Opinie o Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki w Lublin

Alicja

Czytam i czytam, bardzo dużo tu negatywów. Firma nie ma żadnych plusów? :D Ciekawi mnie też trochę konkretów, np. jaką umowę proponuje firma? I stawkę? Super by było jakby jakiś pracownik ją podał, nawet w widełkach

@Katarzyna

Na umowie kiedyś najniższa lub ciut wyżej. A premia każdy indywidualnie. Akurat finansowe kwestie pewnie ich trzymają tam, bo w sumie nic więcej robić nie potrafią niż grać w tę grę.

Kandydatka

Ostatnio otrzymałam zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy, gdzie pierwszy etap przeszłam pomyślnie i zaproszono mnie na kolejny etap 2 dni później. Pani, która tłumaczyła mi wykonywane zadanie była bardzo miła i pomocna oraz wytłumaczyła mi dokładnie na czym ma polegać moje zadanie. Po wykonaniu zadania poproszono mnie o chwilę by jeszcze porozmawiać. Z powodu choroby rekruterki (z pierwszego spotkania) przyjęła mnie kolejna Pani, która w sposób DOŚĆ NIEGRZECZNY I OLEWCZY prowadziła ze mnie rozmowę. Czułam się urażona komentowaniem mojego doświadczenia, które jest dość bogate. Obiecała mi kontakt z informacją zwrotną do 4 dni. MINĄŁ JUŻ TYDZIEŃ I ŻADNEJ INFORMACJI ZWROTNEJ NIE OTRZYMAŁAM! W biurze głośno- rozumiem to ze względu na specyfikę organizacji szkoleń, aczkolwiek poszanowania dla człowiek i profesjonalizmu ZERO!

@Kandydatka

Myślę, aby tutaj zaaplikować... Piszesz o wykonywanym zadaniu próbnym podczas rekrutacji. Możesz mi napisać, na czym ono polega?

Kandydatka

Nie myślałaś żeby skontaktować się powołując na obiecany feedback i dopytać co dalej z rekrutacją i czy nadal są zainteresowani twoją kandydaturą? Bo może po prostu trwa to tyle szczególnie że pierwsza rekruterka była na zwolnieniu a może to ona będzie podejmować decyzje. Na rozmowie mówili ci coś o warunkach? To znaczy o wysokości wypłaty albo rodzaju umowy? Możesz coś powiedzieć?

Kandydatka Nowy wpis

Informacja zwrotna miała być do 4 dni. Aktualnie mija 1.5 tygodnia. Słowo jest ważne, skoro w tej kwestii nie jest w stanie firma dotrzymać słowa to co z resztą?

Kandydatka Nowy wpis

Zresztą to właśnie ta Pani z którą na samym końcu rozmawiałam miała się ze mną skontaktować. Sama mówiła że może do 3 dni bo coś tam robi więc powiedziałam na spokojnie 4 dni czyli do końca tygodnia.

@Kandydatka

Na jakie stanowisko aplikowałaś? O jakim zadaniu piszesz? Możesz napisać, na czym ono polegało? Da się do niego przygotować jakoś wcześniej? Daj znać. Chcę tu zaaplikować. Mam nadzieję, że do mnie dotrze feedback...

@Kandydatka

Podacie jasny konkret odnośnie tych wspomnianych podatków? O co teraz chodzi? pytam, bo tak jak ktoś sugerował wyżej, czemu żadne służby się jeszcze nie zjechały czy to potwierdzone informacje są? Co przy tym z aktualnymi pracownikami? jakie maja teraz warunki?

Czytałam tu wpisy o jakichś spotkaniach, ale nie wiem, co to dokładnie ma być. To jakaś forma integracji, czy może pracownicy mogą przedstawić swoje pomysły na rozwój, zmiany? Napiszcie, jak często się odbywają i czego dokładnie dotyczą. Interesuje mnie tu praca :)

Tam zmienia się tylko skład. Warto się zastanowić dlaczego.

Czy w Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

We wrześniu był nabór na pracownika biurowego do organizacji szkoleń. Przewidujecie powtórkę? Może będzie nabór do działu sprzedaży, o ile taki jest prowadzony? Tak czy tak, mam doświadczenie w branży szkoleniowo-edukacyjnej i chętnie się dowiem, czy jest praca i jakie stawki dla obytych ;)

Alicja

Firma szukała kiedyś specjalisty ds. Marketingu :) brzmi fajnie, tylko trochę słabo z podanymi konkretami. Pisali o odporności na stres. Jest aż tak nerwowo czasem w firmie? :D No i wynagrodzenie kilka dobrych lat temu wynosiło od 2 500 PLN. Zakładam ze teraz proponują sporo więcej. Jest szansa na poznanie widełek? Może jest ty ktoś z działu marketingu i napisze jak jego doświadczenia wyglądają?

Były Pracownik
@Alicja

Pewnie w firmie teraz mają zebrania, bo pojawiły się nowe komentarze. A poprzednie dziwnym trafem się nie pojawiają. Dziwne. Podejrzewam, że mogliby mieć większe zmartwienia niż szczera opinia o ich firmie. Powtórzę. Nie polecam. Chyba, że ktoś chce zobaczyć jak praca nie powinna wyglądać.

Wanda
@Były Pracownik

A to zawsze po pojawiających się komentarzach na stronach społecznościowych robią takie spotkania? Wiesz, co one mają na celu? No spoko, że nie polecasz, ale może byś napisał dlaczego? Nie polecasz ze względu na zarobki czy z powodu innych aspektów, jak komunikacja z innymi lub ciężkimi obowiązkami?

@Wanda

Nie wiem po co są te spotkania,ale źle je wspominam,ale tam nawet przy spotkaniach, które miały być formą integracji jest dziwna atmosfera. Wiadomo ryba psuje się od głowy..Jak Cię tak kusi to sprawdź jak tam jest ???? Bo trudno na słowo uwierzyć ????

@Alicja

Firma ma plusy, Trzeba tylko zagłębić się w to środowisko, a nie sugerować ;-) opiniami z zewnątrz. Bo nie każdy działa na jej korzyść..

Kamil
@Amazone

Możesz napisać coś więcej ;)? Jakie plusy masz na myśli?

ktoś
@Kamil

najlepsze w tej firmie jest to jak się zwolnisz i nie musisz tkwić w tym bagnie. Ktoś tu wczesniej pisał o pomocy jaką się od nich dostaje....tam się wszystko musi opłacać, wszystko muszą mieć pod kontrolą....fałsz, kłamstwa, obłuda, obgadywanie wszystkich za plecami, pijaństwo, mobbing słabszych, którzy nie robią tego co oni chcą... nie wszystkich i nie wszystko mozna kupić za pieniądze ... ale karma wraca i kiedyś odpowiecie za te wszystkie krzywdy, które wyświadczyliście ludziom

@Alicja

Jaki dział marketingu? Tam masz robić wszystko. Najlepiej prowadzić szkolenia, sprzedawać szkolenia, organizować je. A dodatkowo coś więcej. Finanse są lepsze, ale uznaniowo. Generalnie mentalność z PRL, więc jak ktoś lubi podróżować w czasie to niezły ubaw. Tylko ważne żeby nie zostać zbyt długo,bo skończysz jak Ci co są od początku. Moja rada: Jak nie masz innej opcji to idź,ale nadal szukaj pracy ????i ta odporność na stres bardzo ważna!

Katarzyna

Sprawdzam sobie opinie przed wyslaniem cv, zaintrygował mnie twoj komentarz "skończysz jak ci co są od początku" ;P Tzn. jak? Mówisz o finansach, a może jest szansa że poznam kwotę? Żeby się dowiedzieć czy ten cały stres byłby tego wart chociaż ;)

@Katarzyna

Amazone

Kto sieje wiatr... Zbiera burze.. Dajcie już tym ludziom spokój. Nie wydaje mi się , aby do końca był to dobry pomysł. . nie trzeba być wykształconym psychologiem aby stwierdzić, że mamy tutaj doczynienia z osobą zawzięta i mściwa. . Która aż nadto interpretuje kodeks Hammurabiego, to walka z wiatrakami.. pracowników moi dobrych , ekipę zgrana takie osoby z którymi można było konie kraść. Nie wiem czy taka paczka się powtórzy. Nie mniej jednak , nie nam wpływać na decyzję Szefa. A sami wiecie , że jak może tak pomoże ..tylko niektórzy chcieli by na zasadzie - daj palec to porwie rękę. Ani Ty się nie wzbogacisz, ani On nie zbidnieje - że się tak wyrażę. Odnoszą sukcesy :-) i ten fakt chyba.kogoś tutaj boli. Rotacja jest duża, bo kiedyś zaczepił mnie inspektor z PIORIN i też tak to podsumował że co szkolenie to inna osoba. ;D Najwidoczniej dają możliwość aby móc coś wpisać do CV :-D Szkoda że wszystko przelicza się na pieniądze .. bo jak nie chodzi o relacje to o kasę. Dajcie im spokój. Niech robią swoje. Powodzenia :-)

Jeden wielki (usunięte przez administratora) w dokładnym słowa tego znaczeniu. Dajesz masz, nie dajesz nie masz ????

Ja się również podpisuje pod tym wszystkim co jest pisane tu w negatywie na temat tejże firmy. Czy jesteś starym czy nowym pracownikiem i tak Cię potraktują identycznie. Zwolnią z dnia na dzień bez wyjaśnienia, bo jesteś niewygodna /y. I wmawianie o tej rodzinnej atmosferze, a chodzi tylko o inwigilację. Nie żyjesz życiem rodzinnym swoim, ale wyłącznie firmy. 24h 7dni w tyg. A na koniec o każdym "bo był za słaby/a". Co za miejsce straszne.

Ona/On/żona/mąż/były pracownik

Czas najwyższy wziąć się za tą firmę!!! Osoby poszkodowane, zwolnione i mobbingowane, a jest ich sporo, bo co chwilę są na bieżąco zwalniane z dnia na dzień za nic proszone o kontakt czas chyba sprawę załatwić sądownie.

Amazone

Czytam i czytam .. obserwuje i tak się zbieram do napisania czegoś konkretnego. Przykry jest fakt, że wylewanie wszystkich tych żali odbywa się właśnie w tym miejscu. Działając mocno na niekorzyść ludzi tam pracujących. Firma oraz praca sama w sobie jest w porządku. Daje duże możliwości rozwoju osobistego, dowartościowania, swobody przy organizacji szkoleń, dodaje też pewności siebie, plusem jest też to, iż można poznać nowych ludzi. Podejrzewam, że wszystkie te negatywne opinie kierują osoby, które tam będąc chociaż na miesiąc bądź dłużej .. i z różnych powodów ich drogi się później rozeszły ..nie potrafią zwyczajnie odpuścić. Fakt, miejsce jest dość specyficzne ponieważ pracę stawia się wyżej niż własną rodzinę, aczkolwiek coś za coś ..podejmując pracę musisz mieć świadomość bycia dyspozycyjnym. Ale nie jest to coś nowego. Idzie się dogadać jeśli chodzi o wolne ..czy jakieś zwolnienie ... Ale wiadomo wszystko w granicach rozsadku. Sam klimat w firmie - napewno dużym zaskoczeniem była kawa razem z szefem i reszta załogi przed rozpoczęciem pracy. Taka chwila dla zespołu , a później praca. Mile się wspomina :) i napewno to też wpływa na utrzymanie dobrych relacji pomiędzy pracownikami. Gdzie można się pośmiać czy pożartować ? Heh, no... i tu też trzeba mieć umiar oraz przede wszystkim dystans do samego siebie. Niektóre żarty idą w pięty...albo te angielskie żarty...na poziomie księcia Filipa. Każdy kto decyduje się tam złożyć CV musi liczyć się z tym że są na niego nałożone obowiązki... z resztą jak w każdej innej firmie. Przecież za ładne oczy siedzieć tam nie będziesz . Nie ma czegoś takiego "bo mi się należy" . Zebrania - fakt, niby mają zachęcić do większej mobilizacji , a tak naprawdę potrafią czasami rozwalić na łopatki.. ale nie jest, aż tak tragicznie. Ktoś wspomniał o braku możliwości kontaktu z osobami, które już tam nie pracują... Coś w tym jest , jest ten nacisk... ale nie wiem w jakim celu. Nie mniej jednak nie da się całkiem tego zabronić, prawda ? Tworzą się relacje, które zostają mimo wszystko. Chociażby przez szacunek do drugiej osoby. Swoją drogą, jeśli komuś zależy to szansę można uzyskać na powrót - syn marnotrawny powrócił ;) więc nie jest to coś niemożliwego . Ludzie tam pracujący są dobrymi ludźmi, nie odwracają się gdy ktoś jest w potrzebie.... potrafią wysłuchać. ..doradzić dobrym słowem, swój prywatny czas też są wstanie poświęcić .. to zgrana ekipa, która potrafi z nienacka zrobić nalot żeby chociaż trochę podnieść na duchu. Jestem nad podziw dla Szefa , który ogarnia ten cały babski kram w biurze ... o losie ..z jedną babą nie da się wytrzymać, a przy kilku to już można zwariować... Ale spoko, to normalne. ???????????? Przykre jest natomiast to, że od czasu do czasu biurowe szeptuszki lubią zrobić bezpodstawne zamieszanie ???? ...które ma na celu wyeliminowanie ...całkiem przypadkowej osoby.. bądź po prostu nie dać się rutynie..dnia codziennego.. ale na to też można w jakiś sposób się uodpornić, gorzej kiedy trzeba się bronić nie będąc obecnym.. Miło się wspomina tych ludzi , chociaż może czasem jakieś zgrzyty były. Ale jak to w rodzinie, raz lepiej raz gorzej. Nikt nikogo nie trzyma na siłę . Ogólnie polecam, natomiast jeśli chcesz się tam utrzymać to już zależy tylko i wyłącznie od ciebie samego, twojej lojalności do danego miejsca i szacunku do pracy, na nic czytanie opinii, które zależą tylko i wyłącznie od osób trzecich ..nie zawsze mające szczere chęci. A wyobrażenia o lekkiej i bezstresowej pracy można sobie podarować :)

