Habson S.C. M. i W. Majewscy

Nadarzyn

Opinie o Habson S.C. M. i W. Majewscy

wiola 2012-05-31 17:04
Witam kupuję w firmie HABSON z NADARZYNA od wielu lat nigdzie nie spotkałam się z tak fachową obsługą ani poradą ,ceny mają wyjatkowo dostępne jak na dzisiejsze czasy ,zawsze coś poradzą znajdą towar o niższej cenie poprostu SUPER Hurtownia
Iron 2012-05-31 17:08
jak chcecie współpracować z solidną firmą to tylko z Habson z państwem (usunięte przez moderatora) naprawdę godna firma do polecenia wolę dojechać do nich z Warszawy bo mają niższe ceny niż w stolicy ,a zawsze służ poradą i pomocą w doborze towaru
odbiorca 2012-05-31 17:22
super firma moj kolega którego teraz poznałem jakiś czas temu tam pracował bardzo chwalił sobie szefostwo ,aże był solidny i przykładał się do pracy to jak na ówczesne warunki zarabiał dobrze do dnia dzisiejszego chwali ich ,że dotą nie spotkał tak uczciwych pracodawców
krzak 2012-07-19 15:35
Jak czytam te komentarze to od razu widzę, że piszą je znajomi właścicieli. Jeśli chodzi o firmę, ceny niskie i owszem, ale czy naprawdę warto lecieć z Wawy do Nadarzyna po kilka ryz papieru i długopisy?
Kontakt pozornie sympatyczny, podobnie jak wiedza. Przy dłuższym kontakcie widać wystającą słomę z butów i niewytłumaczalną pewność siebie. Myślę, że dlatego firma od tylu lat pracuje w tym samym składzie - 2 właścicieli.
bert 2015-01-30 10:29
krzak nikt Ci nie karze lecieć po kilka rzeczy ,zamów raz a porządnie i nie wyzywaj kogoś jak nie znasz ja znam ta firmę od ponad 15 lat i wiem ,że są tani i mili ,no chyba ,że jesteś jednym z klientów który wziął towar i nie chce za niego zapłacić .Ja z czystym sumieniem polecam tą firmę tak jak dla pracowników tak i odbiorców ,oby więcej takich miłych i pomocniczych Pań można w firmach spotkać(słoma to wystaje właśnie takim osobom jak Ty co robisz takie hejterowskie wpisy )
kicha 2016-04-19 19:49
czegoś nie rozumiem, wydają towar bez poswiadczenia o zaplacie? Chyba to niemożliwe, wiem, że wlasciciele sa jak piszecie mili i wyrozumiali, jednka chyba wieksozsc klientow to wykorzystuje. Zastanwiałem się na pracą u nich jako Handlowiec, jest taka możliwosć
klijent 2017-01-30 20:28
kicha nikt towaru nie wydaje bez potwierdzenia ,są firmy co kupują na termin ,a potem nie płacą ,tak się zdarza coraz częściej , a jak chcesz pracować i jesteś dobry jako handlowiec to nad czym się zastanawiasz ,zadzwoń, napisz maila ,możliwość zawsze jest ,a tym bardziej ,że w koło Nadarzyna jest dobry zbyt jak ma się ceny przystępne sporo tam firm ,jak masz gadanę to z ich cenami na pewno dobrze zarobisz .Ich konkurencja to Lireko jednak Lireko ma 50-70 % wyższe ceny niż Habson .Znam tą firmę od 20 lat i polecam ,teraz zmienili adres i rozwinęli działalność ,w dziedzinie filmów reklamowych ,reklam ,reportaży więc handlowiec za jednym zamachem może może sprzedać towar i reklamę firmy na portalu nadarzyn.tv ostatnio nawet w telewizji ich pokazywali i pisali w kilku gazetach bardzo popularny ich portal ,więc i zarobić taki handlowiec może podwójnie .Warto spróbować
Zostaw swoją opinię o Habson S.C. M. i W. Majewscy - Nadarzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Habson S.C. M. i W. Majewscy