Opinie o G-8 Agencja Reklamowa w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy G-8 Agencja Reklamowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie G-8 Agencja Reklamowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G-8 Agencja Reklamowa w Kraków

world Nowy wpis

Świetnie, że można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @waros. O stabilne zatrudnienie jest dość trudno, a tak można być przynajmniej pewnym, że dorzucą tutaj jeszcze odpowiednie benefity socjalne do podstawy zarobków. A wypłata jest terminowa?

maciek Nowy wpis

@done, a gdzie czytałeś jeszcze na jakimś innym forum co dzieje się w firmie? bo nie wiem czy jest jeszcze tyle informacji w innym miejscu, a sam też jestem zainteresowany sprawą i agencją ogólnie, a jeśli chodzi o warunki pracy to ludzie wcale nie chcą się aż tak chwalić wszystkim. Czekam na dalsze Wasze informacje odnośnie pracy.

donek Nowy wpis

ja czytałem sporo o tym co działo się w tej firmie. Jeśli ktoś szuka pracy to jej tutaj nie znajdzie . Po tym co opisały gazety w swoich artykułach firma na pewno już dawno padła, bo nie wierzę , aby ktoś chciał korzystać w dalszym ciągu z jej usług. Może jest tu ktoś kto z nimi współpracował w niedawnej przeszłości?

syf Nowy wpis

syf, kiła i mogiła, zostałem przez tę firmę oszukany! nie wypłacono mi pieniędzy i nie zwrócono kaucji, którą wpłaciłem!(usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w G-8 Agencja Reklamowa się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Wolo

A teraz słynny cytat "A NIE MÓWIŁEM!"

MateuszK

Witam Szukam osob ktore mają obecnie problem z odzyskaniem weksla i agencja grozi im karami finansowymi Proszę takie osoby na mail [usunięte przez moderatora] telefonu nie podaje bo firma ma skuteczne sposoby by go zablokować - daje falszywe ogloszenie o pracę na moj numer przez co telefon sie urywa od zapytań o oferte pracy i nie jest mozliwe dalsze z niego korzystanie

Toya

Pod ŻADNYM, ale to ŻADNYM pozorem nie wolno podpisywać weksla in blanco NIKOMU, nawet swojemu proboszczowi. Nawet jeśli mamy BEZGRANICZNE zaufanie do osoby, czy firmy której podpisujemy weksel nie możemy być pewni, że weksel w wyniku różnych zawirować rynkowych nie trafi w ręce bezwzględnych egzekutorów, którzy wypisać mogą sobie KAŻDĄ kwotę na takim wekslu. Opieram się na zdarzeniu, kiedy aktywa upadłej , chociaż uczciwej firmy zostały przejęte (razem z wekslami) przez firmę zajmującą się skupywaniem długów. Później firma windykacyjna, po wypisaniu sobie na tych wekslach kwot z księżyca zarobiła sumy wielokrotnie przewyższające wartość upadłego. A pomógł im w tym komornik, którego nie obchodzi, czy weksel był kiedyś in blanco, czy nie - on ściąga kwotę, którą ktoś na takim wekslu in blanko sobie później wypisał.

Wolo

Zasięgałem opini od czterech gości którzy tam podpisali umowę. Jakim prawem pobieracie kaucję, jakim prawem żądacie podpisanego dok. inblanco? Na moje pytanie "co znajduje się w przesyłkach?" Pani w Waszym biurze nie umiała odpowiedzieć. Ja tylko ostrzegam innych aby byli ostrożni! Jeżeli chodzi o sposób działania Waszej Firmy, to pozostawiam pod rozwagę każdego. PAaaaa

?

A TRY JESTEŚ KŁAMCA

Wolo

Opinia powyżej jest napisana przez "naganiacza" TO JEST FIRMA [usunięte przez moderatora]!!!

?

Pracuję w tej firmie już drugi miesiąc.Owszem tylko umowa o dzieło ale za to jest porządne wynagrodzenie (bo bez składek do ZUS-u).Przynajmniej wiem za co pracuję a nie za jakies 1200-1400 zł jak u niektórych pracodawców.Owszem podpisuje się weksel ale dlaczego firma ma odpowiadać jak zgubisz przesyłkę ? - jest to jedyne zabezpieczenie na wypadek reklamacji od klienta gdy zawinisz (zgubisz) i przesyłka nie zostanie dostaczona.Wypłata dwa dni po wykonaniu całego zlecenia (rozwiezienia przesyłek).Czego więcej chcieć od życia zwłaszcza na dzisiejszym rynku pracy - jak ktoś chce może robić za najniższą krajową.Ja tam nie narzekam i ogólnie polecam tę firmę.

wymagają podpisania weksla in blanco bez żadnych zasad dotyczących jego realizacji. Trzeba być naprawdę odważnym żeby to podpisać :)

Zostaw merytoryczną opinię o G-8 Agencja Reklamowa - Kraków

G-8 Agencja Reklamowa
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • pl. Wolnica 13 lok. 10
    31-060 Kraków