Opinie o Super-Pharm Poland w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Super-Pharm Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Super-Pharm Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Super-Pharm Poland w Opole

SP Nowy wpis

U nas jest tak jak jest gazetka to nigdy nie ma kierownika, zawsze robi tak aby miała wolne. A jak przyjdzie to siedzi w biurze cały dzień i przydziela zadania, kilka naraz. Słabe to jest

Maja Nowy wpis

Ktoś poleci teraz pracę? Bo opinie stare i nie zamierzam się nimi sugerować. Trzeba mieć wykształcenie kosmetyczne czy wystarczy że lubie ten temat?

Ktoś Nowy wpis
@Maja

Wystarczy, że lubisz kosmetyki, ale nie polecam pracy w tej firmie. Najniższa krajowa płaca a jest tyle obowiązków, że nie wiadomo co to by była za firma. Ludzi brakuje do pracy i się nie dziwie. Jak za mało ludzi zatrudniają. Nie polecam

Agata Nowy wpis

Ktoś niżej pisał dawniej o niekonsekwencji, jedno na szkoleniu, a drugie w praktyce. Jak jest obecnie, ktoś wie? Czy już szkolenie odpowiada temu, co potem dzieje się w pracy?

@nieznajomy dlaczego?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Super-Pharm Poland się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Nieznajomy

Nie polecam pracy w superpharm w Opolu.

Obecny pracownik

Gdyby było źle z całą pewnością forum by wrzało!!

Rel

Pracowałam z turawa park już jakiś czas temu, ale widzę, że zbyt wiele się nie zmieniło. Nikt nie traktuje poważnie kasjerów i ich opini. Wszyscy pracownicy narzekali na to jak byli traktowani, ale mimo tego nikt jakoś nie chciał się zwolnić. Jako praca dorywcza jest ok, na krótki okres czasu. Opinie w internecie na różnych portalach mówią same za siebie i tak się dzieje nie tylko w Opolu, ale jak widać po opiniach w całej polsce. Nie wiem czy ktokolwiek pracował tam dłużej niż pare miesięcy, bo ja się z tym nie spotkałam. Do osoby poniżej: tam nigdy nie było czegoś takiego jak dobry pracownik, każdy robił ciągle coś nie tak zdaniem szefostwa. Pewnie pracujesz tam teraz, więc wypowiedz się czy faktycznie aż tak dobrze tam teraz jest :)

Chętna do pracy

Dla dobrego pracownika wszystko jest ok. Może trzeba spojrzeć w lustro?

Gfhg

Ktoś coś na temat pracy w Zawadzie -Turawa Park? ???

Julita

@katarzyna1308 - Super-Pharm Poland jest siecią sklepów na terenie całego kraju, warunki zatrudnienia mogą się różnić dla poszczególnych oddziałów. W wielu sytuacjach to bezpośredni przełożony wpływa na atmosferę, czy sposób zarządzania w danym sklepie. Czy mogłabyś napisać, jak oceniasz pozostałe warunku zatrudnienia? Czy firma zatrudnia w ramach umowy o pracę? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia o którym wspominasz, pracodawca zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnego pakietu medycznego? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

katarzyna1308

Witam z całą pewnością zgadzam się z powyższymi opiniami pracowałam tam ponad ms wyrzucili mnie za to ze nie mówiłam do kierowników podczas telefonow czy mogłabyś mi proszę usunąć paragon albo czy masz chwile żeby usunąć pozycję? Wówczas kiedy ja przechodziłam szkolenie i uczyli mnie aby jak najkrócej np - pozycja bo wtedy bd wiedzieć o co chodzi.Kolejny przykład kiedy dadzą 1 zadanie pożal się Boże kierowniczki zmiany a później kiedy chcesz wrócic i skończyć to co zacząłeś bo np musiałeś iść na kasę to jest problem. Magazyny owszem są wąskie niebezpieczne bo mnóstwo ludzi się tam kręci a ty na 3 m drabinie juz nie wspomnę o samym fakcie jak ładują na sklepie towar do fulla iż jak dokladasz kolejny wszystkie obok lecą i trzeba od nowa układac. Trzepiaja się o wszystko tylko nerwy psuć a pensja 1300? Za 3/4 etatu bo wiecej Ci nie dadza.Pzdr z Krakowa Bonarka /Modlniczka trzymajcie się z daleka

polx

pff, z tego co mi wiadomo to warunki są mniejwięćej porównywale. Obawiam się jednak że teraz nie potrzebują ludzi ponieważ gdzieś by to ogłoszenie umieścili i przede wszystkim można byłoby się nieco dowiedzieć o ofercie

pff

co powiecie na temat pracy w sph w TURAWA PARK?

