SALON FIRMOWY TIFFI

Myk

Opinie o SALON FIRMOWY TIFFI

bobi 2013-09-20 17:17:44
A wiec co można powiedzieć o pracy w Tiffi hmmmm ... .Atmosfera w magazynie grobowa , a najlepszy jest nadęty , bucowaty kierownik [usunięte przez administratora], który tak naprawdę nazywa się [usunięte przez administratora] i jest osobą o barwnej , chamskiej osobowości . No cóż oczekiwać od prostaka ze wsi , po zawodówce . Przyjmuje ludzi jak ma falę na robotę , a potem zwalnia (tzn. jak wchodzi nowa kolekcja zimowa bądź wiosenna). Szczególnie nie polecam !!! Cała ekipa zatrudniona na stałe ,to rodzina szefostwa. Ogólnie beznadziejny klimat....
klientka 2015-02-05 16:51:10
Tiffi cudowna firma w której umowa o prace graniczy z cudem wszyscy pracują na zlecenie zarabiając marne grosze, w SALONIE NA SLASKU(NIBY PRESTIGE) dziewczyny wraz z kierownikiem notorycznie siedza na zapleczu lub w przymierzalniach pijac KAWE male rude karłowate niewiadomo co daje przykład brawoooooooo
Ja 2016-05-03 19:03:23
No wiadomo, że z umową zlecenie dostaje się więcej niż w przypadku umowy o pracę @bazer no ale jednak chyba lepiej jest mieć umowę o pracę. No i Tiffi oferuje taką. Jest wybór, albo zlecenie albo o pracę. Fajnie też, że szkolenia prowadzą, to się można rozwijać.
Zostaw swoją opinię o SALON FIRMOWY TIFFI - Myk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALON FIRMOWY TIFFI