File Sp. z o.o.

to chyba żart każdy kto tam pracował lub pracuje powie ze nie ciekawie tam jest
Właśnie...
Kris201 2012-03-21 20:52:39
Witam Serdecznie
jak się pracuje w tej firmie od stanowisk produkcyjnych po biurowe
dora 2013-02-19 15:50:33
Nie wiem bardzo w jaki sposób ta pani prowadzi [usunięte przez moderatora]?To ze wymaga od ludzi pracy to juz ma byc odrazu [usunięte przez moderatora]???
miomao 2013-02-19 16:45:38
dora - 2013-02-19 15:50:33

I nożyce i stół się odezwały...
:D 2013-05-01 18:34:14
dora - 2013-02-19 15:50:33

....a to pewnie napisała jedna z ''PRZODOWNIC PRACY'' i jakże ODDANA KOLEŻANKA- pytanie tylko czy wam dalej starczy śliny na [usunięte przez moderatora]????????????
ppp 2013-05-11 22:31:08
popatrzcie najpierw dokladnie co to w ogóle jest ten [usunięte przez moderatora] anie głupoty wypisujecie.
odradzam 2013-07-01 22:36:22
fakt, agencja pracy tymczasowej znowu trąbi po necie:

"Dla naszego Klienta- firmy produkcyjnej z branży poligraficznej poszukujemy osób chętnych do pracy w okolicach Lublina na stanowisku: Specjalista ds. Kalkulacji. Nr ref: SKAL/garb/2013

OFERUJEMY:

• przyjazną atmosferę pracy;
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
• stabilne warunki zatrudnienia;
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego."

i zgaduj zgadula kto szuka nowych frajerów, którzy uwierzą w te bajki ?? i jeszcze wstydzi się przyznać kto jest pracodawcą?
antoś młody 2013-07-04 09:18:14
odradzam 2 - 2013-07-02 09:20:41

Jak zwykle w firmie nikt nic nie wie, wszyscy się boją najważniejszego dyrektora [usunięte przez moderatora]. Jak miło się pracuje widząc ogłoszenie o pracę na jego miejsce - tylko [usunięte przez moderatora] ma taki tryb szukania pracowników niewolników, a podobno jest "głęboko wierzący", ale tacy są najgorsi...
A może firma ostro szuka pracowników, bo po prostu się rozwija?

Handlowców też szukają :

a nawet stażystów:

to chyba dobrze?
Odp. 2013-07-11 09:55:08
antoś młody - 2013-07-04 09:18:14

odradzam 2 - 2013-07-02 09:20:41

A może firma ostro szuka pracowników, bo po prostu się rozwija?

Handlowców też szukają :

a nawet stażystów:

