Super-Pharm Poland

Opole

Opinie o Super-Pharm Poland

anonim 2012-01-25 13:12:46
Witam wszystkich - chciałabym szczerze przestrzec zainteresowanych pracą w SP na Krakowskiej. Zostaniecie wykorzystani i jak już bedziecie mieli wszystkiego dość - możecie odejść. Moja przyjaciołka tam pracowała - 7 dni w tyg., płaca w większości poniżej tysiąca, tyrała jak niewolnik. Czasem bez przerw, czasem tylko kilka minut. Umowa zlecenie - wiadomo. Pani \"menedżer\" - osoba po szkole zawodowej - wie wszystko najlepiej.. Kiedy jesteś na każde żądanie będzie miła - spróbuj zachorować.. Cóż - menedżer jednak powinien mieć podstawy i kwalifikacje do wykonywania swojego zawodu. Podsumowując - cieszę się, że moja przyjaciółka przejrzała na oczy i odeszła z tej kolonii karnej. Nie wszystko piękne, co się na zewnątrz świeci....
gall anonim 2012-08-29 20:37:41
a kto wykańcza nerwowo?oczywiście pani Dyrektor...z którą żaden mgr farmacji nie chce pracować, nie ma sie co dziwić;(
ola.. 2012-12-27 17:11:46
... sklep to porażka, dyrektor sfrustrowana rozwódka, manager (usunięte przez administratora)
po prostu niekompetentna osoba na tym stanowisku ..
..gal 2013-01-18 21:45:39
...popieram żaden farmaceuta z tą babą nie chce pracować. czysta manipulacja..
,,ysk 2013-01-22 22:59:33
kobieta porostu nie umie inaczej, taka się urodziła i super pharn ja przy joł na dyrektora no i jest a swoje winy zwala na innych.
...ola 2013-02-15 14:48:58
...ale ona całe serce dla super pharmy , wszystko chyba pogrążyć
ul krakowską już jest tak sławna ze klienci odchodzą gdzie indziej,
cóż gratulacje (usunięte przez administratora)
myszka 2014-01-16 13:53:14
Starając się o pracę w Super Pharm na kierownika zmiany powiedziano mi, że będzie test uczciwości i rzetelności. Cóż... pomyślałam. Nie jestem zwolenniczką tego rodzaju gdzie komputer kwalifikuje mnie czy się nadaję bądź nie.Ale pomyślałam, ok.Po serii pytań nawet tych bzdurnych, część pytań się powtarza tylko w innej formie a obok pytań tykający zegar, który mierzy mi czas. Chcąc nie chcąc zwracam uwagę na tykający zegar jak bomba czy się zmieszczę w czasie przez co tracę cenne sekundy i powoduję dekoncentrację.Gdy już skończyłam odetchnęłam z ulgą.Poproszono mnie do do zaplecza i tam siedziałam czekając nie wiadomo na co. Po kilku minutach weszła inna Pani, która stwierdziła " Testu Pani nie przeszła proszę udać się do ochroniarza, który Panią wypuści po czym wyszła. Ja sama miałam kilka pytań ale nie dano mi takiej możliwości.Nic się nie dowiedziałam.Jak byłam już przy wyjściu poczułam się jak (usunięte przez administratora). Kazano wyrzucić wszystko z torebki i odwrócić ją do góry a nóż coś wyleci. Ochroniarz zapytał czemu nie dałam mu przed wejściem do oklejenia błyszczyka? chyba Pan widzi, że jest używana i posiada znaczne i liczne otarcia na opakowaniu.Następnie kazał wyciągnąć wszystkie kieszenie, rozpiąć zamki w obuwiu i swoim urządzeniem do wykrywania metalu sprawdzał czy czegoś nie wynoszę.Ani dziękuję ani do widzenia. Pomieszczenia na zapleczu są wąskie i tylko patrzeć czy nie zahaczę o zalegający towar i czy czasem z góry coś mi nie spadnie na głowę. To było przeciskanie się. Jak oni tam pracują?Nie zadaję sobie pytań ile tam płacą. Dla mnie to wystarczające doświadczenie nie do przyjęcia.Szanujcie się ludzie... ale widać czasem takie doświadczenie jest też potrzebne.
k88 2014-11-11 00:38:30
w srode ide na rozmowe i na test, moge wiedziec o co w tym chodzi ?
AA 2014-11-13 18:45:14
i o co w nim chodzi?? warto czy burza mózgu??
mar 2014-11-18 19:06:55
Dzien kiedy zakonczylem tam prace byl najlepszym w moim zyciu
Nie zatrudniajcie sie tam inaczej nabawicie sie nerwicy
Dlaczego poprzedni moi pracodawcy byli zadowoleni z mojego zaangazowania a tu sie nie da zawsze jest zle

farmaceuta 2014-12-10 20:38:06
Cześć. Pracowałem przez kilka lat jako technik farmaceutyczny w warszawskiej spp zarabiając średnio 3,7 tys. zł (pensja zależała m. in. od ilości przepracowanych niedziel) i bardzo lubiłem moją pracę jednak pogarszające się warunki zmusiły mnie do zmiany pracy. Muszę stwierdzić że większość menadżerów działów : ogólnego i kosmetycznego to leniwe niekompetentne gburki których głównym celem dnia jest nękanie innych. Cała spp słyszała już o Dajance która wszystkie swoje obowiązki zleca kierowniczce zmiany, która niestety nie ma z tego żadnych profitów finansowych, a dodatkowo jest szpiclem Wielkiego Brata. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły też Adusia i Justysia, które mają fenomenalne obroty w jednym z lepszych punktów W-wy. Podsumowując polecam pracę w tej firmie. Jednocześnie mając nadzieje że Pan Fioletowe włosy przestanie rzucać pod nogi kłody dobrym pracownikom, a pozbędzie się tych złych.
ada 2016-01-14 21:01:54
przepracawałem tam 9 dni najgorsza prarca w zyciu
kasiiikkkk 2016-02-03 23:28:40
Trzeba przyznać że niewykształceni managerowie i bez kultury to jakby polityka tej firmy. Nic nie robią,a do tego utrudniają pracę innym bo przecież ci pracujący niżej mają lepsze wykształcenie niż góra i są traktowani jak konkurencja....istnieje zezwolenie na publiczne obrażanie itp. P. dyrektor nie ma swojego zdania pozwala na takie zachowanie.Gliwice
kasiiikkkk 2016-02-03 23:28:40
pff 2016-04-28 22:17:19
co powiecie na temat pracy w sph w TURAWA PARK?
polx 2016-05-10 22:23:20
pff, z tego co mi wiadomo to warunki są mniejwięćej porównywale. Obawiam się jednak że teraz nie potrzebują ludzi ponieważ gdzieś by to ogłoszenie umieścili i przede wszystkim można byłoby się nieco dowiedzieć o ofercie
Zostaw swoją opinię o Super-Pharm Poland - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Super-Pharm Poland