Opinie o CLEANER SP. Z O.O. w Łódź

Poszukujemy osób do sprzątania wnętrz oraz terenów zewnętrznych

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLEANER SP. Z O.O. w Łódź

Aneczka Nowy wpis

Hej. Są teraz dostępne oferty dla przedstawicieli handlowych. Zastanawiam się nad ewentualnymi zarobkami, ponieważ nie zostały określone wprost, nawet w formie widełek. na jakiej zasadzie może działać jakiś system prowizyjny?

Miś Nowy wpis

W tej firmie kochają iluzję.Kto mówi głośno prawdę wzbudza niepokój

Witam myślę o pracy jako specjalista ds. umawiania spotkań. Nawiązywano ostatnio do formy umowy, tutaj wpisana została ta o prace oraz B2B, ciekawią mnie warunki w tym drugim przypadku. co z dniami wolnymi, jak przy B2B może być rozliczony urlop? Jest płatny?

Katy

Pisano tu o umowach zlecenie, o dzieło, a w najnowszym ogłoszeniu tu do pracy jako sprzątaczka mają jak byk wypisane umowa o pracę. To mogę bez obaw liczyć, że taką bym dostała obecnie? Akurat tutaj byłaby praca w Łodzi, jak wygląda transport do miejsca pracy danego dnia? W sumie to na jaki okres czasu można się tam zatrudnić?

Company Nowy wpis
@Katy

Jeżeli w ogłoszeniu jest umowa o pracę, to Pracownik taką umowę dostanie (pod warunkiem, że spełnia wymagania podane w ogłoszeniu Pracodawcy). Zachęcam do kontaktu telefonicznego z numerem podanym w ogłoszeniu - tam się Pani wszystkiego dowie.

Firma CLEANER SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent/ka Działu Handlowego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
michu45

Firma porażka Kierownik obiektów rozmowa na początku grudnia po tygodniu miała byc odpowiedz. Prowadzacy rozmowy zamilkł jak tak się traktuję potencjalnych pracowników to jak maja być pozytywne opinie zamiast tych negatywnych. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)jak się ma takich Dyrektorów to daleko ta firma nie zajedzie. Zacznijcie traktować Ludzi z szacunkiem.

Wydymany przez CLEANER

Firma kretów i (usunięte przez administratora) a w szczególności pani w KADRACH.Na początku pracy dają do podpisania dokumenty w tym wybór firmy ubezpieczeniowej.Po wybraniu powinni Ci strącać ubezpieczenie grupowe a gdy po wyjściu ze szpitala poszedłem do PZU to się okazało że nie ma takiej polisy a pani kadrowa z Cleanera usiłowała mi wmówić że podpisałem rezygnację z ubezpieczenia.Kolejna sprawa Est okres kiedy chcesz wykorzystać urlop,jak sobie pan znajdzie zastępstwo to dopiero wtedy na urlop.Firma kretów i (usunięte przez administratora)

Ona
@Wydymany przez CLEANER

Ta osoba pracująca w kadrach. Myślę że,jest to bardzo nieszczęśliwa kobieta.Byc może postępując w ten sposób czuje się lepiej i dowartosciowuje się w ten sposób

Nie polecam, byłem na zwolnieniu gdzie mi nie zapłacili pieniędzy bo rzekomo nie widzą tego zwolnienia, natomiast ja I zus widzimy to zwolnienie, (usunięte przez administratora) ktòrzy tylko ludzi wykorzystują, a osoba która siedzi w kadrach to niech się w piekle smaży!!!!!!!!!!!!!

cc

Zimna (usunięte przez administratora) M. R. z kadr ???

Joanna

Zgłosiłeś to gdzieś? No bo jakby to bezprawne jeśli masz umowę.

Już były pracownik

O tak tam jest tej osoby miejsce. To nie jest uczciwa firma tych z grupą nie oszukają ale kokosów nie dadzą tylko najniższa a kasa z pefron? Dlatego szefowie jeżdżą super feramu a My komunikacja miejska.

@cc

Dla pracodawcy jest świetna bo umie takie znaleźć kruczki w przepisach żeby pracodawca był zadowolony. Dla nuejnatomuast pracownik to osoba dzięki której osiąga cel, pracownicy są oszukiwani w świetle prawa i nikt się tego nie boi bo inspekcja nie zajmuje się umowami o dzieło czy zleceniami. Pracownicy muszą podpisywać puste dokumenty, stawki i nazwy firmy tam nie ma. MR to okropny człowiek traktujący wszystkich z góry Ja jednak uważam że przyjdzie czas że za wszystko zapłaci i tego jej życzę.

Patka
@Już były pracownik

Dokładnie potwierdzam

Janusz
@Już były pracownik

Dziwna sprawa z tymi umowami. Od czego faktycznie zależy, czy pracownik dostanie umowę o dzieło. czy zlecenie? Wtedy większa kasa jest dla osób, które zgodzą się na takie umowy? Weź trochę dokładniej to wyjaśnij.

Jasiek

Dla mnie to nic dziwnego bo firma zasłużyła i ma opinie dobrego pracodawcy więc naprawdę warto się tu załapać do pracy.

@Jasiek

Dobrego pracodawcy? No to chyba żart

Firma jeśli chodzi o wynagrodzenie w terminie na plus. Jednakże sposób organizacji kierownika w kierunku do swoich pracowników jest nie do opisania. Wręczają puste fiszki dla pracownika do podpisania przy czym pracownik nie wie gdzie będzie pracowal i za ile.

Już były pracownik

Prawda i cała prawda, umowy zlecenia i umowy o dzieło to puste dokumenty bez stawek i nazwy firmy. Nie wiesz za ile i gdzie pracujesz

Poszukiwano osoby na stanowisko sprzątanie. Czy ktoś był w firmie CLEANER SP. Z O.O. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 2600 ?

W nowym 2023 roku tak jak masz grupę druga

Elżbieta

czy firma teraz juz zapewnia umowe od pierwszego dnia? Jest oferta na sprzatanie biura w poznaniu ale to co ktos pisal w zeszylm roku martwiace bardzo, czy moze teraz jest juz inaczej, nie ma sie co bac i ryzykowac pracy ?

@Elżbieta

Jeżeli masz grupę to tak, jeżeli nie to będzie zaskoczenie jest cyrk

już były pracownik

Poczekam do 10 i opowiem ale dobrze nie jest

Pracowałem w Grodzisku Mazowieckim na ul Planowej przez firmę Cleaner ta firma to porażka koordynatorka jest do niczego i nic nie ogarnia a Pani M brygadziska stosuje mobing wyzywa pracowników i przyczynia się do zwolnień zostałem zwolniony bez powodu i bezprawnie odradzam tam zatrudnienia atmosfera skandaliczna nie polecam

Magdalena

Kurcze no słabo brzmi to z Twojego opisu. Ale, że atmosfera aż skandaliczna po prostu to co tam się działo? Skąd te wspomniane wyzwiska?

Była pracownica

Pracowałam przez tą firmę Cleaner na obiekcie Geiner na plantowej 16 w Grodzisku Mazowieckim odradzam tam pracy na sprzątaniu tak zwana brygadzistka doprowadza do zwolnień lub pracownicy sami się zwalniają obgaduje wyzywa pracowników i współ pracowników kłamie i manipuluję wszystkimi ja wyleciałam za tak zwany całokształt nie polecam tam pracy sami plociuchy i konfidenci nie da się tam pracować

@Była pracownica

"całokształt"? A nie prosiłaś o jakieś szczegółowe doprecyzowanie? To brzmi jakbyś dosłownie wszystko źle robiła ale chyba tak nie czujesz?

@Magdalena

To co tam się dzieje to jedna porażka koordynatorka pani Agnieszka nastawiona przez brygadzistke M. R zwalnia ludzi bez powodu podając wyssane z palca tak zwany całokształt nie istnieje a to ta brygadziska powinna być zwolniona dyscyplinarnie za mobing ploty wyzwiska i nastawianie ludzi przeciw sobie więc ja nic nie robiłam źle wręcz przeciwnie pracowałam gdy panie nic nie robiły kompletnie tylko piły kawę i na palarnie chodziły mimo że nie chodziłam na zwolnienia przez ponad 2lata została mi wypowiedziana umowa

@Była pracownica

No skoro uważasz, że powinna to chyba trzeba byłoby w pierwszej kolejności to zgłosić i dowieść swoich racji?

Ssssssska
@Była pracownica

Profesjonalna firma z jedną szczotką i jednym mopem oczywiście bardzo niskiej jakości :) Wykorzystują ludzi z różnymi rodzajami niepełnosprawności do pracy ponad siły. Dyrektor to wyjątkowy buc bez kultury osobistej prezencji wiedzy itd poza własnym wielkim brzuchem nie widzi nic. Firma dramat

@Magdalena

Wszystko co opisywałam w komentarzach jest prawdą od kąd przestałam pracować w tej firmie w Grodzisku Mazowieckim na ul Planowej 16 od sierpnia nic się nie zmieniło nadal ta brygadziska Marlena pracuje mimo że dostarczyłam nagrania pani koordynator udowadniające jej nie kompetencje widzę że ta osoba jest nie do ruszenia pani koordynator nic nie robi w tym kierunku wręcz przeciwnie broni jej i stoji za nią murem a tymczasem normalni ludzie tracą pracę niesłusznie D(usunięte przez administratora)

@Była pracownica

A to czegoś takiego bym się nie spodziewała akurat... To w takiej sytuacji raczej nic nie zrobisz, bo chyba specjalnie do jakiejś instytucji nie będziesz tego zgłaszać ?

Agnieszka była pracownica
@Magdalena

Niestety ja też się nie spodziewałam dopuki przed zwolnieniem nie zaczęłam zostawiać telefonu na dyktafonie ukrytego wszystko wyszło na jaw jakie są koleżanki fałszywe wredne i dwulicowe wyzywają i obgadują oraz nastawiają wszystkich przeciwko sobie kłamią a ja teraz już nic nie zrobię to powinna zrobić koordynator ale widzę że ma mocne plecy i nikt z tym nie zrobił i raczej nie zrobi ja ukrywać nie będę moich wpisów już jako była pracownica i koordynatorka też dobrze wie mówi że przez 15 lat nikt tak jej nie opisał i dobrze niech wszyscy wiedzą bo zmienić to się nic nie zmieni

Olga
@Agnieszka była pracownica

Upewnię się- to wszystko wyżej piszecie dziewczyny o Grodzisku Mazowieckim tak? Bo szukają akurat kogoś do koszenia trawy i mycia okien w Łodzi, jestem ciekawa jak tutaj by to wyglądało, może choćby te relacje z koordynatorami są lepsze? Może ktoś pomoże odpowiedzią:)

Rybiel

Nie rozumiem negatywnych opinii na temat tej firmy. Byłem jej pracownikiem przez prawie dziewięć lat. Jeśli wykonuje się powierzoną pracę sumiennie, to nie ma żadnych,, zgrzytów,, między pracodawcą a pracownikiem. Jest to jedna z niewielu firm w których pracowałem jako osoba z niepełnosprawnością w której wszystko co należy się takiemu pracownikowi jest przestrzegane. Sprawnie działa refundacja do leków i sprzętu rehabilitacyjnego, n.p. okulary, wkładki dla butów dla osób z odpowiednią grupą. Wszystkie wynagrodzenia wpływały na konto zawsze o czasie. Atmosfera w firmie była przyjazna oczywiście jak to w życiu pewne osoby się ze sobą czasem sprzeczały ale tak w życiu bywa, że jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził. Znam ludzi tam pracujących po kilkanaście lat, ja sam pracowałem dziewięć i gdyby nie pogorszenie stanu mojego zdrowia pracował bym dalej. Myślę, że gdyby było tak źle jak niektórzy z państwa opisujecie, to większość tych pracowników z długim stażem na pewno by tam nie pracowała. Pozdrawiam wszystkich pracowników cleanera. Ryszard

Miałam okazję pracować w firmie Cleaner.l w Łodzi. Niestety brak organizacji pod kwestią kierowniczą, brak możliwości uzyskania sprawnego sprzętu do utrzymania porządku. Wynagrodzenie wpływa na czas, jednakże na umowę czekałam 3 miesiące. Z umowy o pracę okazała się umowa na okres próbny. Niestety w firmie stosowany jest (usunięte przez administratora)

Adminie nie kasuj wypowiedzi

Tak, w firmie stosuja mobing

Leszek

Bez umowy 3 miesiące i Ty się na to zgodziłaś? Sama jesteś sobie winna! Dałaś się oszukiwać przez 3 miesiące.

Ssssssska

Potwierdzam brak organizacji na maxa

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w CLEANER SP. Z O.O.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 24 lipca kilka ogłoszeń.

Była pracownica

Odradzam pracy w tej firmie a szczególnie na obiekcie w Grodzisku Mazowieckim przy Plantowej 16 bo firma Greiner to co innego szkoda że bezpośrednio nie zatrudniają ludzi tylko mają umowę z firmą Cleaner porażka

Miro

Lepiej poszukać sobie dobrej pracy.Nie polecam

Helena
@Miro

A ta praca nie jest dobra? Dlaczego?

Pieniądze zawsze na czas,jedyna pozytywna sprawa.Dopuki tańczysz w ich rytm muzyki.Zadnych sprzeciwów

Były Pracownik

Dlaczego są usowane negatywne opinie.Nie polecam tej firmy, zwłaszcza kierownik p I,jak również p A

Janusz

A co Cię tam spotkało?

Zostaw merytoryczną opinię o CLEANER SP. Z O.O. - Łódź

• Jak się pracuje w CLEANER SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CLEANER SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLEANER SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CLEANER SP. Z O.O.