kasiiikkkk

Trzeba przyznać że niewykształceni managerowie i bez kultury to jakby polityka tej firmy. Nic nie robią,a do tego utrudniają pracę innym bo przecież ci pracujący niżej mają lepsze wykształcenie niż góra i są traktowani jak konkurencja....istnieje zezwolenie na publiczne obrażanie itp. P. dyrektor nie ma swojego zdania pozwala na takie zachowanie.Gliwice

kasiiikkkk

farmaceuta

Cześć. Pracowałem przez kilka lat jako technik farmaceutyczny w warszawskiej spp zarabiając średnio 3,7 tys. zł (pensja zależała m. in. od ilości przepracowanych niedziel) i bardzo lubiłem moją pracę jednak pogarszające się warunki zmusiły mnie do zmiany pracy. Muszę stwierdzić że większość menadżerów działów : ogólnego i kosmetycznego to leniwe niekompetentne gburki których głównym celem dnia jest nękanie innych. Cała spp słyszała już o Dajance która wszystkie swoje obowiązki zleca kierowniczce zmiany, która niestety nie ma z tego żadnych profitów finansowych, a dodatkowo jest szpiclem Wielkiego Brata. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły też Adusia i Justysia, które mają fenomenalne obroty w jednym z lepszych punktów W-wy. Podsumowując polecam pracę w tej firmie. Jednocześnie mając nadzieje że Pan Fioletowe włosy przestanie rzucać pod nogi kłody dobrym pracownikom, a pozbędzie się tych złych.

mar

Dzien kiedy zakonczylem tam prace byl najlepszym w moim zyciu Nie zatrudniajcie sie tam inaczej nabawicie sie nerwicy Dlaczego poprzedni moi pracodawcy byli zadowoleni z mojego zaangazowania a tu sie nie da zawsze jest zle

k88

w srode ide na rozmowe i na test, moge wiedziec o co w tym chodzi ?

AA
@k88

i o co w nim chodzi?? warto czy burza mózgu??

ada

przepracawałem tam 9 dni najgorsza prarca w zyciu

myszka

Starając się o pracę w Super Pharm na kierownika zmiany powiedziano mi, że będzie test uczciwości i rzetelności. Cóż... pomyślałam. Nie jestem zwolenniczką tego rodzaju gdzie komputer kwalifikuje mnie czy się nadaję bądź nie.Ale pomyślałam, ok.Po serii pytań nawet tych bzdurnych, część pytań się powtarza tylko w innej formie a obok pytań tykający zegar, który mierzy mi czas. Chcąc nie chcąc zwracam uwagę na tykający zegar jak bomba czy się zmieszczę w czasie przez co tracę cenne sekundy i powoduję dekoncentrację.Gdy już skończyłam odetchnęłam z ulgą.Poproszono mnie do do zaplecza i tam siedziałam czekając nie wiadomo na co. Po kilku minutach weszła inna Pani, która stwierdziła " Testu Pani nie przeszła proszę udać się do ochroniarza, który Panią wypuści po czym wyszła. Ja sama miałam kilka pytań ale nie dano mi takiej możliwości.Nic się nie dowiedziałam.Jak byłam już przy wyjściu poczułam się jak (usunięte przez administratora). Kazano wyrzucić wszystko z torebki i odwrócić ją do góry a nóż coś wyleci. Ochroniarz zapytał czemu nie dałam mu przed wejściem do oklejenia błyszczyka? chyba Pan widzi, że jest używana i posiada znaczne i liczne otarcia na opakowaniu.Następnie kazał wyciągnąć wszystkie kieszenie, rozpiąć zamki w obuwiu i swoim urządzeniem do wykrywania metalu sprawdzał czy czegoś nie wynoszę.Ani dziękuję ani do widzenia. Pomieszczenia na zapleczu są wąskie i tylko patrzeć czy nie zahaczę o zalegający towar i czy czasem z góry coś mi nie spadnie na głowę. To było przeciskanie się. Jak oni tam pracują?Nie zadaję sobie pytań ile tam płacą. Dla mnie to wystarczające doświadczenie nie do przyjęcia.Szanujcie się ludzie... ale widać czasem takie doświadczenie jest też potrzebne.

Zostaw merytoryczną opinię o Super-Pharm Poland - Opole

• Jak się pracuje w Super-Pharm Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Super-Pharm Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Super-Pharm Poland