EPI MARKET

Wrocław

Opinie o EPI MARKET

fikumiku 2011-01-20 18:30:54
tyci lepiej niz w biedronce
anonim 2011-01-26 19:55:37
NA HALI SPRZEDAZY PRACA JEST ZWYKLA. PIENIADZE NIE ODBIEGAJACE OD KONKURENCJI. TRZEBA PRACOWAC W WEEKENDY. SOBOTA MUSOWO - DAJA WCTEDY WOLNE W TYGODNIU ALBO NIE I SIE UZBIERSC ICH MOZE. W NIEDZIELE TEZ TRZEBA I DORZUCAJA GROSZA ZA TO. KADRA KIEROWNICZA LUDZKA Z WYJATKAMI. ROBI SIE NA ALME LUB INNY PIOTR I PAWEL, ALE W SRODKU BRZYDZIEJ. PAN [usunięte przez administratora] TROCHE PRZESPAL I CORAZ MNIEJ KLIENTOW CO KIEDYS TYLKO W EPI KUPOWALI. W PRACY JAK W PRACY PLOTEK PELNO. SA ULYBUENICE PANI [usunięte przez administratora] CO MAJA LEPIEJ. PANI [usunięte przez administratora] DENERWUJE SIE CZESTO BO SIE NIE ZNA BO W ZAWODOWCE JEJ NIE NAUCZONO TAKIEJ PRACY ALE JAGODA JEJ POMAGA. LUDZIE NIEKTORZY PROSCI PRACUJA ALE CZASEM MOZNA POADAC.

SOL 2014-01-16 18:33:45
Do ochrony sklepowej jak byście się chcieli zatrudnić ,to najlepiej poszukać czegoś innego, chyba że chcecie zamarznąć przy bramie magazynowej na kość. A bym zapomniał robicie dużo nadgodzin, bo wiecznie kogoś nie ma, bo są żle traktowanie prze 1 osobę.
anelka 2014-07-15 20:08:47
Chyba od kisielu
była 2015-05-11 11:14:55
nie polecam tam pracy zwłaszcza w ich zakładzie produkcyjnym łamane jest wiele praw pracowniczych przed świetami przychodzi śie 2 razy to zakrawa na kpine atmosfera do bani zajezdnia
sprawiedliwa 2015-05-18 14:28:59
syf i dziadostwo odradzam marne pieniądze wszysskie soboty na 4 koszmar poniedziałki również wyzyzk nieziemski pomieszcznie kompletnie nieprzystosowane do tak wielkiej produkcji coi do bab tam pracujących to jedna drugą by utopiła w łyżce wody ściemniaczy też sporawo
sałatkowa 2015-05-22 13:41:21
syf syf i jeszcze raz syf omijac szerokim łukiem
iza 2016-05-18 09:41:53
zastawnaim sie ile mozna zarobic u nich na stanowisku kasjerki? teraz powstaje duzo nwych marketow nie sposob nadazyc za tymi wszystkimi nowymi nazwami, palikowal ktos?
Zostaw swoją opinię o EPI MARKET - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EPI MARKET