Habson S.C. M. i W. Majewscy

Nadarzyn

Opinie o Habson S.C. M. i W. Majewscy

wiola 2012-05-31 17:04:32
Witam kupuję w firmie HABSON z NADARZYNA od wielu lat nigdzie nie spotkałam się z tak fachową obsługą ani poradą ,ceny mają wyjatkowo dostępne jak na dzisiejsze czasy ,zawsze coś poradzą znajdą towar o niższej cenie poprostu SUPER Hurtownia
Iron 2012-05-31 17:08:00
jak chcecie współpracować z solidną firmą to tylko z Habson z państwem (usunięte przez moderatora) naprawdę godna firma do polecenia wolę dojechać do nich z Warszawy bo mają niższe ceny niż w stolicy ,a zawsze służ poradą i pomocą w doborze towaru
odbiorca 2012-05-31 17:22:43
super firma moj kolega którego teraz poznałem jakiś czas temu tam pracował bardzo chwalił sobie szefostwo ,aże był solidny i przykładał się do pracy to jak na ówczesne warunki zarabiał dobrze do dnia dzisiejszego chwali ich ,że dotą nie spotkał tak uczciwych pracodawców
krzak 2012-07-19 15:35:54
Jak czytam te komentarze to od razu widzę, że piszą je znajomi właścicieli. Jeśli chodzi o firmę, ceny niskie i owszem, ale czy naprawdę warto lecieć z Wawy do Nadarzyna po kilka ryz papieru i długopisy?
Kontakt pozornie sympatyczny, podobnie jak wiedza. Przy dłuższym kontakcie widać wystającą słomę z butów i niewytłumaczalną pewność siebie. Myślę, że dlatego firma od tylu lat pracuje w tym samym składzie - 2 właścicieli.
bert 2015-01-30 10:29:41
krzak nikt Ci nie karze lecieć po kilka rzeczy ,zamów raz a porządnie i nie wyzywaj kogoś jak nie znasz ja znam ta firmę od ponad 15 lat i wiem ,że są tani i mili ,no chyba ,że jesteś jednym z klientów który wziął towar i nie chce za niego zapłacić .Ja z czystym sumieniem polecam tą firmę tak jak dla pracowników tak i odbiorców ,oby więcej takich miłych i pomocniczych Pań można w firmach spotkać(słoma to wystaje właśnie takim osobom jak Ty co robisz takie hejterowskie wpisy )
kicha 2016-04-19 19:49:56
czegoś nie rozumiem, wydają towar bez poswiadczenia o zaplacie? Chyba to niemożliwe, wiem, że wlasciciele sa jak piszecie mili i wyrozumiali, jednka chyba wieksozsc klientow to wykorzystuje. Zastanwiałem się na pracą u nich jako Handlowiec, jest taka możliwosć
Zostaw swoją opinię o Habson S.C. M. i W. Majewscy - Nadarzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Habson S.C. M. i W. Majewscy