Opinie o Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Kraina Zawiercie w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Kraina Zawiercie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Kraina Zawiercie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Kraina Zawiercie w Zawiercie

Nadia Nowy wpis

Co z przedszkolem? Mało piszecie o nim

Życzliwa Nowy wpis

Przeczkole bajkowa kraina moja córka tam chodziła i powiem wam z początku byla zadowolona po jakims czasie się to zmieniło nie organizują wycieczkę itd w innych przedszkolach sa zabawy jakies rozrywki wyczieczki organizują zabawy dzieci zawsze wyjezdzaj gdzies a tu nikt sie nie interesuje.

Martyna Nowy wpis

Pracownicy mają dobrą pracę to i rodzice zadowoleni z opieki, polecam.!!

Bejbe Nowy wpis

Przedszkole jak przedszkole jedno z kilku prywatnych. Jedzenie dzieciakom przywozi Pan z "dieta4u", kadra ok. Pozdrowienia dla Pani Ani i Paulinki

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Kraina Zawiercie? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
Mama i Angelika

My również dopiszemy cos .... dziękujemy za wszystko ! W waszym przedszkolu moje dziecko było radosne chętnie tam chodziło nie płakało a czasami nawet wyjść do domu nie chciało :) pozdrawiamy wszystkich Pani Wiesia skarb tego przedszkola P. Magda , Paulina, Ania cała kadra - dziekuje za wszystko. Dzieki wam moja Angelika nie boi sie przedszkola i w nowej szkole nie płacze wie ze tonie jest straszne . Wspominamy cały czas przedszkole dziewczynki a w szczególności panią Wiesie :) polecam to przedszkole w 100% .

Zadowolona Mama

Z tymi zabawkami i wycieczkami to fakt. Miały być wyjazdy raz w miesiącu na basen do Łaz i nic. Właściciel faktycznie troszkę śmiecioplastyk, ale się stara. Pani Paulina i Pani Magda są jak najbardziej ok. Moja córka każdego dnia się cieszy że idzie do przedszkola. Wraca zadowolona a to jest dla mnie najważniejsze. Nigdy nie płakała i na siłę nie musiałam jej tam zostawiać zalanej łzami. Biegnie do dziewczyn z radością i powtarza że ciocie ją kochają i ona je też - co mi więcej trzeba?! Jeśli chodzi o jedzenie i jakieś pomówienia na temat przeterminowanych rzeczy nie bardzo są dla mnie zrozumiałe, bo tam jest catering i osobiście widziałam jak auto przywozi gotowe posiłki dla dzieciaków więc nie kumam o co chodzi i co niby ma Pan Tadeusz do tego. Może faktycznie właściciele mogli by być troszkę konsekwentni w wystroju ale to nie to jest ważne, to nie restauracja ani hotel pięciogwiazdkowy i dzieciom to na pewno w zabawach nie przeszkadza a załoga normalna, ludzka, wyrozumiała i pogodna. Odbieram dziecko o różnych porach i nie widziałam płaczącego dziecka chyba że coś sobie samo zrobiło, ale nawet jak płacze ktokolwiek to od razu idą do kochanej cioci się przytulić i po 5 min jest cisza. Pozdrawiam

Mama

Halo Panie Dyrektorze..... Czemu w Pana przedszkolu nic sie nie dzieje??? Nie ma wycieczek spotkań z rodzicami z osobami z zewnątrz gry zabawy gdzie to wszystko i dlaczego jako jedyne przedszkole w zawierciu nie organizujecie dnia dziecka ja sie pytam. Zabawki stare samochodziki bez kołek a dzieci sie w tym pchają na dworze Pan sie tym interesuje w ogole.

zły

Po co tutaj cokolwiek pisać - po raz kolejny wszystkie słuszne negatywy będą skrzętnie usuwane - tylko w jakim celu skoro nie ma żadnych uchybień dlaczego ktoś je usuwa? pewnie dlatego, ze wszystko jest dobrze tak ??? - biedni ludzie jesteście , niewiedza was boli - szkoda tylko że za tym stoją dzieci - niczemu niewinne! z biegiem czasu zdacie sobie sprawę że ktoś chcial Wam pomóc pisząc to wszystko ....żal

Ja i moje dziecko

do przedszkola chodzą dzieci 6 letnie wiec niech rodzic takieg dziecka zapyta czy jedzenie jest świeże tzn czy mleko śmierdzi czy wędlina śmierdzi czy ogórek śmierdzi czy inne jedzenie śmierdzi. I tu napisze na forum to bedzie jedyna wiarygodna informacja ! Do domu sa dawane jabłka banany pomarańcze chrupki ryżowe czy tez kukurydziane i data spożycia nie jest przeterminowana

Ja i moje dziecko

Drodzy rodzice byli lub tez obecni pracownicy kochana konkurencjo nr alarmowy do sanepidu to 607131032 mozna sprawdzić na stronie sanepidu zawiercie. Jak ktoś pewny jest tego co pisze to niech zadzwoni anonimowo mozna wszystko zgłosić . Od 2 lat nie zmienił sie personel na pewno sa 3 Panie z tego jedna odeszła bo chyba w ciąży jest.? A moze Akademia Malucha tu komentarzy udziela bo tam dłużej niż 6 miesięcy to raczej nie pracuje nikt. Jeżeli ktoś uważa ze w przedszkolu jest za czystko to ukłony składam w różnych godzinach po dziecko sie przyjeżdża i nigdy nie było sytuacji ze wszystkie panie sprzątają owszem sprząta zawsze jedna pani i z tego co mozna zaobserwować to sa chyba zmiany bo raz jedna a innego dnia inna pani. Jeżeli ktoś Widzi jeszcze inne niedociągnięcia tego przedszkola których nie moze wyjaśnić z dyrekcja tego przedszkola to mozna dzwonic do oke proszę : sekretariat dyrektora - 32 784 16 01, faks - wew. 108 i wszystko opowiedzieć tez anonimowo . My chodzimy jest wszystko dobrze. I tez sa pytania czy jutro idziemy do przedszkola. A jak czytanki samo przedszkola to proponuje więcej spotkać z kimś : lekarz aptekarz postacie z disneya jakies spektakle dla dzieci troche tego Mało . Pozdrawiam

luna

czysto bo Panie muszą również dbać o czystość , nie ma innych osób za to odpowiedzialnych , zjada posiłki ??? a skad dziecko ma wiedzieć czy to co je jest świeże - ludzie jesteście strasznie nieświadomi ;/

Gosia

Moje dziecko chodzi do tego przedszkola od 2 lat, jestem bardzo zadowolona. Uczestniczyło w wielu wycieczkach. W przedszkolu jest czysto, dziecko chętnie zjada posiłki w przedszkolu. Samo dopytuje kiedy pójdziemy do przedszkola, wiec chyba ta opinia dotyczy innego przedszkola.

lusi

Dlaczego w ostatnich kilkunastu miesiącach non stop zmienia się personel?? gdzie są osoby do których przyzwyczaiły się dzieci - non stop nowe twarze - oszaleć można....

Sanepid bardzo by się tam przydał tylko o każdej kontroli wiadomo wcześniej

Z istotniejszych jeszcze spraw dzieci dostają często przeterminowane produkty na śniadania i podwieczorki mleko potrafi być nawet 3miesiace po terminie ogórki kiszone zaplesniałe i wędliny paczkowane również trochę patrz 3tyg. Po dacie do spożycia. Jego spiżarnia kryje tyle tego wszystkiego że niewiem czy cokolwiek jest tam z dobrą datą bo pan dyrektor ma słabość do zakupów o obniżonej cenie bo termin ważności się kończy. Proszę administratora o nie usuwanie komentarzy.

Rodzic
@pracownik

Uuuuu powiem tak mocne słowa. W Akademi malucha w zawierciu tez slychac podobne opinie. O co tu chodzi a gdzie sanepid ?

Pisałam w poprzednim usuniętym komentarzu że źle dzieje się w tej placowce. Po skrócie o tym że np jeśli zamawiane są obiady to na 23dzieci jest branych 11 porcji i trzeba tak dzielić drugie dania na dzieci żeby jeszcze zostało dla dyrektora i żony bo po obiedzie zanosi im sie obiad pod ich drzwi mieszkaniowe. Nauczycielki mają dbać bardziej o porządek i czystość przedszkola niż o dzieci bo dzieci tam to są na ostatnim miejscu w hierarchii pana Tadeusza. Każdy rodzic ma inne warunki płatności zależy jak usmiechnie się do dyrektora.

Zastanawiam się dlaczego zniknęły negatywne komentarze? !!!!! Z 16 opini zostały tylko te dobre gdzie tu wolność słowa i przepływ prawdy. Opisałam złą sytuację tej instytucji jako były pracownik i nie ma tu ani słowa. Niezdowolenie innych rodziców na temat dyrekcji też zniknęły. DLACZEGO JA SIĘ PYTAM????!!!! Inni mieli zapoznać się z opinią a jej tu nie ma!

Rodzic
@pracownik

A to moze jeszcze raz warto opisać jak nie ma tej opini. Chętnie przeczytam

Keni

Wie moze ktos jak wyglada rozklad dnia dzieci w tym przedszkolu , czy caly dzien dzieci robia co chca ?

Miko
@Keni

A kto powiedział ze dzieci robią co chcą. Wystarczy opiekunek zapytać co dzieci robią albo samych dzieci

Gosia

Polecam każdemu to przedszkole, dziecko bardzo zadowolone w porównaniu z tym co było w Akademii Malucha w Zawierciu, gdzie nie chciało w ogóle chodzić. Pozdrawiam Gosia

Olga

Witam moje dzieci uczęszczają do przedszkola od lipca 2014, i mam porównanie do przedszkola do którego chodził mój najstarszy syn. Gorąco polecam!!! Dzieci zadowolone, chętnie wychodzą z domu i ciężko wyjść z powrotem. Pomimo tego że przebywają tam przeszło 8 godzin to ciągle im za mało. Kadra bardzo elastyczna, dyrekcja również. Można wszystko indywidualnie ustalić w zależności od sytuacji rodzinnej. Dzieci otoczone dobrą opieką, zadbane przez Panie. Jestem bardzo zadowolona tak jak moje dzieci. Jeszcze raz polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Kraina Zawiercie - Zawiercie

Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Kraina Zawiercie
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 99
    42-400 Zawiercie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042