Drabiny Drabest (Drabest Sp. Z O.O.)

Opinie o Drabest Sp. z o.o.

Witajcie. Podzielicie się informacjami odnośnie zarobków technologa? Planuje się przenieść a widziałem, że firma ofertę wystawiła. Głównym powodem są zarobki, więc istotna jest dla mnie informacja na ich temat a nie podają tego w ogłoszeniu. z 4-letnim doświadczeniem uda się coś wynegocjować więcej?

Teka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Praca na produkcji spoko można aplikować . Robią jak chcą goście na domówce są niesamowici jeden gość robi drabiny i ogląda filmy na telefonie byłem w szoku nikt na to nie zwraca uwagi brygadzista ma to gdzieś \ może telebim wszyscy by skorzystali\

Na których stanowiskach może występować taka zmienność zadań, która została teraz niedawno przytoczona jako wynikająca od strony kierownictwa? Gdy pracujesz jako specjalista ds. e-commerce to jesteś w zasadzie niezależny? Jakoś niedawno była dostępna oferta i zastanawiam się czy nie warto byłoby aplikować, gdyby ją wznowili

Grażynka Nowy wpis

Niestety jeśli chodzi o pracę w tej firmie trzeba mieć nerwy ze stali praca do granic wytrzymałości fizycznej a do tego wytykany każdy błąd tu chyba gorzej na magazynie tam trzeba cały czas myśleć co się robi a do tego bardzo ciężko pracować atmosfera między ludzi super problem jest z kierownikami a zwłaszcza z jedną wprowadza bardzo duże zamieszanie zmienia ciągle zadania a jak kogoś nie lubi to dopiero jest jazda premia uzależniona od znajomości i tego kogo kierowniczka lubi ogólnie ciężko

Magazynier

negatywne opinie są natychmiast usuwane przez administratora. SKANDAL !!!!

A w jaki konkretnie sposób są tutaj w magazynie weryfikowane normy lub cokolwiek? na podstawie czego konkretnie można komuś powiedzieć, że robi cos za wolno? Teraz niedawno taka opinia się pojawiła i ciekawi mnie po prostu to czym jest poparta. Na kontroli jakości jest może podobnie? Szukają na nią i może złoże papiery

####

Na podstawie ciągłej obserwacji na kamerach, do których wszyscy mają dostęp obserwują cię cały czas

Elżbieta
@####

A jakiś przelicznik co do tego macie? Mam na myśli to by człowiek wiedział ile mniej więcej ma robić po prostu. na rozmowie to jest wyjaśniane czy może dopiero na jakimś okresie próbnym? Jak wygląda?

Darek

Czy w ogóle są teraz jakieś widoki na pracę bo wiadomo jaki mamy czas i każda firma boi się zatrudniać.?

Miki
@Darek

Jest praca cały czas. Na produkcji gorzej ale na magazynie nawet nie jest zbyt ciężko. Nowy spoko kierownik wreszcie zaczyna panować normalna atmosfera, jest jeszcze osoba która robi zamieszanie ale na szczęście jest coraz więcej nornalnych ludzi. Teraz niedawno dużo się tam zmienilo jak trafisz na dobra zmianę to chce się pracować chociaz nieraz jest ciężko. Robota w wielkim upale ale taki urok hali. Co najważniejsze kierownik zaczyna doceniac ludzi spoza " rodziny" i to na plus. Jest też niedawno osoba która dobrze sie nadaje do pracy z ludźmi zawsze uśmiech i dobry humor i zawsze dobre słowo dla wszystkich. Byle więcej takich ludzi a nawet wystawie pozytyw. Zarobili nawet spoko choć wiadomo zawsze może być lepiej

Czarnaowca
@Miki

Zgodzę się. Wynagrodzenie jest ok choć jak na czasy i tak za mało. W sumie nie jest najgorzej chociaż atmosfera jak to w taki h firmach wszędzie kamery więc trzeba pracować cały czas. Ne wydaje mi się żeby osoby z dobrym podejściem do ludzi się długo utrzymały to nie jest dobrze widziane w takich zakładach ale miło chociaż na chwilę że ktoś człowieka doceni szkoda tylko że tak zadko

Miki
@Czarnaowca

Zgodzę się że pensja mogłaby być większa. Najważniejsze że ludzie spoko. Jak wszyscy są okej to i jedna się może kiedyś dostosuje. Brygadzisci spoko, szkoda tej co odeszła bo ona potrafiła ogarnąć i zawsze dobre słowo powiedzieć. . A jak na produkcji sprawa wygląda, myślę czy się nie przenieść. Podobno pieniądze lepsze.

Lajkonik
@Miki

o co chodzi ą ta " rodziną " ?

Czarny baran
@Miki

Nawiązując do pracy na magazynie.. Wypłaty nie najgorsze praca ok atmosfera wśród pracownik coraz lepsza zespoły coraz bardziej zgrany wystarczy chcieć pracować... Jest tylko jeden minus w tej pracy - (usunięte przez administratora). Gdyby ludzir się nie lubili i nie rozmawiali ta jedna osoba doprowadziła by do ciągłych konfliktów.. Taka osoba nie powinna pracować już wśród ludzi z którymi wcześniej pracowała na niższym stanowisku nie umie być obiektywna i sprawiedliwa..kierownik nie chce tego widzieć i ciągle wszystko usprawiedliwia a nawet jest pod jej wpływem. Ogólnie super facet zna się na rzeczy i robocie ale powinien być bardziej samodzielny, na tyle przebywa wśród ludzi że wie co i jak... Ogólnie polecam pracę pół na pół.. Jak ktoś chce pracować i ma gruba skórę to wytrzyma.

KKSC

Pracowałem 2 lata na produkcji, pracujesz na acord a na umowie masz co innego. Kolesiostwo, plus Ukraińcy sprawiają, że to oni mają lepsze stanowisko i nadgodziny :) Ja będziesz chciał się zwolnić wypłacą Ci najniższą a nie to co wypracowałeś, dodatkowo obniżyli wypłatę o buty itp a co najlepsze ubrania bhp przecież zostały w tym burdlu. Ogólnie nawet drewniane palety po profilach kierownicy sprzedają pracownikom :) :) Jak chcesz się napracować i mało z tego mieć polecam :)

@KKSC

A co masz w umowie napisane, jaką kasę i sposób pracy, jeżeli nie akord? Ja bym był za tym, żeby padła stawka w peelenach, co Tobie szkodzi podać, jak już Ciebie tam nie ma :))

KKSC

Umowa o pracę na najniższa krajową a wypłata była uzależniona od ilości zrobionych w dniu drabin razy stawka i podział na ilość osób na zmianie. Dniówka mogła wynieść równie dobrze 70pln, ale mogła też 150pln. Wszystko zależało od ilości drabin na zmianie.

Alex

Chyba nie widzę tu opinii o dziale eksportu? A właśnie asystenta do niego szukają. Widzę przy tym oferowane zarobki nawet do 6,500 zł, zastanawia mnie tylko to oznaczenie, że już od zaraz kogoś potrzebują, czy ktoś awansował może? albo właśnie odszedł? Możecie opisać mi sama atmosferę na dziale i to po jakim czasie można przejść na następne stanowiska?

Nowy nowy

Hej jak wygląda praca jako przedstawiciel handlowy w firmie Drabest?

drabinarz(były)

przede wszystkim system płac i premii tajny i nie do zrozumienia , presja na wydajność aż do granic mobbingu no i kolesiostwo przy przydzielaniu pracy .zarobki jak na dzisiaj - takie sobie .

Kamil

Dobra, coś o tych zarobkach powiesz? Bo żadnych konkretów kolega wyżej nie podał, więc może ty napiszesz coś więcej?

Ciekawy

Witam mogę prosić o udzielenie informacji co do pracy mianowicie ile ludzi tam pracuje, jaki jest system (jedno zmianowy trzy zmianowy) czy jest obowiązek pracy w soboty, jaka jest atmosfera w firmie, ile można zarobić na start, czy są jakieś bonusy premier. Pytam bo kolega mi opowiedział mi ostatnio o tej firmie i mówi że, jest tak super że, nikt się z tąd niechce zwalniać.

@Ciekawy

> ile ludzi tam pracuje, około 100 > jaki jest system 2 i 3 zmianowy > czy jest obowiązek pracy w soboty nie ma obowiązku, a nawet gdyby był, to by go nie było jeśli pracujesz od poniedziałku do piątku po 8h, w takim wypadku możesz zrobić przysługę firmie i przyjsć w sobotę, ale nie musisz > jaka jest atmosfera w firmie napięta > ile można zarobić na start tyle samo co gdybys pracował 5 lat > czy są jakieś bonusy premie są, ale nikt nie wie od czego one zależą i jakie kryteria należy spełnić aby je dostać > Pytam bo kolega mi opowiedział mi ostatnio o tej firmie i mówi że, jest tak super że, nikt się z tąd niechce zwalniać. Kłamał.

Jarosław

Jak można nie wiedzieć za co dostaje się premie? Przecież w umowie powinny być zasady przyznawania dodatkowej kasy. Możesz napisać ile jest tej premii jak już się zdecydują ją dać?

bo to prawda

Czy zdarzają się nadgodziny w Drabest Sp. z o.o.?

Wasyl

godzin skolko godno ! tylko płacą jak za zwykłe .

Olga
@Wasyl

A czy są one obowiązkowe czy dobrowolne? Piszesz, że płacą jak za zwykłe ale jeśli istnieje szansa na dorobienie sobie do podstawowego wynagrodzenia w ten sposób to uważam, że i tak jest to fajną opcją. Nie sądzisz?

xxxxxxx
@Olga

nadgodziny to tylko na magazynie obowiązkowe

ccc

nie zrobisz nadgodzin to nie będzie premii, nawet gdybyś wykonał pracę w 8 godzin i zrobił więcej niż ja za 10 godzin

@ccc

Co to za polityka? Bez sensu! Co mają premie do nadgodzin? Nie rozumiem...

dddddd

a na produkcji jaka stawka mniej więcej na godzinę wychodzi?

Dawid
@dddddd

różnie płaca na akord ale spokojnie ponad 20zł na godzinę

likon
@dddddd

17 brutto na umowę zlecenie

krecik

oni tan maja niezly (usunięte przez administratora) na magazynie ostatnio

Bartek

słyszałem, że w firmie za przepracowane 5 lat pierwsze ma się 5 tysięcy złotych, chciałem zapytać czy jak ktoś pracuje 10 lat w firmie to ma 10 tysięcy czy dostaje 5 tysięcy za każde przerobione 5 lat czy tylko jednorazowo się to dostaje bo pracuje 3,5 roku nikt nic nie wie o tym

@Bartek

Za pierwsze 5 lat - 5 tys, za kolejne 5 lat 2,5 tys, tak jest napisane na tablicy ogloszen w firmie.....

sssss

nie widziałem tablicy, dzięki

Majster

Kupiłem 3 regały, oczywiście wymagały montażu ale w każdym z regałów brakowało po 6 drób nakrętek i podkładek ...!!! (usunięte przez administratora)

Klient
@Majster

Wystarczy odpowiednio regał poskręcać to nie zabraknie, proponuję przyjrzeć się zdjęciu regału jak jest złożony

mati
@Majster

To samo miałem, krew mnie zalewała!!!!!

Klient 2
@Klient

Taka odpowiedz to widzę ze chyba pracownik pisze i uczy klienta jak złożyć regał . Dość ze można ręce sobie pokaleczyć przy skręcaniu tego regału to dziwie się jak można takie coś wypuszczać . Nie ma co komentować takiej rekacji żeby na zdjęcie popatrzeć i niczego nie będzie brakować . Może trzeba zadać sobie pytanie kto pisze takie instrukcje ?

Miłek

To co dzieje się teraz w firmie to jakiś absurd. Dali bony to prawda ale tylko po to żeby ludzie nie uciekli z firmy. Mydlą nam oczy i mówią że wszystko super, a tak naprawdę popełniają same błędy. W firmie nie ma dwóch (a przynajmniej jednego) z najważniejszych ludzi którzy mieli jakie kolwiek pojęcie o firmie a przede wszystkim o handlu. Z miesiącem kiedy wlasciele postanowili rządzić obroty spadły więc niech nikt nie pisze ze jest jest inaczej i że jest ok. (usunięte przez administratora)

Bartek
@Miłek

jakie bony dali ja nie dostałem nic?

Biurowy
@Bartek

W biurze były bony , może nie każdy dostał wiec nie wypowiem się dlaczego jedni dostają inni nie ...

dr.best

poszedłes na urlop i piszesz bania luki ,jak nie masz co robic na urlopie to idz nad wode i sie opalaj ,nie wracaj do firmy bo nie chcemy wsrod nas takich co sraja we własne gniazdo piszac takie herezje

Pole
@dr.best

"Firma sie rozwija mocno,jest masa roboty i ciagle przyjmuje nowych pracownikow" I tu powinna byc kropka. 2-3 miesiace temu bylo wieksze zatrudnienie. Powiedz cosie stalo z ludzmi z magazynu? Rotacja pracownikow ogromna, po I wyplatach ludzie sami odchodza. W tej firmie 12 miesiecy w roku wisza wszedzie ogloszenia o prace - to daje do myslenia, ze firma nie powazna i nie potrafi zatrzymac pracownika na dluzej, bo w firmie jest tylko ciecie stawek. Nie polecam.

magazynier

masz racje kolego,znam dobrze sprawe,facio o ktorym piszesz zarobił 10 na godzine ,tylko potrącili mu za halogeny ktore odebrał od kuriera i nie oddał do magazynu, podobno ktos mu je dzwignął

franek
@magazynier

odlewnia to jest bo każdy ją olewa jak popracuje do wypłaty szkda tam mocz zostawić

jozek
@franek

to po co siedzisz tam baranie idz sie odlewac za stodole u siebie w domu a nie blokuj innym miejsca w firmie,i napisz jak ci przy tym odlewaniu dobrze było

KIKA

drabinak,kiedy pracowałes w tym zakładzie ?? 5-10 lat temu? zajmij sie pracą i zakładem w ktorym teraz pracujesz,chyba ze nigdzie cie nie chca i nie masz co robic wiec w poete sie bawisz????????????

drabinka
@KIKA

tak pracowałem w tym pseudo zakładzie zmieniłem prace bo miałem w głowie poukładane zarobek większy jest szanują człowieka i niema du...ów którzy mobingują załoge i chłopo-kierowników dupowślizgów jak byś miał olej w głowie też byś głąbie znalazł dobrą prace pewnie jesteś jednym z tych ograniczonych

@drabinka

I DOBRZE ZE ZMIENIŁES PRACE WIDOCZNIE TA POPRZEDNIA NIE DAWAŁA CI SATYSFAKCJI,ZAWSZE PISZ JAK ZMIENISZ KOLEJNĄ ROBOTĘ ,I NIE ZAPOMINAJ O NAS ,NAPISZ JUZ WKROTCE

drabink
@KIKA

ODPOWIADAM ;NIE ZAPOMINA BO KOSZTOWAŁO MNIE TO SPORO NERWÓW CZY WYPRACOWANE PIENIĄDZE Z BRYGADĄ OTRZYMAM CZY JAKIŚ MOŻNOWŁADCA OBETNIE ZAROBEK CZY BĘDZIE NA CZAS WYPŁATA.PRAWDZIWY SZEF NAJPIERW DBA O ZAŁOGE A POTEM OSWOJE ZACHCIANKI A TEN MA WIELKIE JAK ZAPŁACISZ 2700ZŁ I NA CZAS PRZEPROSISZ ZA SWOJE ZACHOWANIE PRACOWNIKÓW TO MOŻE WRUCE PAMIETAJ PRACUJE 40 GODZ.TYGODNIOWO ,WYSLIJ OFERTE BĘDE CZEKAŁ

@drabink

TO JUZ CHCESZ WRACAC,???????????????? NIE CHCEMY CIE ,SZUKAJ SZCZESCIA GDZIE INDZIEJ U NAS JEST DROGA JEDNOKIERUNKOWA TYLKO W JEDNĄ STRONĘ JAK WYPADASZ Z POCIAGU TO JUZ DO NIEGO NIGDY NIE WSKOCZYSZ NIE LICZ NA TO,CHYBA ZE ZAPUSCISZ BRODE,

drabinka
@KIKA

PISAŁEM JAK NIE UMIESZ CZYTAĆ TO POPROŚ KOGOŚ ABY PRZECZYTAŁ JAK PRZEPROSISZ ,BĘDZIESZ PŁACIŁ NA CZAS I ZAPEWNISZ 2700ZŁ ALE TEGO NIE ZROBISZ WIĘC SAM WIESZ ŻE NIE WRÓCĘ .MAM PRACE ZA KTÓRĄ DOBRZE PŁACĄ SZEF JEST UCZCIWY WIĘC NIE PISZ O POCIĄGU W KTÓRYM NIE SIEDZIAŁEŚ .PISZ PRAWDE ŻE RŻNIESZ LUDZISKA NA KASIE ŚMIEJESZ SIĘ IM W OCZY.JAK TAK DALEJ BEDZIESZ ROBIŁ ZOSTANĄ CI SYRYJCZYCY NA GRANICY TYLKO WIEDZ ŻE ONI BARDZO LUBIĄ ŁEBKI OBCINAĆ

woj
@drabink

wysokie stawki sa w anglii, ale nie w filli angielskiej drabinbest, podejrzewam ze dostaniesz to co w pl + delegacje

Obserwuj
@drabinka

świetne! Brawo!

pele
@woj

jestes w zarzadzie drabestu ze wiesz co firma zrobi dalej???????????????????

podejrzliwy
@woj

podejrzewaj dalej ,a inni beda duza kase w anglii trzepac w drabescie,jedni sa od podejrzewania a inni do zarabiania duzej kasy

ccccc

każdy szarak ma 2800 brutto na umowie ale zarobki to 4 tysiącę netto na rekę co miesiąc

krecik
@ccccc

Chyba w biurze dla swoich,bo na hali mamy 2-3 na lape najwyzej,jak cos nie utna

romuald

Czesc, powiedzcie ile tam netto lub brutto podstawy zarabia magazynier z obsluga wozkow widlowych wysokiego skladu? Ile dostaja nowi "w branzy", tj. ludzie z lapanki. A na ile moze liczyc pracownik z wiekszym stazem? Jaki jest system pracy na magazynie przy produkcji? Pozdr.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Drabest Sp. z o.o.?

AK

Stare wygi nie dadzą Ci żyć którzy obecnie siedzą na stołkach sprzedadzą cię za czapkę śliwek wiec na awans nie masz szans . Każdy patrzy na ręce i z nieufnością co tu robisz . Obecnie atmosfera nie sprzyja pracy długo sama nie wytrzymam tego co się dzieje w tej firmie .

@AK

Nie zgadzam się z Twoją opinią AK. W firmie jest możliwość awansu organicznego, zarówno pionowego jak i poziomego. Swoją drogą, Twoja odpowiedź nie odnosi się bezpośrednio do zadanego pytania. Ludzie, którzy pracują są doceniani poprzez premie i awanse stanowiskowe. Nie ma czegoś takiego jak betonowe sufity- jeżeli pracujesz na niższym stanowisku i się wyróżniasz o droga do wyższego stanowiska nie jest problemem. Jeżeli chodzi o liderów z zewnątrz to zależy od ich kompetencji i zdolności przywódczych oraz zarządczych. Wszystko zależy od stanowiska, jednak często pożądany jest awans organiczny. Chętnie porozmawiam o "starych wygach", więc zapraszam do ujawnienia się AK.

mack
@Podek

Hahahaaha dobre widac gora na czatach siedzi szkoda ze nie na zakładzie :D tej firmy juz nie ma jak kazdy lepszy kolo szuka roboty jak sie sypie szystko takze powodzenia!!!!!

@mack

ta dzisiejsza zmiana to tragedia,ta firma schodzi na psy,dyro podobno tez odchodzi

ccccc
@Podek

na magazynie ta premia wynosi maksymalnie 200zł a czasem jest to 100, 150, 200 takie 2 papierki po 100 to można spalić. Co innego jest na produkcji bo przy pracy 8 godzinnej można wyjść ponad 4 tysiące na miesiąc netto, więc na awansie by mi nie zależało

@ccccc

Tyle to moze spawacz kolo,na produkcji mamy 2-3 tysie na lape takze lipa

@trepan

Nie bądź śmieszny. Chcesz robić zamęt to idź na inne forum. Lipiec 2020 podobno najlepszy wynik w historii, więc nie do końca pokrywa się z Twoją narracją

@Podek

ciekawe dla kogo bo napewno nie dla produkcji

Miłek
@Podek

„Podobno” sprawdź najpierw a potem się wypowiadaj. Widać ze pozytywne opinie idą tylko od osób które chcą ratować tą firmę

@Miłek

Teraz już wiadomo, że lipiec był najlepszym wynikiem z historii! Także widać że dobre zmiany w firmie :)

Janek

Co powiecie o pracy na magazynie? Cały dzień w ruchu? Jest kiedy odpocząć czy non stop ciężka robota? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Drabest Sp. z o.o. - Mników

• Jak się pracuje w Drabest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drabest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabest Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drabest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Drabest Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drabest Sp. z o.o.