Opinie o Agentur Für Arbeit Löbau James-von-Moltke-Straße opinie w Libiąż

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agentur Für Arbeit Löbau James-von-Moltke-Straße opinie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agentur Für Arbeit Löbau James-von-Moltke-Straße opinie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agentur Für Arbeit Löbau James-von-Moltke-Straße opinie w Libiąż

jaśa

[usunięte przez administratora]. wystarczy wpisać w google łowicz - ul. Urzędnicza 3/4 32-590 Libiąż i kliknąć w pierwszy wynik na go worku Witamy. Dziękujemy za zainteresowanie i przesłanie swojego zgłoszenia do pracy przy zbiorze pomidora. Miasto Pracy: Löbau (35km od granicy w Görlitz). WYJAZD 10 Październik na min. 2 miesiące Praca polega na pracy fizycznej, przy zbiorze pomidora w szklarni cieplarnianej, w godzinach 08:00-16:00 5 dni w tygodniu od Poniedziałku do Piątku, wynagrodzenie za łącznie 160 godzin w miesiącu wynosi 1000 euro/netto(do wypłaty), wynagrodzenie płatne jest w każdy piątek i sobotę o godzinie 18:00 w biurze kierownika. Wynagrodzenie płatne w systemie tygodniowym. Dodatkowo dla osób chętnych możliwość pracy w nadgodzinach, za którą obowiązuje wynagrodzenie 6 euro/netto za jedną nadgodzinę. Do obowiązków każdego z pracownika należy: -Zbiór pomidora -Selekcja niezdrowych pomidorów -Podwieszanie i podwiązki łodyg -Spryskiwanie warzywa -Pakowanie do skrzynek i transport na magazyn -Zachowanie i pozostawianie miejsca pracy w należytym porządku Od naszych pracowników wymagamy: -Pełnoletności -Dobrej kondycji fizycznej -Chęci do wyjazdu i STAŁEJ współpracy kontraktowej -Chęci do pracy w szklarni -Kulturalnego zachowania na terenie szklarni Naszym pracownikom oferujemy: -Umowę zlecenie(na warunkach niemieckich) -Wynagrodzenie w kwocie 1000 euro/netto(już do wypłaty) -Bezpłatne zakwaterowanie na terenie ośrodka -Umowę o pracę(na warunkach niemieckich), po stałej dobrej współpracy(min. 6 miesięcy) -Bezpłatne załatwienie formalności(zgłoszenie ubezpieczeniowe, meldunek czasowy). W związku z koniecznością przesłania do Państwa dokumentów pracowniczych, obowiązują koszty ich wysyłki w wysokości 50 zł, jest to pokrycie kosztów przesyłki kurierskiej wysyłanej do Państwa, którą to opłatę wnosicie Państwo na nasze konto bankowe. Podstawą pobrania opłaty jest art. 85 ust. 2 pkt 7 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, ze zmianami. Dane do wpłaty/przelewu: Karol Stanek Ul. Królowej Jadwigi 3/1 21-500 Biała Podlaska Nr. konta: 42 2490 1044 0000 4200 4324 7985 Kwota: 50 zł (od osoby) Tytułem: Opłata kurierska+Państwa numer telefonu Opłaty należy dokonać w ciągu 24 godzin od czasu otrzymania maila z powyższą ofertą, w innym wypadku kandydatura zostaje odrzucona i nie brana pod uwagę ponownie. Informujemy, iż nie ma możliwości osobistego stawiennictwa i podpisania umowy, ponieważ w Polsce jesteśmy osiągalni tylko w momencie odbioru Państwa transportem w celu dowozu na miejsce pracy. Wyjazd odbywa się z Państwa adresu zamieszkania, i jest bezpłatny. Możliwość wyjazdu własnym transportem, wówczas należy to zgłosić przy przesłaniu potwierdzenia przelewu. W związku z licznymi pytaniami nt. gwarancji wyjazdu, informujemy, iż każda osoba która przesłała potwierdzenie przelewu, jest umieszczana na liście wyjazdowej w naszym systemie, i ma zapewnione miejsce pracy. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu +48 731-973-140. Numer czynny 5 dni w tygodniu w godzinach 10-16, za wyjątkiem Wtorku, w który telefon odbieramy do godziny 14. Informujemy, iż nie odbieramy telefonów w weekendy, i nie oddzwaniamy do Państwa, z powodu ogromnej liczby telefonów do nas. Dziękujemy i liczymy na owocną współpracę -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Agentur Für Arbeit Löbau James-von-Moltke-Straße 1 02708 Löbau email: lobaupaz@o2.pl Agenten Karol Stanek

stoposzustom Nowy wpis
@jaśa

brzmi jak oszustwo. Nie ma żadnej gwarancji że po zapłaceniu kontakt się nie urwie. Jeżeli są faktycznie uczciwi, opłatę tę powinni pobrać po przyjeździe do pracy w formie potrącenia od pierwszej wypłaty. Tak robią inne agencje. Tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Agentur Für Arbeit Löbau James-von-Moltke-Straße opinie - Libiąż

Agentur Für Arbeit Löbau James-von-Moltke-Straße opinie
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Agentur Für Arbeit Löbau James-von-Moltke-Straße opinie