
STAS 2015-11-08 19:15
Jest jedna zasadnicza sprawa nie chodzi o firmę tylko o kadrę zarządzającą tą firmą prokurenci którzy traktują pracowników jakby byli biały murzynami co muszą pracować jak najwięcej za najniższą stawkę o urlopach trzeba zapomnieć sami rządzą urlopami pracowników, podwyżki dają ale sobie, a o osobach które pracują o nich zapominają. Kierownik(usunięte przez administratora). nie powinien kierować międzynarodową firmą nie znając płynnie choćby języka angielskiego nie mówiąc o niemieckim w którym powinien porozumiewać się z panią Prezes(usunięte przez administratora).
profesor 2015-11-17 21:44
zwykły system kolonialny oparty na wyzysku miejscowej taniej siły roboczej i transferze zysków zagranicę. Jak już nie będzie z czego wycisnąć paru euro, przeniosą się gdzieś dalej na wschód. Pozdrawiam kacyków bananowej republiki, ciekawe, czy "panowie" zabiorą was wtedy ze sobą?
garbowianin 2016-06-20 21:40
nawet największa i najlepsza :) Na bezrybiu i rak ryba, na podium plasują się także mechanik samochodowy i smażalnia "Złota Rybka". I jest jeszcze jakaś kobita co robi kołdry..
Stas 2016-09-11 13:33
Jurek nie filozofuj nie pracowałeś w tej firmie to się nie udzielaj nie ma winy pracowników jest tylko bardzo zły system zarządzania nie kompetentne osoby na stanowiskach kierowniczych i tyle bo wiem co pisze, jeżeli nie jesteś z kadrą zarządzającą to jesteś przeciwko niej i od razu jesteś do odstrzału pa naiwniaku.
moja 2016-09-11 15:21
@ Stas m- niesttey prawda jest taka, że bardzo często jest to wina własn ie systemu, dodam nioes[parawnego sytemu a nie l;udzi, którzy w koncu TYLKO wykonuja swoją pracę. No ale mam obawy że niestety na pewne rzeczy nie mamy wplywu i miec nie będziemy
Weronika 2017-03-16 15:20
Słyszeliście, że w File Sp. z o.o. pracuje około 140 pracowników na ponad 7 000 m2 powierzchni biurowej, magazynowej i produkcyjnej? A Wy co uważacie o tym miejscu pracy?
Krzysztof 2017-05-28 18:59
Nie polecam nikomu dajesz od siebie dużo a w zamian mogą cie w (usunięte przez administratora) kopnąć, kadra kierownicza zero ludzi uważa za parobków jak można kogoś zmusić do pracy po 12 godzin taki to jest (usunięte przez administratora). To jest firma (usunięte przez administratora)
Weronika 2017-05-29 11:06
@Krzysztof o warunkach pracy na jakim stanowisku wspominasz? Pamiętajmy, że mogą się one różnić w zależności od obejmowanego stanowiska. Co więcej napiszesz o swoich doświadczeniach? Czy w pracy dostrzegasz jakieś pozytywne aspekty?
włoszka 2017-07-13 12:51
Czy ktoś podejmował ostatnio u nich pracę i mógłby powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja z nowymi pracownikami, czy będą jakieś przyjęcia czy ludzie raczej nie wymieniają się między sobą? chodzi mi raczej o biuro, nie produkcję. Pracodawca chyba jest względnie dobry?
Zostaw swoją opinię o File Sp. z o.o. - Garbów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie File Sp. z o.o.