Opinie o Espol Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Espol Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Espol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espol Sp. z o.o. w Szczecin

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Espol Sp. z o.o.?

Anna Nowy wpis

na nieopłacone wynagrodzenie za prace lub wykonane usługi

Marta Nowy wpis

W zakładce praca na stronie firmy nie wyświetlają się żadne oferty pracy, to jakiś błąd strony czy nie ma żadnych wakatów? Jeśli mowa o stanowisku technika, to co myślicie? Warto tam iść?

Anna Nowy wpis
@Marta

firma od 2014 roku nie istnieje, narobili długów, (usunięte przez administratora)mnóstwo podwykonawców

Były technik Nowy wpis

Ludzie to nie jest strona dla niezadowolonych klientów tylko pracowników.

Ile jest zmian w Espol Sp. z o.o.?

jkkul

Jak Ci siada net i wi-fi resetuj,Espola wyłączając rootera,bądź wtyczczkę netu.Nie jestem pracownikiem firmy,tylko jej użytkownikiem na Bukowym.Czasami net też "MULI'',ale to nie jest NAGMINNE.

Rav
@jkkul

a co powiesz na 128 kb/s za 35 zl gdzie w cenniku na stronie maja 30/10 mb/s

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Rav

Inny cennik i predkosc przysylu na stronie a za te same pienidze daja 128kb /s w XXI wieku zenada gdzioe dzwonie do technicznego a on ze nie ma mozliwosci zwiekszyc

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Espol Sp. z o.o.?

Zależy na które stanowisko :)

Darek

Witam w ten piekny weekend. fajnie oglada sie wam tv? pewnie tak, bo ja kolejny raz nie mam jak ogladac! co ciekawe najczesciej zdarza sie to w weekendy kiedy nie ma mozliwosci sie z wami skontaktowac. jestem waszym klientem od poczatku powstania firmy espol ale moja cierpliwosc sie wyczerpala i postanowilem zakonczyc ta nierowna wspolprace natychmiastowa rezygnacja. Zegnam

darek

obiecuje sobie gdzies od roku ze zloze rezygnacje. ale teraz to juz na bank. zadnego meczu na euro nie ogladnalem normalnie! co chwila zatrzymanie obrazu. szlag mnie trafia. a dodzwonic sie do nich nie ma szans. ilekroc cos zlego sie dzieje, a bywa ze po 2 dni nie mam tv to nikt nie odbiera telefonu. najgorsza z najgorszych firm w jakich mialem kablowke.

Dudi

Brak Internetu oraz telewizji. Osiedle Kaliny / Szczecin. Komuś też padło wszystko?

Ula

Po raz kolejny brak tv brak wi fi. To jakaś kpina. Bo pada, bo wieje, bo burza, bo słońce ciągle wymówka. A dzis nawet nr telefonów nie działają ani na infolinię ani do technicznego. Wg sygnału nie ma. Niech ogłoszą upadłość i przynajmniej problemów ludzie nie będą mieć. Zgłaszasz rezygnację to 3 mies jeszcze się męczysz. Nie polecam.

skarbonka34@wp.pl
@Ula

Kuźwa a ja na pracy zdalnej w domu ....

Broda2000
@Ula

Kaliny brak tv telefonu A wifi szaleje

Rosnówko

Od stycznia 2020 były problemy z netem espol poprzez konto po zalogowaniu 06.04.2020 wyzwałem ich aż zadzwonili ze w ciagu 3dni przykada i naprawią Coż mamy maj i cisza. Też wciskli neta z play za 50zł 200gb odmowilem. Sam zamówiłam u play z antena zewnętrzna 300gb i mam wiele razy lepiej i bez problemu. Instalator z play mówił że espol stracił dofinansowania z Unii i to koniec projektu ich. Przy tel siedzi 1 osoba więc nie dodzwonicie się a tylko większe szansę macie jak zalogujecie się na konto espola i tam napiszecie. Ale nic nie zdziałaćie nawet nie odbieraja tych anten i zasilaczy to żyda można sprzedać nie przydatne to już im. Rozwiązaniem umowe z winy operatora z braku neta ale placilem więc żądam 100zl za 2 miesiące z braku neta. Rezygnujcie i nie ma szans że bedzie lepiej brać neta w Play z antena na dach 300gb plus 100gb po przekroczeniu tych 300 daje play wlaczamy w koncie play24. Powodzenia.

