Jargal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurtownia

Opinie o Jargal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurtownia

Jurek 2011-06-08 04:30:13
hahahah dobry zart...
WINDYKATOR 2011-07-05 02:05:12
GENERALNIE NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ ŻE KTOŚ POSIADA FIRMĘ WINDYKACYJNĄ A MIAŁBY CO TU ROBIĆ - NABIORĄ TOWARU I NIE POTRAFIĄ ZAPŁACIĆ (SPRAWA W POSTĘPOWANIU SĄDOWYM)
Nika 2011-10-06 07:16:45
dobrze wiedziec ze to taka nie wiatygodna firma bo ciagle szukaja ludzi do pracy
milena 2012-02-03 00:37:32
kompletne nieporozumienie i cyrk
Andy 2012-07-22 17:19:06
BArdzo kiepska firma pod kątem rzetelności!!! przegonili ich już z dwóch siedzib(wciskają ludziom kity że ich zalewa itd)a tak naprawdę za niepłacenie, handlowcy im się rotują jak skarpety!!! Nie warto z nimi zaczynać czegokolwiek!!!ciekawy kiedy już w końcu padną!!!
Iza 2012-08-18 18:20:25
poprostu szkoda słów....w temacie jargal
Din 2016-04-21 18:27:25
Czytam i czytam o Jargal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurtownia i zastanawiam się czy jest możliwość dostania się tam jako pracownik hali czy czoś takiego, jest tam ktoś potrzebny może aktualnie?
Zostaw swoją opinię o Jargal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurtownia - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jargal Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurtownia