Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki

Lublin

Opinie o Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki

xyz 2012-11-06 13:37
to na jakich stanowiskach pracowaliscie ze trzeba było w terenie chodzic? chyba jacys przedstawiciele
eldo 2015-01-22 23:36
a gdzie wogole szukac ofert pracy, ja chętnie wyślę aplikację :-) A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać..bo wiele zależy od tego pierwszego spotkania, zatem należy się do niego porzadnie przygotować... z góry dziekuje bardzo za odpowiedz
Kamil 2015-02-28 05:24
Jeżeli mają swoją stronę to warto poszukać na niej ofert pracy, a jeżeli nie mają swojej strony z zakładkami o pracę to proponuję poprzeglądać na bieżąco serwisy zewnętrzne, które świadczą takie usługi jak rekrutacja. Można zawsze poprosić bezpośrednio któregoś z pracowników hr o link do strony z ofertami pracy.
Krzyś 2015-10-07 09:41
Trochę to dziwne, że na stronie urzędu pracy cały czas jest ich ogłoszenie. Albo mają wysokie wymagania albo nikt nie chce tam pracować.
AM 2016-04-04 13:06
Zero szacunku dla potencjalnego pracownika, dlatego cieszę się ze nie miałam okazji nawiązać z nimi współpracy!
nn 2016-04-06 15:00
Firma nieprofesjonalnie prowadzi rekrutacje, otóż co do samej rozmowy rekrutacyjnej (specjalista ds. rolnictwa)nie mam większych zastrzeżeń, może brak informacji o potencjalnym wynagrodzeniu, ale....
dzwoni do mnie kolejnego dnia miła Pani z informacją, że chcą mnie sprawdzić w terenie kolejnego dnia, zgodziłem się i powiedziałem że będę... po czym tego samego dnia po 3 godzinach dostaję informację żebym nie przychodził bo mają innego kandydata...a ja specjalnie przeorganizowałem sobie dla nich dzień.
Jeżeli firma pracuje na takich standardach to dziękuję kompetetntny Szkoltekscie.
ola 2016-04-06 19:34
tez mam miec tam rozmowe na stanowisko specjalista ds rolnictwa i chcialam sie dowiedziec jakie pytania sa na rozmowie i na czym mniej wiecej polega ta praca???
Jas 2016-04-07 08:34
Na poczatku chocisz po wioskach i atestujesz opryskiwacze, na rozmowie pytania standardowe o motywacje, ewentualnie cos z praktyki rolniczej. Na kokosy finansowe nie licz.
znam temat 2017-07-30 19:23
Witam, firma bardzo profesjonalna, nie dawno rozpocząłem tam prace i jestem bardzo zadowolony, fajne premie, szef dba o pracowników i ma bardzo fajne podejscie do ludzi, atmosfera w pracy bardzo mila jest super grupa, szczerze polecam.
JOHN 2017-10-04 22:02
Prawda jest taka, że w każdej pracy jest tak samo zostają tylko Ci, którzy wiedzą czego chcą od życia i dążą do osiągnięcia sukcesu nie tylko prywatnego ale i zawodowego.
A cała reszta publikuje, oczernia i wylewa żale na tego typu forum.
Jeśli chodzi o pracodawców kiedyś każdy był po tej drugiej stronie i tylko dzięki uporowi i chęci do pracy są teraz na takim stanowisku - jakim są!!!!
. 2017-10-05 14:47
Drogi John
Zapewniam cię, że nie w każdej pracy jes tak samo. Nie w każdej pracy twoja pensja zależy od tego czy szef cię lubi; nie w każdej pracy mysisz udawać głupszego niż jestes, żeby ktoś się nie poczuł źle; nie w każdej pracy trzeba się bać odezwać, żeby przypadkiem nie obniżyli ci wynagrodzenia.

A powiedzenie prawdy o pracy nie wydaje mi się oczernianiem.
Brak słów 2017-10-05 15:14
Hahaha chyba pęknę ze śmiechu. Firma jak firma, do samej pracy nie mam zastrzeżeń niestety co do reszty jest się do czego przyczepić. Niestety komentarze powyżej w dużej mierze są trafne. Nie rozumiem czemu tak ciężko jest to pewnym osobom zrozumieć, że jednak praca i atmosfera w pracy może wyglądać zupełnie inaczej. Ludzie stamtąd nie odchodzą z powodu pracy tylko atmosfery, która tam panuje.
Ktoś kto troche tam pracował 2017-10-06 09:31
Odpowiada ci robota to pracujesz nie to się zwalniasz - proste.
Pracowałem w firmie. Czas spędzony dobrze chociaż bywało bardzo bardzo różnie. Każda firma to tylko logo i nazwa. 100% klimatu to ludzie a ludzie są różni. Nigdzie nie jest kolorowo, wszystko ma plusy i minusy.
Ogólnie ok - idź - poznaj ludzi - przekonaj się - poznaj zasady - nie sugeruj się wpisami na forum bo to tylko jedna strona medalu. Nikt tu nie napisze o plusach bo forum służy z reguły do wylewania żali.
Ja 2017-10-06 10:01
Jak próbowali założyć w prywatnej firmie związki zawodowe to co się dziwisz? Załóż sobie firmę i nich ci załoga zacznie warunki stawiać - ciekawe jak daleko pojedziesz.
Zostaw swoją opinię o Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki