Łódź

Opinie o Agloprima Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Motoryzacyjny nr 2

NICK 2012-09-08 13:34:26
Od początku naszej działalności konsekwentnie poszerzamy ofertę artykułów - ostatnio wprowadziliśmy ciśnieniowe ekspresy do kawy szwajcarskiej firmy JURA oraz schładzacze mleka do ekspresów ciśnieniowych firmy WAECO. Wprowadziliśmy również do naszej oferty markowe herbaty i kawy (Lavazza, Pellini, Kimbo, Caffe Vergnano, Dilmah, Tea forte, Twinings, Chelton, Brizton) oraz akcesoria do tych napojów. Nieustannie pracujemy nad poprawą jakości świadczonych przez nas usług. Efektem tego jest ustabilizowana pozycja na rynku oraz zaufanie naszych klientów do jakości produktu i usługi oferowanej przez nasza firmę. Jako regionalny dystrybutor, reprezentujemy interesy takich firm jak: Valvline (oleje, produkty antykorozyjne, szeroko rozumiana chemia motoryzacyjna), Waeco (lodówki samochodowe, czajniki i ekspresy samochodowe, przetwornice prądowe, chemia i urządzenia do klimatyzacji), Jura (automatyczne ekspresy do kawy, środki czystości i odkamieniacze), Tenzi (środki czystości do auta, domu i biura), Sonax, Chema, Organika (autokosmetyki i chemia motoryzacyjna). Nasza oferta jest sukcesywnie poszerzana, produkty sprzedawane przez firmę Agloprima goszczą w milionach domostw w całej Polsce jak również w wielu krajach Europy.
Zostaw swoją opinię o Agloprima Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Motoryzacyjny nr 2 - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agloprima Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Motoryzacyjny nr 2