Kagu Sp.zo.o.

Przywidz

Opinie o Kagu Sp.zo.o.

Buki 2009-10-23 15:12:41
Firma wykorzystuje pracowników,oszukują z pieniędzmi i nie wypłacają ich !!!!!!!!!!!!!Ciągle gdzieś się przemieszczają po polsce i zmieniają adres.Jednym słowem mówiąc to z nimi same problemy;/ Naprawde nie polecam
Krzysiek 2010-01-25 18:33:10
Jeżeli ktoś ma informacje gdzie ta firma ma teraz swoją siedzibę to proszę o info ponieważ chcę ściągnąć od nich pieniądze poprzez komornika a ciągle zmieniają adresy >Pozdrawiam
ikke 2010-01-28 09:16:10
firma KAGU juz nieistnieje a ich wlasciciele mieszkaja w Belgi, w polse sa poszukiwani przez urzad skarbowy i ZUS.
BOB 2010-02-03 11:00:20
Jak coś ktoś ustali to proszę o wiadomość na tej stronce - jeszcze przyjdzie za nich kary płacić. Mnie do dziś nie dali świadectwa pracy ani informacji o dochodach za 2005r. , a teraz mam wezwanie, że nie rozliczyłem się za ten okres. Od 2005 roku próbuję namierzyć osoby, które wkręciły mnie do tej oszukańczej firmy, na razie bez skutku. To wyrwany fragment z życiorysu i stażu pracy.
gość 2011-05-03 17:10:50
Ale oni wszyscy nadal są w polsce i cieszą się dobrym zdrowiem wiem o nich wszystko bo też pracowałem dla nich ale jestem na czysto poprostu wpore się połapałem i dałem noge
Buki 2016-01-13 22:26:35
Nie wypłacali kasy i nie można ich namierzyć. Do dziś dnia nie dostałem ani kasy ani świadectwa pracy gdzie to wszystko mam zasądzone przez sąd. Uciekają gdzie popadnie i co chwilę zmieniają adres.Nie Polecam Nikomu tych Frajerów !!!!!!!!
deko 2016-05-18 09:47:19
Buki' z tego co przeczytalem to nie jestes jeden wiec dlaczego nie skontaktujesz sie z innymi pokrzywdzonymi osobami, i wtedy razem moze cos zdzialacie bo w pojedynke ciezko bedzie
Zostaw swoją opinię o Kagu Sp.zo.o. - Przywidz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kagu Sp.zo.o.