to chyba dobrze?
Firma raczej się zwija, ostro szuka pracowników, a nie docenia tych pracowników, których ma. Tak się dzieje za każdym razem, przez tą firmę przewinęło się kilkadziesiąt osób (stażyści też) - czy wszyscy byli na nic? No chyba, że należy się do "kółka przyjaciół", albo przytakuje się wiadomo komu...
ppp 2013-08-27 17:29:30
Garbów to nie miasto tylko zwykla wiocha.
2013-10-10 17:04:26
skad materiały?z holenderskiej tektury ktora jest produkowana z makulatury.pracuję w tej firmie to wiem.
2013-10-10 17:09:06
Wszyscy pracownicy maja umowy nawet ci co pracuja na umowach smieciowych.a skad takie pytanie czy mamy umowy?jestem jednym z pracownikow tej firmy.
ppppp 2013-11-06 21:15:39
jestem pracownikiem tej firmy,mam sporo zastrzezen do kadry zarzadzajacej.
Palonka 2013-12-07 09:08:31
nigdy nie uwieze ze mogl to napisac pan dyrektor. znam go juz troche ... jaki jest to jest ale nie jest najgorszy, sa gorsi. Pozdrawiam, Palonka
Iwa 2014-03-05 13:31:56
Konkrety były i opinii też było więcej, tylko, ze te, które sie KOMUS nie podobały zostały usuniete......
Gała II 2014-03-05 21:17:18
No niski, tak trzymać, może dostaniesz premię "uznaniową" jak dobrze "popracujesz". A może jesteś z "rodziny"?
pracownik (były) 2014-03-06 13:03:10
to zależy jakie "konkrety" Ciebie interesują? Generalnie, jeśli jesteś gotów dużo pracować, mało zarabiać, nie zadawać pytań i nie podskakiwać to jakoś przeżyjesz. Jeśli nie masz innej roboty i kandydujesz na świstaka na produkcji, to raczej nie masz się czego obawiać - oprócz niskich stawek i śmieciówek - ale tak jest prawie wszędzie w tym pięknym regionie. Natomiast jeśli chodzi o wyższe stanowiska i w dodatku chcesz się zwolnić z obecnej pracy żeby robić tutaj "karierę" to przemyśl to 10 razy. Poszperaj w KRS-ach (wujek google pomoże), zobacz kto jest głównym udziałowcem (nie mylić z "zarządem") i spróbuj znaleźć o nim później jakieś informacje. Trudno, prawda? To przemyśl to sobie raz jeszcze.
??? 2014-03-09 10:13:23
Zarzucanie przestępstwa? A może stwierdzanie faktów i nazwanie rzeczy po imieniu???
Była 2014-03-10 11:18:19
Bardzo dziwna firma, właściciel nieokreślony z siedzibą w prywatnym mieszkaniu, bardzo to dziwne, zatrudniony dyrektorek do zrobienia czystki. Nikt kto ma swoje zdanie i olej w głowie nie ma tam czego szukać. Podejrzane finansowanie, koszty liczy się tylko w stosunku do pracowników.
też EX 2014-04-16 17:58:22
A nie jest? to spróbuj się dowiedzieć nazwiska właściciela tego bałaganu.
buahahahaha 2014-07-29 15:37:38
koleżance (byłej już niestety) pragnę gorąco pogratulować dzisiejszej wygranej w sądzie pracy sprawy o m....g (brzydkie słowo, moderator usuwa). Jak widać ludziska, warto walczyć o swoje, a Ty, kochana, nie wydaj wszystkiego od razu na ciuchy!
krzys 2014-11-17 18:13:10
Jak sie wam podoba nowy karierowicz co sie bardzo slini? Podpowiem wam bs
momomomo 2014-12-03 23:11:18
morze coś więcej podpowiesz o tym karierowiczu. Atak wogule to praca tam to jedno wielkie bagno zero perspektyw. kierownictwo z ludzmi wogule się nieliczy.
haha 2014-12-22 12:17:07
To młody "napakowany" już nie daje rady?
wujek dobra rada 2015-01-30 20:30:41
więc rób jak uważasz, ale uważaj jak robisz. Wiadomo że lepsza taka praca niż żadna, jeśli jednak ktoś ma inne opcje, powinien wiać.
GOŚĆ 2015-04-28 08:13:19
ZERO PROFESJONALIZMU
DZIADOWSKA FIRMA
CICHOCIEMNA,NIEKOMUNIKATYWNA KADRA I DYREKCJA.
OTO CALE FARSA-FILE.
STAS 2015-11-08 19:15:54
Jest jedna zasadnicza sprawa nie chodzi o firmę tylko o kadrę zarządzającą tą firmą prokurenci którzy traktują pracowników jakby byli biały murzynami co muszą pracować jak najwięcej za najniższą stawkę o urlopach trzeba zapomnieć sami rządzą urlopami pracowników, podwyżki dają ale sobie, a o osobach które pracują o nich zapominają. Kierownik(usunięte przez administratora). nie powinien kierować międzynarodową firmą nie znając płynnie choćby języka angielskiego nie mówiąc o niemieckim w którym powinien porozumiewać się z panią Prezes(usunięte przez administratora).
profesor 2015-11-17 21:44:10
zwykły system kolonialny oparty na wyzysku miejscowej taniej siły roboczej i transferze zysków zagranicę. Jak już nie będzie z czego wycisnąć paru euro, przeniosą się gdzieś dalej na wschód. Pozdrawiam kacyków bananowej republiki, ciekawe, czy "panowie" zabiorą was wtedy ze sobą?
garbowianin 2016-06-20 21:40:42
nawet największa i najlepsza :) Na bezrybiu i rak ryba, na podium plasują się także mechanik samochodowy i smażalnia "Złota Rybka". I jest jeszcze jakaś kobita co robi kołdry..
Stas 2016-09-11 13:33:25
Jurek nie filozofuj nie pracowałeś w tej firmie to się nie udzielaj nie ma winy pracowników jest tylko bardzo zły system zarządzania nie kompetentne osoby na stanowiskach kierowniczych i tyle bo wiem co pisze, jeżeli nie jesteś z kadrą zarządzającą to jesteś przeciwko niej i od razu jesteś do odstrzału pa naiwniaku.
moja 2016-09-11 15:21:06
@ Stas m- niesttey prawda jest taka, że bardzo często jest to wina własn ie systemu, dodam nioes[parawnego sytemu a nie l;udzi, którzy w koncu TYLKO wykonuja swoją pracę. No ale mam obawy że niestety na pewne rzeczy nie mamy wplywu i miec nie będziemy
Zostaw swoją opinię o File Sp. z o.o. - Garbów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie File Sp. z o.o.