Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki

Lublin

Opinie o Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki

szkodex 2011-01-11 09:23:40
Hehe to prawda, praca na chwile żeby zabić nudę. Teraz pracuje w poważnej firmie, dobrze zarabiam, warunki pracy super: nikt nie biadoli bez sensu. Jak porownam to co było tam a co jest teraz to aż mi się nie chce wierzyć, że tak można wogóle pracować. Osobiście odradzam. Tyle w tym temacie.
.. 2011-04-10 09:50:55
Bylam tam- ZENADA !! nigdy wiecej.
:) 2011-05-05 12:35:56
nie ma to jak telefon szefostwa po 21.00 z kolejna misja do wykonania- ale lepsze to niz 22.00 ; )) wyjatkowo rozwinieta zdolnosc biadolenia bez sensu
mea 2011-10-21 13:56:11
porażka
:0 2011-10-29 11:41:42
Etam, dam lepsza rade przyszlym pracownikom, ktorzy szukaja tymczasowej przygody bo praca w tej firmie to na wakacje dla zabicia nudy; bierzesz auto, jedziesz w teren i śpisz w krzakach, kto by tam chodzil za takie wynagrodzenie -niewazne zima czy lato, szkoda podeszew.
xyz 2012-11-06 13:37:59
to na jakich stanowiskach pracowaliscie ze trzeba było w terenie chodzic? chyba jacys przedstawiciele
haha 2014-01-24 09:34:57
zarobic? masz premie zalezne nie od pracy(usunięte przez administratora)
kaja 2014-10-17 16:24:11
( usunięte przez administratora ) Jak masz jeszcze jakieś informacje to jestem chętny do zapoznania się z całą sytuacją, bo nie pójde do nich do pracy tak w ciemno przeciez, super, ze jest takie forum, gdzie wszystkiego da się dowiedzieć.
eldo 2015-01-22 23:36:47
a gdzie wogole szukac ofert pracy, ja chętnie wyślę aplikację :-) A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać..bo wiele zależy od tego pierwszego spotkania, zatem należy się do niego porzadnie przygotować... z góry dziekuje bardzo za odpowiedz
Kamil 2015-02-28 05:24:15
Jeżeli mają swoją stronę to warto poszukać na niej ofert pracy, a jeżeli nie mają swojej strony z zakładkami o pracę to proponuję poprzeglądać na bieżąco serwisy zewnętrzne, które świadczą takie usługi jak rekrutacja. Można zawsze poprosić bezpośrednio któregoś z pracowników hr o link do strony z ofertami pracy.
Krzyś 2015-10-07 09:41:01
Trochę to dziwne, że na stronie urzędu pracy cały czas jest ich ogłoszenie. Albo mają wysokie wymagania albo nikt nie chce tam pracować.
Kabaret 2015-11-03 11:44:34
Chyba te dobre komentarze to piszą pracownicy. Jak może firma iść w dobrą stronę jak nie szanuje pracowników a co gorsze klientów aby kasę wyrwać
AM 2016-04-04 13:06:46
Zero szacunku dla potencjalnego pracownika, dlatego cieszę się ze nie miałam okazji nawiązać z nimi współpracy!
nn 2016-04-06 15:00:30
Firma nieprofesjonalnie prowadzi rekrutacje, otóż co do samej rozmowy rekrutacyjnej (specjalista ds. rolnictwa)nie mam większych zastrzeżeń, może brak informacji o potencjalnym wynagrodzeniu, ale....
dzwoni do mnie kolejnego dnia miła Pani z informacją, że chcą mnie sprawdzić w terenie kolejnego dnia, zgodziłem się i powiedziałem że będę... po czym tego samego dnia po 3 godzinach dostaję informację żebym nie przychodził bo mają innego kandydata...a ja specjalnie przeorganizowałem sobie dla nich dzień.
Jeżeli firma pracuje na takich standardach to dziękuję kompetetntny Szkoltekscie.
ola 2016-04-06 19:34:20
tez mam miec tam rozmowe na stanowisko specjalista ds rolnictwa i chcialam sie dowiedziec jakie pytania sa na rozmowie i na czym mniej wiecej polega ta praca???
Jas 2016-04-07 08:34:52
Na poczatku chocisz po wioskach i atestujesz opryskiwacze, na rozmowie pytania standardowe o motywacje, ewentualnie cos z praktyki rolniczej. Na kokosy finansowe nie licz.
xx 2016-04-07 18:47:24
Jak widać poniżej i powyżej firma jest mało sensowna zawraca d... i marnuje czas, szczyci się profesjonalizmem a od wewnątrz widać ze to tylko pozory.
Pracownik 2016-10-13 10:59:17
Danek nie pisz glupot
sorbet 2016-10-13 15:41:05
@buli ale co jest w niej konkretnie takiego w porządku?
oko 2016-11-11 10:57:40
Hehe praca w tej firmie to nieporozumienie - juz lepiej pizze wozić po mieście. Za wiedze po studiach, prowadzenie szkolen, pozyskiwanie klientow placa najgorsze z mozliwych wynagrodzenie. Przyszylym praocownikow odradzam - naprawde szkoda czasu - lepiej sie rekrutowac do IKEI na kase i wiecej zarobisz niz u tych "mądralińskich". Porazka przez duze P.
Coś na ten temat wiem 2016-11-17 20:27:23
Dobrze znam firmę SZKOLTEX i nie zgodzę się z powyższym komentarzem. Jeśli ktoś ma małe ambicje, nie sprawdził się na rozmowie kwalifikacyjne, bądź nie podolal zadaniom, które miał zlecane może faktycznie powinien rekrutować do Ikei. Misją i wizją tej firmy nie jest jedynie zysk i dążenie do osiągnięcia go na odpowiednim poziomie, ale zrozumienie tego może być dla niektórych osob zbyt trudne jak widać po powyższym komenarzu. Gdyby SZKOLTEX nie był profesjonalny i sensowny nie utrzymalby się na rynku przez 14 lat i nie pracowalaby tam tak liczna ekipa.
Zostaw swoją opinię o Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoltex Centrum Usług BHP i Kadr Daniel Sochacki