Plagiat.pl Sp. z o.o.

Opinie o Plagiat.pl Sp. z o.o.

Paweł 2014-04-29 09:52:27
Ja tam nie pracowałem, ale pracę dyplomową wolałem sobie sprawdzić (usunięte przez administratora)aby później nie była plagiatem.
Nickname 2014-07-29 12:18:16
Plagiat.pl to świetne miejsce
Dawid 2014-09-28 16:59:50
Witam,

zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko specjalisty ds. rozwoju. Czy ktoś na takim stanowisku pracował? Jakie zarobki, warunki zatrudnienia? Będę wdzięczny za pomoc. :)
Tomsa 2015-09-02 09:07:26
Pracowałam w tej firmie krótki czas i uważam, że wiele z tych opinii jest zdecydowanie przesadzonych. Zespół jest bardzo fajny, a szef trochę zabiegany, ale bardzo sympatyczny.
Ania 2015-09-04 15:17:20
Byłam wlasnie na bardzo ciekawej rozmowie, chyba w związku z branza i chyba pierwszy raz w zyciu poproszono mnie o pokazanie dyplomu, fajnie ze to sprawdzają bo nigdy wcześniej mi tego nie sprawdzali. Ogolne wrazenie po rozmowie - bardzo pozytywne.
xyz 2015-09-28 09:48:29
Umowa o pracę, a wynagrodzenie zależy od stanowiska, ale możliwości są dobre. Każda firma, jako składowa wielu charakterów, ma swoje mocne i słabe punkty, ale ogólnie jest fajnie, o czym może świadczyć fakt, że połowa składu pracuje tu od początku działalności. Były pewne perturbacje, ale główne ich źródła już dawno nie pracują.
ada 2015-11-19 10:26:10
@kazorla chyba w każdej pracy można się jakoś rozwinąć.. :) ale tak naprawde to dopiero jak sie pojdzie i zobaczy co i jak to mozna wiedziec, trzeba sprawdzic na wlasnej skorze zeby miec zdanie.. a co do umow o pracę to rzeczywiscie zaleta, teraz wszedzie smieciowki, to jest plaga jakas i nie widac szans na poprawe..takze fajnie ze sa jeszcze firmy ktore zatrudniaja na etat
Szara Mucha 2016-04-16 00:05:57
Nie ma premii ani innych dodatków ;) Serio, z autopsji wiem.
Manekin 2016-04-25 09:57:36
Są premie i to na różnych stanowiskach, nie tylko sprzedażowych, zależy od tego, jak się pracuje :)
Der 2016-07-07 11:56:11
Atmosfera w pracy jest świetna. Współpracownicy to mocny punkt przemawiający za rozpoczęciem pracy w tej firmie.
Wer 2016-07-13 14:17:11
Bardzo fajne szefostwo i pracownicy. Teraz atmosfera jest super.
anka 2016-07-13 15:32:16
Ja też wdzialam wczesniej, duzo ofert pracy jakie posiadali i jak na firmę ktora zajmuje sie plagiatem w wykrywaniu prac rożnego rodzaju to musza miec bardzo dobry popyt na program i wielu klientow głownie pewnie uczelnie z niego korzystają, ciekawe na czym polega praca przy wykrywaniu?
Zostaw swoją opinię o Plagiat.pl Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plagiat.pl Sp. z o.o.