Opinie o People Investment w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy People Investment. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w People Investment o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o People Investment w Katowice

Kamil Nowy wpis

Jak zarabiają tu handlowcy ?

nogan Nowy wpis

dla handlowców, podpowiedzcie mi tylko czy aby na pewno u nich nie można zarobić więcej ? Czy chociażjakieś premie ?

Ta co tu pracuje ;) Nowy wpis

Firma jest na prawdę Extra :D pracowałam w kilku miejscach, ale często zmieniałam pracę, bo zawsze coś mi się nie podobało czy to atmosfera, zarobki czy ludzie z którymi pracowałam.... W tej wszystko mi pasuję, jest na prawdę fajnie, młody ambitny zespół, każdy tu myśli przede wszystkim o rozwoju w tej firmie, bo jako jedna z nielicznych firm, na prawdę daje możliwość rozwoju i to dla każdego kto tylko tu przyjdzie, każdy jest traktowany tak samo, nikt nie jest traktowany lepiej czy gorzej, każdy jest tu dla jakiegoś celu, który jest na wyciągnięcie ręki :D Mam nadzieję, że moja opinia przyda się w jakiś sposób :) Życzę powodzenia i trzymam kciuci za tych co to przeczytają i przyjdą na rozmowę kwalifikacyjną :) P.S. Rekrutacja jest prowadzona cały czas, także czekamy na Wasze CV :)

lider Nowy wpis

zgadzam się z Tobą. Choć nie można odmówić niektórym osobom , że jeżeli rzeczywiście połkną finansowego bakcyla i posiadają dobre wyniki to nawet People Investment nie będzie dla nich problemem w tym aby osiągnąć sukces. Także tym którzy się tutaj męczą to radzę zrezygnować póki jeszcze na to odpowiedni czas

Ta co tu pracuje ;)

Ja pracuję w People Investment od 3miesięcy, bardzo mi się tu podoba, zarobki są fajne :) jestem w trakcie budowania swojej drużyny, z której również dostaję $ :) fajne jest w tej firmie też to, że często się podróżuje :) młody zespół, wszyscy sobie pomagają i każdy tu chce, żebyś osiągnął sukces :) Jest to przede wszystkim inwestycja w młodych ludzi, z wypłatami nie oszukują, każdy jest w tej firmie dla siebie. Jeśli nie chcesz tu być, to nikt Cię tu nie trzyma ;)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Uważajcie

Od samego początku kłamstwa. Szukają frajerów, żeby biegali po blokach i zbierali pieniądze na organizacje. Nie polecam tej akwizycji!

Ta co tu pracuje ;)
@Uważajcie

widać nie robiłeś wyników i dlatego Cię nie chcieli ;) skoro Ci w People Investment nie wyszło to musisz się wyżyć w internecie....jakby przyszło co do czego, to menagerowi firmy byś tego prosto w oczy nie powiedział ;) Pozdro niedorozwoju ;)

AKWIZYCJA

Witam. Zacznę od tego, ze nie powinno dziwić osób powyżej, że nie aplikowali na takie stanowisko, a otrzymali zaproszenie na rozmowę. Ogłoszenia publikują z nagłówkami typu: "Specjalista ds. marketingu". Brak uczciwości z ich strony polega na tym, że ani w trakcie rozmowy telefonicznej, ani kwalifikacyjnej nie mówią w prost, że ta praca to jest A-K-W-I-Z-Y-C-J-A w najczystszej postaci! Mamią możliwością otwarcia swojego biura itp, aby odwrócić uwagę od tego, że się biega po blokach i pyta ludzi czy chcą płacić na ochronę rysi. Jeśli komuś odpowiada- jego sprawa, ale skoro kłamią od początku to może z tego wyjść jedno wielkie G.

limonka

W sumie dla mnie nie byli niemili, ale ta praca to zwyczajna akwizycja, w dodatku oparta o wynagrodzenie "od efektów"(tak jak to opisywali niektórzy, wypowiadający się tutaj), także można się narobić, a nic nie zarobić... W dodatku tylko umowa zlecenie, a więc jak ktoś nie musi, to są inne firmy:)

zaproszony

Hej! Byłem na rozmowie w sprawie pracy w tej firmie. Tak jak moi przedmówcy mówili: miałem do uzupełnienia kwestionariusz osobowy, który ochoczo i z zapałem wypełniłem. Później zostałem zaproszony do osobnego pokoju, w którym naprawdę miła i kompetentna Pani przeprowadziła ze mną rozmowę, odnosząc się do tego co miałem w CV oraz w wypełnionym kwestionariuszu. Powiedziała o okresie próbnym trwającym do 6tygodni, w którym zarobki są na poziomie 1800-2000 zł. netto. Były pytania o kontakt z klientem, czy mam z tym jakieś problemy. Rozmowa była przeprowadzona profesjonalnie i w luźnej atmosferze. Wieczorem zadzwonili do mnie, że pozytywnie przeszedłem pierwszy etap i zapraszają mnie na dzień próbny. Jeżeli ten dzień będzie wyglądać tak jak opisała go barbarella, to spadam. Rozumiem tworzenie prezentacji, kontakt z klientem, ale jeśli to ma być wciskanie jakiś kłamstw, to dziękuję za współpracę. Dam znać jak było.

george

Nie pracowałem tam i nie zamierzam, ale bombardowali mnie telefonami, podobnie, jak osobę wypowiadającą się powyżej, w sprawie "pracy w dziale reklamy". Nie pamiętam, abym do nich wysyłał swoją kandydaturę, ani podawał im jakiekolwiek namiary na siebie, nie wiem skąd je mieli. Grzecznie podziękowałem za możliwość współpracy i to było na tyle przygody z nimi. Widać nie ma u nich chętnych do pracy, skoro muszą uciekać się do takich metod i wydzwaniać za kimś:) Swoją drogą, to ciekawe dlaczego???

barbarella

"Koleżanka widzę została chyba ostro tam potraktowana ze tak strasznie po nich jedzie. Ale jak widzę ze na kwestionariuszu, napisali "głośna , kasliwa i(usunięte przez administratora) , to chyba raczej nie nie mieli ochoty Cię tam przyjąć i teraz trzeba sie wyżyć na forum. Byłem na rozmowie z bardzo miła Panią. Warunki współpracy sa bardzo uczciwe i moj kolega ktory tam pracuje na zarobki nie narzeka przede wszystkim płaca zawsze przed czasem. Dostaje sie bonusy od managera za wybitne osiągnięcia : jakies zegarki, telewizor, wyjazdy. Niestety nie przeszedłem rekrutacji pomyślnie i zostałem zaproszony za kilka miesięcy. Zobaczymy" "Kolego", nie wyżywam się- bo po zaobserwowaniu "dnia próbnego" i podejścia do klienta przeszła mi CAŁKOWICIE ochota na pracę tam, a poza tym zostałabym wykorzystana do wypełniania tzw."karty wejść do klienta" za kogoś, a ktoś inny zgarnąłby za to pieniądze, a ja bym pracowała za darmo. Chciałam tylko przestrzec przed TYM CZYMŚ, tą "firmą" osoby, które szukają pracy i zaglądają na fora, szukając opinii o pracodawcach, ponieważ "przedsiębiorstwo" to łamie prawo-pozyskuje nielegalnie dane osobowe osób do których wydzwaniają w sprawie pracy, ponieważ ja im swojego CV, ani nr. telefonu nie udostępniałam, a oni kłamią, że aplikowałam do nich(no chyba, że się podszyli pod inną firmę), nachodzą ludzi w mieszkaniach, podając się za organizację ekologiczną WWF i wymuszają na osobach podawanie nr. konta- byłam świadkiem, zresztą w swojej firmowej książeczce mają odpowiedni instruktarz,jak to robić. Kłamią, co do warunków pracy-tego jest mnóstwo- opis można znaleźć czytając moją wypowiedź powyżej.Także ja przestrzegam i zamierzam o tym przybytku poinformować odpowiednie służby.

Koleżanka widzę została chyba ostro tam potraktowana ze tak strasznie po nich jedzie. Ale jak widzę ze na kwestionariuszu, napisali "głośna , kasliwa i(usunięte przez administratora) to chyba raczej nie nie mieli ochoty Cię tam przyjąć i teraz trzeba sie wyżyć na forum. Byłem na rozmowie z bardzo miła Panią. Warunki współpracy sa bardzo uczciwe i moj kolega ktory tam pracuje na zarobki nie narzeka przede wszystkim płaca zawsze przed czasem. Dostaje sie bonusy od managera za wybitne osiągnięcia : jakies zegarki, telewizor, wyjazdy. Niestety nie przeszedłem rekrutacji pomyślnie i zostałem zaproszony za kilka miesięcy. Zobaczymy

she

Wypowiadam się o siedzibie firmy mieszczącej się we Wrocławiu, przy ul. Nabycińskiej, w budynku "CentroWet",na IIIp.;chociaż podejrzewam, że specyfika działania innych filii nie różni się niczym, od tej... Przede wszystkim przedsiębiorstwo to; w nieznany mi sposób pozyskało moje CV oraz dane osobowe; gdyż nie przypominam sobie abym aplikowała tam o pracę-możliwe, że podszyli się pod inną firmę... Wydzwaniali do mnie po kilkanaście razy dziennie, oferując pracę "asystenta do spraw sprzedaży w branży marketingowej na dogodnych warunkach". Poszłam tam z ciekawości, pan meneger "Marek"(tak się przedstawił), rzeczywiście kazał mi wypełnić kwestionariusz osobowy, później zaprosił na rozmowę do swego gabinetu, ponowił ofertę pracy, jako asystenta ds. sprzedaży, na zasadzie umowy o pracę, oferowano mi pensję:podstawa 2000-2500 PLN+prowizja-możliwe wypłaty tygodniowe w syst.brytyjskim. I etap rekrutacji przeszłam pozytywnie, jeszcze tego samego dnia pani "sekretarka" zatelefonowała do mnie, iż zostałam zaproszona na dzień otwarty firmy- II etap... Przyszłam na umówiony dzień i godzinę, przydzielono mi pracownicę, która miała ze mną przeprowadzić wstępne szkolenie... Podczas rozmowy z tą osobą, dowiedziałam się, że jest to "pozyskiwanie klienta metodą marketingu bezpośredniego w jego domu"(a więc akwizycja), umowa zlecenie podpisywana dopiero po odbyciu tygodniowego szkolenia, polegającego na odwiedzaniu mieszkań razem z pracownikiem tego przybytku, pensja uzależniona od "efektów pracy", czyli można zarobić 0 PLN(sama mi to powiedziała, w sposób pośredni)... Pracownica zajmująca się wdrażaniem mnie, zaprosiła mnie na poczęstunek do kawiarni, mieszczącej się w budynku "Domaru". Odeszła od stolika, zamówić dla nas herbatę, na nim zostawiając otwartą torebkę, przechyloną w moją stronę. Z torebki wystawał mój kwestionariusz osobowy, na który zostały naniesione uwagi przez "menegera", dotyczące mojej osoby, były one otoczone ramką, oznaczone wykrzyknikiem i brzmiały: "GŁOŚNA" "P....ĘTA", "KĄŚLIWA", "ŚWIECI JEJ SIĘ TWARZ"- to jest firma na poziomie??? Takie uwagi na temat kandydata na pracownika???... Później poszłam z tą pracownicą odwiedzać ludzi w ich domach. Pani ta w bezczelny sposób sugerowała, że zajmuje się ochroną środowiska, działa dla organizacji WWF i wywierała presję na odwiedzanych, żeby podawali jej numer konta w banku(np. ponaglając przy mnie jednego pana, który twierdził, że musi się zastanowić)... Podejście do klienta żadne, do wszystkich stosuje się te same teksty. Osoby szkolące się są wykorzystywane do "odwalania roboty" i chodzeniu po domach za pracowników-za darmo, wszystkie podpisywane umowy idą na konto "opiekuna", a później większości się dziękuje... Posiadam ich "firmową" książeczkę", z której można się dowiedzieć, jak robić klientów "na szaro". Uważam, że pozytywne opinie na temat tego "investmentu", to dzieło pracowników tego czegoś... Nie polecam interesowania się tym przybytkiem, chyba że są to organy ścigania, czy PIP, tudzież GIODO. Dziękuję i przestrzegam.

wizardo

A jak zarobki? Może ktoś napisać ile podstawy i jakie premie? Umowa o pracę rozumiem?

PeopleMan

Praca w People - szczerze mówiąc- można dużo zarobić jak się chce. Fantastyczna atmosfera - to ich naprawdę ogromny plus. Na pewno nie będziesz się nudzić, zawsze coś się dzieje, są szkolenia, wyjazdy etc. Jak się nie ma doświadczenia - warto spróbować, dużo się można nauczyć, no i przyszli pracodawcy to doceniają. A co do fatalnych opinii o Appco - zauważ proszę, że jak się ogląda zdjęcia gwiazd w internecie to wszędzie jest mnóstwo negatywnych komentarzy. Polacy lubią sobie ponarzekać i zrównać z błotem. Appco działa w 26 krajach, więc nie może być do końca tak jak opowiadają... Prawda? Ja ze swojej strony polecam, jeśli ktoś nie boi się kontaktu z klientem.

dwr

tzn. oferowali chciałem na 9 ale już ktoś był na tą godzinę zaproszony. Widać jest spory ruch.

dwr

Byłem zaproszony na dzisiaj ale przełożyłem spotkanie na poniedziałek (9:00), żeby mieć czas na znalezienie jakichś informacji. Na ich stronie www, widnieje informacja, że wywodzą się spod skrzydła (usunięte przez administratora)- a ta stajnia z kolei ma fatalne opinie.

dwr'

Witaj "dwr". Dzisiaj do mnie dzwonili, właśnie z Nabycińskiej we Wrocławiu i zostałem zaproszony na drugi etap rekrutacji. Do Ciebie też dzwonili, na kiedy jesteś zaproszony/zaproszona? Dowiedziałeś/aś się czegoś więcej o tej firmie?

dwr

Co możecie powiedzieć o pracy People Investment we Wrocławiu, ul. Nabycińska? Jak wygląda praca? jak zarobki (prowizja, podstawa)?

xxx

Pracowałem całkiem długo. Dobre zarobki, świetna atmosfera. Ślij CV, co Ci szkodzi :)

?

dramat - 2013-10-04 16:04:53 A wiecie moze czy oni teraz kogos szukaja? Niech i bedzie ta akwizycja, jesli dobrze placa:) szkolenia jakies zapewniaja?Teraz mają otwartą rekrutację. Wysyłaj aplikacje :)

Zostaw merytoryczną opinię o People Investment - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy People Investment?

Kandydaci do pracy w People Investment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

People Investment
3.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ul. Pawia 58 lok. 11
    59-300 Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042