TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.

Małgorzata Nowy wpis

Specjalista ds. Planowania i Wdrożeń ma wpisane minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w branży żeby móc się w ogóle zakwalifikować. Czy jest tu może ktoś kto aplikował i by napisał czego mniej więcej można spodziewać się na rozmowie? planuje się zgłosić

Łoś Nowy wpis

Praca ok firma też płacą może już nie adekwatna do obowiązków ale ok choć delegacjie powinny być odrazu ustalane na samym początku z kandydatem (usunięte przez administratora) Ale mimo wszystko polecam chętnie bym jeszcze raz zaaplikował jako kierowca -monter praca była spoko (usunięte przez administratora)

Cześć, na przestrzeni ostatnich dwóch lat co się w firmie pozmieniało? widziałem ofertę dla technika elektronika w Internecie tak samo jak taka informację o wykreśleniu z rejestru właśnie w kwietniu ale dwa lata temu. z jakich przyczyn do niego doszło i jak wpłynęło na aktualne warunki?

Kojot 456 Nowy wpis

Jakiś czas temu, gdy jeszcze mieszkałem w Toruniu, natknąłem się na ogłoszenie z tej firmy, odnośnie pracy, tylko, że na magazynie, w grę wchodziła także praca na wyjeździe, produkcja odnośnie montowania znaków w terenie( posiadam prawo jazdy kat. B). Wahałem się nad tym, aczkolwiek odmówiłem(usunięte przez administratora) z tego, co wiem, ta firma ma całkiem dobrą opinię, sporo ludzi się tam przewinęło. (usunięte przez administratora)

Czy po rozmowie w TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Damian W.

Miałem okazję kandydować na stanowisko jakie zostało ogłoszone przez tego pracodawcę. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, wypadła w moim odczuciu przeciętnie, aczkolwiek uważam, że zareklamowalem się słabo i nie miałem dużych oczekiwań na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Tym samym dopytalem czy decyzja odmowna także do mnie dotrze, na co otrzymałem informację, że tak. Każda ocena rozmowy kończy się informacja dla kandydata bez względu na wynik. (usunięte przez administratora)

Pracownik były Kierowca
@Damian W.

Widocznie na kiepskie stanowisko się starałeś jakoś na kierowców ta firma ciągle szuka i szuka ...Ja przez nich pracowałem jako kierowca monter ...praco ok ludzie z którymi byłem w brygadzie bardzo wporzadku wytłumaczyli co i jak by człowiek wiedział.Z tego co mi wiadomo mój brygadzistą nie pracuje a szkoda bardzo był w porządku...A I z kolegą w brydzadzie też ok nie będę mówić o kim mowa.Zastanawiam się czy nie spróbować trochę ciągnie za kółko by jeździć po Polsce a i delegacje też (usunięte przez administratora)Trzeba zadzwonić i się dowiedzieć co i jak ...

Woś
@Pracownik były Kierowca

Masz rację jeśli chodzi o brygadzista to są wporzadku (usunięte przez administratora)

@Woś

(usunięte przez administratora) Ktoś tu wspomniał, że tu delegacje mają inny status. Wyjaśniłbyś, co masz na myśli? Pozdro :)

Woś

Normalna delegacja jest od poniedziałku do piątku i weekend z rodziną(usunięte przez administratora)

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 5 grudnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Specjalista ds. logistyki. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Specjalista ds. logistyki? po komentarzach widzę wypowiedzi raczej kierowców, co z samym biurem? Akurat do niego właśnie szukają przez taka stonkę. Nie ma niestety wskazanych przedziałów płacowych… przybliżycie je? cokolwiek w trybie pracy zmienia się teraz wraz z nowym rokiem?

Janek

Witam wszystkich. Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca kierowcy tz. jak długie delegacje,zakres obowiązków,wynagrodzenie itp. Za odpowiedzi z góry dziękuję.

kierowca
@Janek

Jeśli chcesz być zastanów się czy nie lepiej wyjechać za granicę tu delegacja ma inny status znaczenia możesz być dzień.trzy a nawet (usunięte przez administratora)

@kierowca

rozumiem, a czy chociaż dowiaduje się pracownik przed delegacją, na ile sie jedzie? Czy np. w jej trakcie firma nawet moze dac ci znac, ze jednak cos sie zmienia? Napiszesz cos o zarobkach? Mam dziecko, zagranica nie bardzo mi sie widzi

Kierowca

Tu z delegacja dowiadujesz się z dnia na dzień (usunięte przez administratora) ...Ale to.lepsze niż siedzenie na zachodzie 3 -6 miesięcy bez zjazdu do pl rodzinny

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.? Jak oceniacie jego przebieg?

Gunnar

Byłem na rozmowie. Nie zdecydowałem się dla mnie trochę mało konkretów jeśli chodzi o obowiązki jak i o premie. Przedział kwotowy z duza ,,od do". Widać że to ogłoszenie wraca więc albo ludzie nie dają rady albo wymagania zbyt duże :)

@Gunnar

mało konkretów? Odnośnie informacji podanych na rozmowie? Ale dopytywałeś o szczegóły czy nawet nie było kiedy? Ile tak właściwie trwała? Odbywa się z potencjalnym przełożonym czy osobą z HR?

Misiek
@Gunnar

Zbyt długie delegacje z dala od rodzinny (usunięte przez administratora)

Ślusarz-monter.

Aktualizacja opinii: Mało konkretów w większości komentarzy, więc coś powiem, pracowałem prawie 2 lata na produkcji. Praca od 7:00 do 15:00, niestety pytanie o nadgodziny często tuż przed 15. Dział o niebo lepszy, niż magazyn. Pensja ZAWSZE na czas(usunięte przez administratora) Pensja(usunięte przez administratora) na umowie (ocynk, proste roboty) + coś (usunięte przez administratora) dla ślusarzy, spawacze (usunięte przez administratora) umiejętności nie z tej bajki nie wymagają. Więc z perspektywy czasu powiem, że pieniądze odekwatne do umiejętności. Jeśli się cenisz jako ślusarz, czy spawacz i kasa to priorytet, raczej nie Tioman. Ja miałem na produkcji zgrany team, nie ma mobingu, ale dość niesprawiedliwy system (a raczej jego brak) oceniania. Po roku, kiedy już się wprawiłem, sporadycznie zdarzało mi się liczyć ilość zrobionej pracy nie tylko mi, ale i zespołowi, bo często padały pytania "Czy dzisiaj to będzie zrobione?". No i jak inaczej odpowiedzieć, niż policzyć ile czasu potrzeba do zrobienia np. 1 elementu i pomnożyć przez ilość. Z moich wyliczeń często wychodził dzień, a kończyliśmy po dwóch. Zdarzało się, że robiłem od 3 do 8 razy więcej, niż inni, a ciężko było wywalczyć stówę podwyżki. Zaznaczę, że nie tyrałem. Nie chodziłem kablować. Jak coś pilnego, to trzeba było "pocisnąć" dzień, a na drugi coś luźniejszego i kierownictwo o tym wiedziało. Nie są robotami bez serca. W sezonie dużo pracy, nie zatrudniają na 3 miesiące po czym zwalniają ze względu na dodatkowe zlecenia i dlatego w ciepłym okresie jest dużo nadgodzin. Nie zmuszają do nich. (usunięte przez administratora)

Rado000

Generalnie nie polecam pracy w tej firmie(usunięte przez administratora)

rrr

Są wady jak w każdej pracy, jednak generalnie jest dobrze. Dla mnie najlepsze miejsce pracy w moim życiu zawodowym.

@rrr

W ilu miejscach pracowałeś wcześniej? I te wady to przytoczysz? Kiedyś ktoś narzekał ale jak padło pytanie o szczegół to stwierdził, że nie będzie niczego pisać...

kklal

No cóż, firma nie zrobiła na mnie zbyt dobrego wrażenia. Jestem po rekrutacji na stanowisko Doradca Finansowy Zarządu. Żenujący poziom rozmowy kwalifikacyjnej - testy ze wskaźników, bilansu itd., ze szczegółami proszę zinterpretować wyniki, podać wzory!!!! Jak w szkole. Zero rozmowy o doświadczeniu zawodowym. (usunięte przez administratora) nie wzbudził mojego zaufania, typek, który podejrzewam nie lubi słuchać, nie cierpi asertywności. Na moje pytanie czym ma się Doradca konkretnie zajmować - odpowiedź: być w kontakcie z biurem księgowym :-) Ponadto wydaje mi się, że rekrutacja była ustawiona. Świat jest mały a moc internetu i FB ogromna. I tyle. Nie polecam. Wrażenie bardzo złe.

Agata
@kklal

Szanuję Twoje zdanie. Jednak chyba nie powinieneś ostatecznie oceniać tego pracodawcy jedynie na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej. Może nie podejmowano tematu wcześniejszego doświadczenia zawodowego, ponieważ uznano, że nie jest ono najważniejsze. Tak czy inaczej - dobrze, iż podzieliłeś się z nami swoją opinią. Orientujesz się, na jakie jeszcze stanowiska aktualnie rekrutuje firma Tioman?

Mieczysław

Przypominam Ci, że na publicznym forum Gowork.pl nie można nikogo obrażać. Także porównania, których używasz też nie powinny mieć miejsca. Wysokość wynagrodzenia powinna być zawarta w umowie i w takiej wysokości wypłacana. Uważasz, że w Tioman jest inaczej. Czy poruszałeś ten temat z przełożonym? A jak wyglądają inne aspekty zatrudnienia takie jak atmosfera lub rodzaj zawieranych umów. Czy są zadowalające?

bartas
@Mieczysław

Przypominam ze w moich wypowiedziach nie ma nic obraźliwego. Wszystko mogę zeznac na wykrywaczu kłamstw dodatkowo potwierdzic dokumentami. Taka jest prawda odnośnie wzrostu i rozwoju(usunięte przez administratora) z tiomana. (usunięte przez administratora)

Zenek
@Mieczysław

Atmosfera jak w każdej firmie. Do pracy przychodzi się zarabiać a nie dla przyjaźni i plotkowania. Takie jest moje zdanie.

Pracownik z produkcji
@Agata

A co jest ważniejsze w pracy, niż doświadczenie w pracy? Skąd Pani wzięła te niemądre pytanie?

@Pracownik z produkcji

może też jakieś poboczne kwalifikacje czy coś, zleży pewnie od stanowiska. no ale na produkcję to jak dużo tak naprawdę trzeba? bez też wezmą?

Sowa

Nie polecam. Brak możliwości rozwoju, to co teraz się dzieje to istny dramat.

@Sowa

Co konkretnie masz na myśli piszą co tym braku rozwoju? Bo finansowo widzę, że do przodu idzie skoro pisali o podwyżkach i większych premiach. To co aktualnie się tutaj niby dzieje?

@Dorota

Nie będę pisać o szczegółach(usunięte przez administratora)

Grażyna
@@Sowa

A szkoda bo im więcej szczegółów na temat pracodawcy tym łatwiej podjąć decyzje czy warto z nim współpracować. Czy ten wspomniany dramat dotyczy podejścia kierownictwa do pracowników, czy podwyżek, premii etc?

Sowa
@Grażyna

Dotyczy wszystkiego. (usunięte przez administratora)

@Sowa

To skąd wy takie rozbieżności macie, to zależne od stanowiska? Z perspektywy którego teraz oceniasz i jak praca na nim obecnie wygląda?

EX

(usunięte przez administratora)Mimo wszystko, nie trzeba mieć dużego doświadczenia, żeby tu pracować. Atmosfera w pracy jest całkiem dobra. Nie ma problemu z urlopami. Fajne benefity w postaci karty multisportowej lub lekarskiej. Ogólna ocena 3.5/10

Xxx

Wypłaty obecnie są o 200 zł netto niższe niż miesiąc temu .

Emilia
@Xxx

Tak jest wszędzie. To jest nasz nowy ład i żalu do pracodawcy mieć nie można.

@Xxx

chyba na odwrót , wiele osob dostało ostatnio nie małe podwyżki

Dorota

No to z tego chyba niestety wynika, że nie każdy? Jest to od czegoś zależne, że jednym ucięli a drugim dali?

ooo
@Dorota

są premie za obecność, każdy dostaje

@ooo

A na jakiej zasadzie są przyznawane? Zerojedynkowo czy jakoś dni odliczają od danej kwoty?

ooo

firma dynamicznie sie rozwija

Polecam

Ile teraz płacą w delegacji?

Barbara

Dobre pytanie i jeszcze to co pisał wcześniej Jacek o jakimś problemie, ale nie wrócił i nie dopisał, co z tymi wypłatami za S-7. Chwilowo mieli zastój, czy co? Mąż sie zastanawia nad tą robotą, ale od czytania takich wpisów nie mądrzeje ani on, ani ja.

delegacja

Stawka jest niezmienna od lat i wynosi 30PLN/dobę

janas
@Barbara

jak pracowałem kilka lat nigdy nie było problemów z wypłatami

jordanjacek@poczta.fm

jutro ,opowiemy o płatnościach, mamy problem,zobaczymy jak nas potraktują po miesięcznej pracy na s 7

Andrzej W.
@jordanjacek@poczta.fm

Aż się zdziwisz jaka kasę dostaniesz po tych waszych poprawkach co ciągle robicie

Zostaw merytoryczną opinię o TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k. - Łysomice

• Jak się pracuje w TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 14 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.