ktoś kto tam pracował
@Amazone

Czytasz i obserwujesz? hmmm... to kiepskie wnioski wyciągnąłeś. Akurat wylewanie tutaj żali to odpowiednie miejsce, temu jest zadedykowana ta strona żeby ludzie wiedzieli z jaką firmą mają odczynienia i żeby jej unikać. Nie wiem czy wiesz ale teraz to jedno z głównych stron gdzie możesz poznać swojego przyszłego pracodawcę. Czy się zastanawiałeś dlaczego większość tych komentarzy się ze sobą pokrywa, gdzie są napisane z różnych przedziałów czasowych? To nie jedna opinia jest ich cała masa. Ale nikt nie wyciąga wniosków przykre. Mówisz o rozwoju osobistym a wiesz co to oznacza? Dowartościowanie proszę Cię nie w tej firmie!! Chyba że szczekach tak jak oni tego chcą i nie możesz mieć swojego zdania. Chorobowe jest wręcz nie dopuszczalne nie raz widziałem jak ledwo żywi pracownicy przychodzili do biura bo się bali iść na zwolnienie, dotyczy to też osób które mają dzieci, nie zrozumie tego osoba która ich nie ma to nie spotkasz się ze zrozumieniem. Jeżeli chodzi o ploteczki w firmie to jest jedna osoba, która odpowiada za sianie zamętu i wymyślanie historyjek jest to pani odpowiedzialna za szkolenia zawodowe. Bardziej fałszywej i zakłamanej osoby nie znam w dodatku bez matury. Co do kontaktów ludzi ze sobą jest wręcz zabronione!!! Każdy musi się ukrywać z tym że się kogoś lubi i wyjście na piwo musi być ukrywane. Strasznie sztuczne towarzystwo które skanduje ciągle ,,bo my jesteśmy jak rodziną" chyba Adamsów. Mogę długo pisać o współpracy z tą firmą ale chyba już wystarczy. NIE POLECAM

@ktoś kto tam pracował

Na jakiej podstawie sugerujesz źle wyciągnięte wnioski ? Przecież każdy ma prawo do własnego zdania. Takie też zostało umieszone powyżej . Nie można traktować wszystkich jedną miarą, czy wrzucać do jednego worka ..no podpadła tylko jedna osoba. Jest to mocno niesprawiedliwe, i to próbuje wytłumaczyć. Racje przyznaje w tym, że kobiety mocno po 30'ce niesłusznie przypisują komuś różnego rodzaju upokarzające przymiotniki ..tylko i wyłącznie na podstawie tego jak wygląda, można się naprawdę tym rozczarować bo nie ocenia się książki po okładce. To naprawdę zniechęca, moim zdaniem jest to na etapie 15'letnich gimnazjalistek. Ale, nie zapominajmy też o osobach, które mając już jakieś doświadczenie - miały za zadanie przyuczenie nowych pracownic , a tak naprawdę cwane były na tyle, że podrzucały im kłody pod nogi ...kopiąc pod sobą dołki i nie koniecznie dobrze się to dla nich skończyło ..bo po prostu nie nadawały się.. 'osoba bez matury' najwodoczniej nie jest tam potrzeby papierek, skoro osoba jest zaradna i sumienna, pracę która jej się zleci, wykona... Ma już swoje doświadczenie i wprawę, więc dlaczego zarzuca się jej, że nie ma matury ? Nie każdy może sobie pozwolić na dalszą edukację. Niektóre osoby myślą o tym jak pomóc swoim rodzicom zaraz po ukończeniu szkoły. . Strasznie powierzchowna ocena. Pracują tam też ludzie mający dzieci, i jakoś muszą sobie dawać radę, aby pogodzić dom i pracę, wyjazdy na szkolenia. Nie jest lekko . Nikt nie powiedział , że będzie łatwo. A mimo to pracują i cieszą się tym co mają. Dlaczego uważasz, że firma nie daje możliwości rozwoju ? Ja mam inne zdanie i nie zgodzę się z twoja opinia, chociażby prowadzenie szkolenia - nie każdy musi być tak pewny siebie, że wychodzi przed 80 osób i nadaje 3-4 godziny bez przerwy . A jednak mi się udało :) Mimo wszytko mam dobre wspomnienia i nie zmienię zdania. Ktoś kto chciałby tam wszystkim rozkazywać i ich ustawiać może się rozczarować ..bo jednak każdy miejsce w szeregu musi znać ..są przypisane konkretne zadania..i tego najprawdopodobniej się oczekuje od pracownika. Tworzą ta rodzinkę :) bo gdzie indziej każdy o każdym tyle wie :) tylko nie każdy zalicza się do tego grona ????

