RAFKOM sp. z o.o.

Łódź

Opinie o RAFKOM sp. z o.o.

2013-08-31 12:06:25
Radzę uważać!!!!!!
Tony 2014-11-12 14:27:04
Ktoś pracował w tej firmie i może podzielić się jakimiś informacjami ?
WWa 2014-11-13 16:15:08
Pracuje tam od półtora roku, jak do tej pory nikogo nie zwolnili, tylko 2 dziewczyny odeszły. Młoda i zgrana ekipa więc w biurze jest luźna atmosfera. Z szefostwem różnie bywa ale można się dogadać, nie ma jakiegoś rygoru itp. Kasę płacą na czas… jak dla mnie jest ok.
Klient były 2015-08-09 16:40:50
lipna firemka. marne uslugi i marny efekt, obsluga olewająca i nie miła, a to oznacza że atmosfera i płace tam muszą być niskie. Ogolnie odradzam
były pracownik 2015-12-09 15:16:33
Nie polecam tej firmy z perspektywy byłego klienta - do klientów podchodzą byle jak, ważne żeby kasa się zgadzała na ich koncie. Efekt ich prac mizerny, brak efektów- ogólnie bez perspektyw. Nie znają się na marketingu.
kasztan 2016-03-31 16:55:17
Jest ktoś kto pracuje tam na stanowisku Junior Sport Analyst i zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami?
yt 2016-05-05 19:30:02
@kasztan powiem Ci ze nadal jest ta oferta pracy od nich na JUNIOR SPORT ANALYST we Wroclawiu wymagana jest znajomość funkcjonowania branży bukmacherskiej, gotowość do pracy w systemie zmianowym
Zostaw swoją opinię o RAFKOM sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAFKOM sp. z o.o.