Fgh

Miałem ten internet od w 2004 do 2011 2mb podsumowując internet był kiepski nie najgorszy bo jeszcze gorsza była neostrada ale kiepski co najmniej raz na pół roku urywał mi się internet i miałem przerwy od 2 tygodni do miesiąca to było dość regularnie bo operator nie miał bramy w pobliżu mojego mieszkania tylko dalej odprowadzany kablem po osiedlu i czasem ktoś go urywał albo zła pogoda od 2011 skończyły się moje problemy kiedy podpisałem umowę z UPC od tego czasu nie zauważyłem nawet pierdnięcia

Espol- xdddddddddddddddddd

Najgorszy internet w Polsce, możecie w końcu odebrać ode mnie telefon oraz oddać mi pieniądze za 4 miesiące w których nie miałem internetu???

brak internetu

Witam jak odstąpić od umowy z winy grupy Espol brak internetu od ponad dwóch tygodni brak możliwości dodzwonienia się na infolinie (może ktoś wrzucić wzór odstąpienia od umowy ) ?

Zawiedziona

Po 6 dniach dzw. Do państwa wkoncu udało sie go....no dowiedzieć . Pani tłumaczy sie ze awaria zgloszona a ona nie odpowiada za to. Proponuje złożyć reklamacje. A nastepnego dnia przrz droge meilowa sugeruje złożyć wypowiedzenie albo skorzystać z jakiegoś routera który niby moga wysłać. Dziś juz umowę rozwiązałam bo szkoda nerwów

Mc
@Zawiedziona

Mi też zasugereano wypowiedzenie umowy przez e-mail bo oczywiście nie można się dodzwonić. 4 dni a internet jak nie działał tak nie działa.

brak internetu
@Zawiedziona

Witam czy umowa została rozwiązana z winy firmy czy za porozumieniem stron ?

Anonimowy

Od 2dni ciągła awaria... Może kiedyś to naprawicie?

Dorka

Od niedzieli brak tv nagle brak sygnału... Żadnej informacji już nie wspomnę o tym że dodzwonienie się do biura technicznego to ogromny cud... Wczoraj 2h dzwonienia dziś godzina i zero kontaktu... Już nawet niechce jakich kolwiek informacji tylko rozwiązać umowę!!!

joker

niestety to chyba koniec Espolu. Nie działa net od 14 listopada. Ciągłe informacje że niby awaria. Sami sugerują żeby rozwiązać umowę. U ludzi wymieniają sprzęt na nowszy, ale to nieprawda. Daja ludziom routery i karty sim z PLAY z limitem 200GB. A najlepsze że o tym nie informują. Play od 31.12.2019 rozwiązał umowy roamingowe z innymi sieciami i nie ma już takiego zasięgu jak mieli. Ogólnie porażka. Bo by po informowali że koniec a jakieś ściemy do końca że niby awaria. Szukajcie sobie innego operatora, bo zostaniecie z dnia na dzień lodzie. Mnie od 11 listopada ściemniali i czekałem jak głupi do dziś. W końcu oznajmili że PLAY nas przejmuje, a Play do nas nie dociera.

@joker

na ich stronie www jak klikasz internet LTE to wyskakuje brak strony

Konwalijka

No cóż jak zwykle na Espol można liczyć. Dział obslugi klienta ładnie się to nazywa , pracuja dwie panie. Te same panie obsługują również " w międzyczasie " infolinię. Więc nie dziwcie się że czeka się 2 godz na połączenie. A teraz kolejny suprise tej firmy Słoneczne, bukowe bez neta i tv. Lubię grać w planszówki i chodzić na spacery, ale naprawdę espol nie musicie mi organizować czasu. Wkuzajace jest to że jest 9 .01 i akurat dziś...dziś kiedy rano siadam zrobić przelewy opłat ZUSU, Skarbówki! przedszkola, zajęć dzieci itd to akurat nie mogę bo nie mam neta i niewiadomo kiedy będzie bo telefon na infolinię nawet sygnału nie puszcza. Dobrze że dziecku stolowke po nowym roku opłaciłam bo by głodne chodziło. Masakra. Niestety nie wszystkie przelewy mogę z telefonu zrobić.(usunięte przez administratora) Waszym (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest na choćby stronie internetowej wstawić jakieś info że jest awaria.(usunięte przez administratora) Ja już podziękuję 11 lat tulaczki z wami ...nie dotrzymaliscie po raz kolejny warunków umowy więc musimy wkoncu odciąć tą pępowinę...

@Konwalijka

Weronika

Są tu jacyś pracownicy Espol? Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś napisał, jakie wykształcenie trzeba mieć, żeby dostać się do tej pracy.

Konwalijka
@Weronika

Ale jakiej pracy? Tam pracują dwie panie z czego obsługują klientów w biurze a w międzyczasie odbierają telefony czyli infolinia. No i jeden koleś z technicznego który na zapleczu siedzi ????

Zostaw merytoryczną opinię o Espol Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Espol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Espol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Espol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Espol Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Espol Sp. z o.o.