Jak długo czekaliście na odzew z Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki? Oddzwaniają zawsze?

Ktoś

Ty sie ciesz ze nie zadzwonili, wszędzie będzie Ci lepiej niż w tym (usunięte przez administratora) To jest najgorsze miejsce pracy jakie może być....

Dario

Zadzwon z innego nr. ???? Jakoś mnie to nie dziwi, obiecywac to oni potrafią. Trzeba było flaszkę zanieść, to ich główne zainteresowanie. ????

szczery

najgorsze miejsce pracy jakie mozna sobie wyobrazic. Jeśli ktos ma rodzinę to niech nawet sie nie zastanawia nad praca w tym miejscu. Zero szacunku do pracownikow! Wyzwiska, ponizanie, zebrania dyscyplinujące, bo wszyscy maja tanczyc tak jak szefuncio zagra. Nie daj boze zachorowac i isc na zwolnienie....albo zeby ci dziecko zachorowalo...to jest praca dla ludzi ktorzy nie chca miec innego zycia niz ta firma. Nie mozna spotykac sie z nikim (innym pracownikiem) po pracy , a za kontakty z bylymi pracownikami grozi zwolnienie. Nie mozna miec swojego zdania - tylko trzeba we wszystkim przytakiwac prezesowi. Nie wszystkich mozna kupic ale oni jeszcze tego nie zrozumieli. Ludzie zaciskaja zeby i dla kasy tam siedza bo sie boja ze innej pracy nie znajda. No i zeby sie utrzymac nie mozesz byc abstynentem. Alkohol bardzo lubiany i preferowany w duzych ilosciach. Nie pijesz - jestes wrogiem. nie zycze nikomu zeby tam trafil

uczestnik kursu

szkolenie chemiczne w Cieszanowie - 28 .01.2021r bardzo ciekawie prowadzone przez fachowcow wiele skorzystałem jestem wdzieczny

ktoś
@uczestnik kursu

ciekawe, który pracownik teraz pisze te dobre opinie :) :P bo 99% opinii pozytywnych na googlach, fb i gdziekolwiek się da piszą pracownicy i ich rodziny

Niestety w tej pracy liczy się włażenie w (usunięte przez administratora)- od tego uzależnione są premie i to, czy cię lubią. Rocznie zwalniają kilka osób z dnia na dzień i to jest w standardzie od wielu lat. Dla osób szukających stałej pracy szczerze nie polecam. Pracując tu trzeba się liczyć z częstymi nerwowymi sytuacjami. Pójście na zwolnienie lekarskie = brak premii. Tu nie wolno chorować. Klimat w pracy tworzą ludzie, a tu wszyscy fajni pracownicy są regularnie zwalniani lub nie wytrzymują atmosfery i odchodzą. Zarobki nie są tak wysokie, jak obiecują na rozmowie.

ciekawa

ile płacą?

Jak dużo osób pracuje w Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki?

Tylko Ci, którzy liżą tyłek szefowi.

Klient

Dotyczy atesracji opryskiwaczy.Naprawdę ktoś kiedyś się tym zajmie.Myślę że już nie długo.

Kamil

Ktoś może opisać od czego zależą premie w firmie ?

Ktoś
@Kamil

Ktoś kiedyś napisał ale kandydatka na nowa żonę prezesa zadbała o to żeby komentarze usunieto

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki - Lublin

• Jak się pracuje w Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki
3.1/5 Na podstawie 92 ocen.

Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki