Ergoek-Projekt Sp. z o.o.

Opinie o Ergoek-Projekt Sp. z o.o.

Fan 2011-03-16 15:33:24
Nie wiem co wciągasz ale ta firma jest w trakcie zamykania działalności. Na dodatek wątpię,że któryś z chłopaków tam pracujących ją chwalił. Zwłaszcza po nazwaniu ich przez przełożonego gó..nozjadami. W firmie bałagan klienci dostają towar którego nie zamawiali. Telefony, trasówki, gps w aucie, ciągle mało-to chleb powszedni. Z tego co się orientuję odeszło z niej już 8 ludzi a pracuje w niej 7 osób. Nie polecam.
anonim 2011-03-19 12:46:07
A ja słyszałem, że firma upada?? Czy ktoś może to skomentować??
HR 2012-03-25 13:44:03
Zawieszona działalność firmy Z o.o.pseudo-handlowej. Niewypłacalność. (usunięte przez administratora) Jeśli chcesz dostać coś czego nie zamawiałeś-Polecam-zawsze jakaś niespodzianka!!
Książkowy przykład braku zorganizowania, najgorsi zarządzający w historii polskiego handlu garażowego.
Adam 2012-04-03 00:25:28
Firma prowadzi działalność budowlaną.
Epizod z handlem zakończony-nasycenie rynku.
Donosiciel 2012-11-26 16:53:24
EX menager firmy Prointool szuka pracy. Może chcecie Adasia????
mario 2016-04-19 18:54:06
buon, raczej nie beda, bo obawiam sie, że firma juz nie działa, tak jak ich strona internetowa. To by tłumaczylo ta cisze na forum. Także lepiej poszukac pracy gdzie indziej.
Zostaw swoją opinię o Ergoek-Projekt Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ergoek-Projekt Sp. z o.o.