Opinie o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korporacja Prawno Finansowa FENIKS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS w Lublin

Leszek Nowy wpis

W 2014r był u mnie pracownik i w imieniu korporacji FENIKS obiecywał odszkodowanie za słupy elektryczne oraz sieć wodociągową. Szybko dostałem wstępną wycenę odszkodowania ,szybko wpłaciłem pieniądze i za chwilkę minie 10 lat a ja nie dostałem żadnego !!! telefonu ,żadnego!!! mail-a ,listu od Feniksa. To o czymś świadczy , dla mnie to (usunięte przez administratora)

Ann Nowy wpis
@Leszek

U mnie od 2012 r cisza????

Zleceniowiec Nowy wpis

Nie polecam, pracowałem dla nich dawno temu, młodzieńcza naiwność. Złożyłem pełną dokumentację 50 spraw Lini przesylowych. Zarobiłem 0zł. Mieli się kontaktować po zakończeniu spraw. Minęło kilkanaście lat, adresu nie zmieniłem, kontaktu brak. Na takich naiwnych czekają i zarabiają.

Czy jest możliwość pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS na część etatu?

Brak słów

Poniosłam wypadek i firma miała zająć się moją sprawą zwykli (usunięte przez administratora) odszkodowanie dostali ale już mi go nie wpłacili nie polecam(usunięte przez administratora)

Doradca Klienta

ok milo - odpowiadaja na kazde pytanie nawet niewygodne dla nich

podstawowe pytanie o niekaralnosci

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
@kenaj

Od 2012 roku po podpisaniu umowy jakieś pozorowane ruchy które kosztowały mnie dodatkowe opłaty . Od 9 lat cisza numer telefonu nie działa . Mam nowe propozycje od sieci elektro jednak w umowie mam punkt :w przypadku wypowiedzenia umowy winien jestem korporacji 2400 zł

Czy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS występują paczki/bony świąteczne?

Xyz

Witam. Przeczytałam wpisy i nie wiem czy firma nie uczciwa czy przedstawiciele niedoinformowani. Z tego co tu piszecie większość spraw prowadzonych przez tą firmą to "słupy energetyczne" a te niestety ciągną się naprawdę latami wiec jeśli przez 4 lata o podpisani tego typu umowy przedstawiciel nie widzi prowizji to nic dziwnego. Do tego piszecie o śmiesznych prowizjach dla was i niskich sumach dla klienta a Wy znaczy przedstawiciele piszecie niedowłady 4 kończynowe i śmiertelne czy siniaki ? Ja wam dam dobrą radę piszcie poważne sprawy to będziecie zarabiać poważne pieniądze. Po wpisach sadzę że piszecie byle co bo skoro firmie nie zależy aby was jako przedstawicieli zatrzymać to logiczne że nie przynosicie nic ciekawego. Mi by się nie chciało ruszyć tyłka do sprawy 10 tys. dla klienta. Moja prowizja ze sprawy to kilka tys za ostatnią sprawę zarobiłam 7 tys. Ponadto mam wgląd do każdej swojej sprawy jeśli jest ugoda dla klienta to ja wiem na jaką sumę i firma mi to bez problemy udostępnia nie feniks oczywiście ale inna firma z branży. Pozdrawiam.

@Xyz

Przedstawiciel nie widzi kasy nawet 3 lata po tym jak mu się już należy. Info zaczerpnięte z autopsji.

@Mirek

Przykra sporawa. w takim razie sprawa dla sądu.

Ryba
@Xyz

Dzień Dobry. Przedstawiciel jest pożądany jeśli prowadzi własną działalność gospodarczą i może zawrzeć umowę agencyjną. W momencie kiedy likwiduje działalność gospodarczą mówi mu się, że umowa zlecenia zostanie podpisana z chwilą wygrania sprawy do wypłaty odszkodowania, ale u mnie trwa to już 8 lat.

@Ryba

Ludzie ale ja was naprawdę nie rozumiem, są uczciwe firmy odszkodowawcze na rynku. Wystarczy zajrzeć na olx. Świat się nie kończy na jednej firmie.

@Xyz

Po co kłamiesz. Gośka to ty ? Bo nie masz odwagi się nawet podpisać a skoro piszesz, że masz wgląd do każdej sprawy to wygląda na to, że jednak to ty.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Mirek

Zapomnij o wynagrodzeniu. Ja czekam od 2015 roku i .... NIC.

qwas45

"Firma" nastawiona na swój i tylko swój zarobek poprzez: oszustwo, krętactwo i naciąganie; zarówno wobec klientów jak i swoich własnych pracowników. "Pracowałem" u nich przez ponad 3 lata. Popisałem w ich imieniu kilkadziesiąt umów. Wstydzę się każdego naciągniętego dla nich klienta. Żaden z nich nie dostał złamanego grosza, a wpłacali zadatki po kilka tysięcy. Moje sugestie dla Korporacja Prawno Finansowa FENIKS: Rozliczcie się z klientami i pracownikami, potem złóżcie wniosek o upadłość, rozwiążcie firmę i zniknijcie z rynku (usunięte przez administratora)

@qwas45

Piszesz, że dość długo pracowałeś w firmie. Obecnie wypowiadasz się o niej bardzo negatywnie. Czy nie dostrzegasz żadnych dobrych stron zatrudnienia w tym miejscu? Może jednak jest coś, co Ci się podobało? Czy firma oferowała podstawę, a do tego istniał jakiś system prowizyjny? Może istniała jakaś określona ścieżka kariery?

@Joanna

3 lata to nie długo, ale i tak żałuję każdego dnia. Przez ten czas włożyłem w ten biznes kupę własnej kasy (chyba 3x więcej niż większość klientów wpłacała zaliczek) a z powrotem dostałem żenujące ochłapy. Z "plusów" tylko to, że całkowicie dysponujesz swoim własnym czasem - robisz kiedy chcesz. Reszta to dno - to ty płacisz bezzwrotnie wszystkie koszty "swojej pracy". Na 100 odwiedzonych klientów "zainteresowanych produktem" tylko 2-5 podpisuje umowę, a jeździć trzeba po kilkanascie-kilkadziesiąt km w jedną stronę. Wszystkie materiały biurowe to też twój koszt. Oni przesyłają ci tylko swój baner reklamowy, ale koszt jego założenia i utrzymanie jest już twój. Praca włącznie prowizyjna. Pieniądze z firmy dostajesz tak: po 1. od każdej podpisanej umowy jakiś % (nie pamiętam ile) od kwoty wpłaconej zaliczki - ok. 150-250 zł i tę kasę akurat płacą; po 2. prowizja po wygraniu sprawy chyba 10% - tej kasy nie zobaczysz nigdy na oczy, bo nie wygrywają może 5% założonych spraw, a nawet jak wygrają to ciebie już o tym nie informują (bo nie jesteś stroną w sprawie i nie masz wglądu do akt i wyniku rozprawy), więc twoja kasa zostaje u nich na zawsze. No i jeszcze ich szkolenia: dojeżdżasz oczywiście na własny koszt. "Trenerzy" ściemniają i zbywają każde twoje niewygodne pytanie. Kłamią o niezwykle szybkich terminach rozpraw (wg nich 1-2 lata, a naprawdę 5-7 lat) i o tym, że zaliczka wstępna jest jedyną płatnością i klienta już nic więcej nie interesuje poza oczekiwaniem na spływ milionów z wygranej sprawy (tak naprawdę oprócz zaliczki klient musi oddzielnie opłacać każdy wniosek, dowód, pozew, wyjazd "adwokata" do sądu na drugim końcu Polski i są to kolejne grube tysiące wrzucone w studnię). Ktoś wyżej napisał, że oddzwaniają i odpisują na @: g...o prawda! Od 4 lat u nich nie pracuję i co kilka miesięcy wysyłam @, dzwonię i wysyłam info na facebooku. ZERO, NULL!!!

@qwas45

przepraszam z szybkości popełniłem kilka błędów: "Praca wyłącznie prowizyjna", "bo wygrywają może 5% założonych spraw".

GoBo
@qwas45

Jak już u nich od 4 lat nie pracujesz to co chcesz osiągnąć pisząc do nich maile?! Jakbyś pisał do mnie i był byłym pracownikiem to też bym cię olała.

@GoBo

Może źle się wyraziłem. Teoretycznie nadal dla nich pracuję, bo podpisana na początku umowa współpracy-zlecenie (jestem podmiotem prowadzącym własną działalność) jest bezterminowa i nigdy z żadnej ze stron nie została rozwiązana. Ja tylko od 4 lat nie podpisuję w ich imieniu już żadnych umów o przesył mediów (dla jasności - w umowie z nimi nie ma klauzuli o konieczności "zdobywania" jakiejś minimalnej ilości klientów; od 4 lat mam ZERO klientów i to w żadnej mierze nie przeszkadza w ciągłości mojej z nimi współpracy - mogę wrócić do "pracy" w każdej chwili). A ponadto jeśli już podpisałem kiedyś dla nich kilkadziesiąt umów z klientami, to przynajmniej mogliby mi odpowiedzieć łaskawie na jakim etapie jest realizacja tychże umów!

Adalbertus
@qwas45

Podpisuje się oburącz pod tą opinią, jestem jednym z oszukanych przez tą pożal się Boże "korporację prawną". Jak najdalej od takich naciągaczy. Ktoś wreszcie powinien się tym zająć. Zorganizujmy się jako pokrzywdzeni i zróbmy porządek z tym dziadostwem.

GoBo
@Adalbertus

Pokrzywdzony? Wierzyć mi się nie chce bo wg mnie gdyby tak było to nie żaliłbyś się na forum a działał! Przynajmniej ja tak bym postąpiła a ty szukasz wsparcia i dopiero chcesz się organizować. Przecież na wszystko są jakieś terminy, na zgłoszenie na policję też . Więc w istocie to pewnie ściemniasz i tylko chcesz zaistnieć i dlatego piszesz cokolwiek. Dobrze , że u mnie nie pracujesz bo taki ktoś jako pracownik to porażka. Jako klient zresztą też bo nie wiadomo, co i kiedy napisałbyś na temat mojej firmy...i tylko po to, żeby się pokazać w necie.

olaboga
@Adalbertus

mnie też naciągnęli i widzę że nie tylko mnie może by ich do prokuratury zgłosił

@GoBo

GoBo ale pie...przysz. Należne pieniądze należą się również gdy już u nich nie pracujesz. Według twojej teorii pracownikowi po ustaniu stosunku nie należy się już żadna zaległa pensja. Fajnie byłoby jakbyś tak schylił się na 80 cm i przywalił łbem w kaloryfer.

Ryba
@qwas45

Potwierdzam, ja też byłam ich pracownikiem około 2 lata, koszty - potwierdzam ponosisz sam wszystkie, te kwoty 150-250 zł tak płacili ale od umowy kiedy ktoś wpłacił zaliczkę, a takich było niewiele, wynagrodzenie mieli wypłacać procentowo od połowy wartości zasądzonego odszkodowania, pomniejszonego o ich koszty i należności. Do moich klientów również nie oddzwaniają i nie piszą, na moje monity i zapytania o sprawy klientów również usłyszałam, że nie jestem stroną postępowania więc, nie mogą mi udzielić żadnych informacji. U mnie było jeszcze lepiej bo kazali informować klientów, że odszkodowania będą wypłacane już po pół roku a najpóźniej do roku, i że już wygrali naście spraw, gdzie ludzie mieli rzekomo dostać odszkodowanie w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko potwierdzam co napisane wyżej, teraz świecę oczami przed tymi ludźmi i jeszcze jestem pomawiana o to że to ja ich oszukałam i naciągnęłam na pieniądze, gdy w rzeczywistości wpłacali je bezpośrednio na konto tej firmy umieszczone w umowie.

@GoBo

Jak nie pracuje to co zarobił w czasie gdy pracował to mu się należy jak psu buda. Jeśli ty jesteś taka (usunięte przez administratora) jak oni i nie płaciłbyś zobowiązań to faktycznie jesteście siebie warci. Aaaa i życzę ci aby pracodawca gdy cię zwolni nie zapłacił ci zaległego wynagrodzenia tylko cię olał. Przyjdzie czas na ciebie. Nie teraz to za kilka lat.

@qwas45

Bo to prawda. Pracowałem u nich więc wiem, że ze mną też się nie rozliczyli.

@qwas45

Prawda. Pracowałem u nich ponad 2 lata więc wiem, że ze mną też się nie rozliczyli. Gdy pisałem wezwania o zapłatę nie odpisywali. Gdy do Gośki napisałem na Facebooku to mnie zablokowała. Więc wiem, że odczytała.

@GoBo

Gośka (bo wygląda, że to ty) nie czaruj. Z twojego komentarza wynika, że to ty tylko chcesz zaistnieć i dlatego piszesz cokolwiek. Dobrze , że ty u mnie nie pracujesz bo taki ktoś jako człowiek to porażka tylko po to, żeby się pokazać w necie.

a

Szanowny Panie DN - Feniks już Panu zafundował 2 wyroki czy to dla Pana za mało. Czy potrzebny jest Panu następny proces w dzisiejszych czasach identyfikacja komputera z którego pisze się pomówienia jest barzo łatwa , przypominam też że, Zgodnie z art. 212 par. 2 kodeksu karnego pomawianie na forach internetowych może zostać zakwalifikowane także jako przestępstwo. Wówczas sprawca może trafić za kratki nawet na dwa lata .

a

Szanowny Panie DN - Feniks już Panu zafundował 2 wyroki czy to dla Pana za mało. Czy potrzebny jest Panu następny proces w dzisiejszych czasach identyfikacja komputera z którego pisze się pomówienia jest bardzo łatwa , przypominam też że, Zgodnie z art. 212 par. 2 kodeksu karnego pomawianie na forach internetowych może zostać zakwalifikowane także jako przestępstwo. Wówczas sprawca może trafić za kratki nawet na dwa lata .

Potwierdzam.

@a

Andrzej "Ctrl + C" i "Ctrl + V" i się zacięło ??

@a

Pod warunkiem, że to są pomówienia. A jeśli to jest prawda podparta dowodami to sprawcę możesz pocałować w (usunięte przez administratora)

Wkurzony
@a

popieram. Wyłudzenie i brak kontaktu z firma Feniks. Nie wywiazanie sie z umowy. To zadne pomowienia tylko czysta prawda. Jestem Wasza ofiara.

Oszukany

Witam czy ktoś ma nowe informacje na temat korporacji feniks . Czy ta firma istnieje i gdzie ma obecnie swoją siedzibe . Mam ten sam problem co większość z was próbuje się do nich dodzwonić ale bezskutecznie . Proszę o informacje w tej spraw .

Beti
@Oszukany

Również nie mogę się dodzwonić do nich a prowadzą dla mnie sprawę z Tourex.Znalazlam na necie Frezerów 3 tel 781004991

@Beti

przeciez sprawę Turexu wygrali w szwajcari wypłacili kilkanascie milionow euro ponad 1500 osob z mojej grupy wsyscy juz dostali druga transzę

gliwice
@Oszukany

pisz na maila(usunięte przez administratora)zawsze odpowiadają i oddzwaniają a sprawa turexu już jest rozliczona do nas kasa dotarła w kwietniu i to dużo

Solo
@Oszukany

Ludzie nie piszcie głupot jak kiedyś pisałem mam dobry kontakt z tą firmą i przez cały czas kontakt telefoniczny jest super, choć muszę przyznać nie zawsze uda mi się dodzwonić ale po jakimś czasie oddzwaniają. (usunięte przez administratora)

@Solo

Przestań kłamać "pracowniku Feniksa" mi z wypłatą jako (współ)pracownikowi od 2015 roku zalegają. Nie odpisują nie odbierają telefonów. Złożona u nich również moja sprawa zapłacone prawie 2.500 zł i .... NIC Powiedzieli 3 lata temu że sprawa ruszy jak zapłacę kolejne 250 zł. Niech sobie przeksięgują z mojej nie wypłaconego wynagrodzenia (odpisałem) od tamtej pory (2016 rok) kontakt zerowy. Więc taka to firma "prawnicza" .... poza prawem. Właśnie zbieram moich ok 100 klientów i już 80% zadeklarowało chęć wystąpienia z pozwem zbiorowym. Będzie fajnie.

@Mirek

Dawno tutaj nie byłem, ale w końcu jestem tutaj, jak już wspominałem kiedyś nie jestem nie byłem pracownikiem Feniksa jestem tylko klientem i nie mam co kłamać. Służebność przesyłu gazu sprawa trwała 7 lat ale w końcu dobiegła końca odszkodowanie wypłacone, teraz druga sprawa też służebność przesyłu gazu ponieważ na mojej działce budują drugą linię i też Feniks mnie reprezentuje i jest super. A co do twojej opinii Panie Mirku to muszę powiedzieć że jest wyssana z palca Pan jak współpracownik to ma chyba inne dostępne kontakty niż petent.

@solo

Ja też dawno tu nie byłem. Ja nie pytałem cię panie solo czy umiesz czytać ze zrozumieniem więc nie musisz się z tym tak obnosić. Nawet nie potrafisz się podpisać prawdziwym imieniem pracowniku Feniksa. Jeszcze gdy współpracowałem to mieli taką osobę od pisania pozytywnych komentarzy oraz wyszukiwaniu i szkalowaniu negatywnych. A co do sprawy wyssanej z palca to twoja historia do tego pasuje. Ja mam wszystkie kopie maili gdzie Zdanowska kilka razy deklarowała, że mi zapłaci zaległe należności. Ale na razie nie ma czasu bo przygotowuje się na studia. Skoro nie miała 5 minut na wykonanie przelewu to ciekawe czy na sranie znajdowała czas czy może (usunięte przez administratora) też musiało poczekać. Ale skoro taka fajna firma pracowniku tej firmy to ciekawe dlaczego gdy sprawdzam rejestr KRS to pierwsze co rzuca mi się w oczy to wpisane do rejestru zaległości podatkowe wobec NACZELNIKA TRZECIEGO URZĘDU SKARBOWEGO W LUBLINIE

@Solo

(usunięte przez administratora) Super to jest dla firmy pisanie pozytywnych komentarzy. Wiem ile kiedyś ci za to płacili. A teraz dali jakąś podwyżkę ?

GOBO
@Mirek

A ZŁOŻYLIŚCIE JUŻ TEN POZEW ZBIOROWY? i JAKIE SĄ TEGO EFEKTY? A SWOJĄ DROGĄ, TO TAK MOŻNA RZUCAĆ CZYIMŚ NAZWISKIEM NA FORUM? CO NA TO MEDERATOR?

burdzy j.
@GOBO

no nie można za takie coś może być odpowiedzialność karna

Wiecie może czy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS szukają chętnych na staż?

Mirek

Chcesz aby TV Cię nękała wizytami bo oni będą się ukrywać to staraj się o staż. Ale z dobrego serca odradzam

Czy jest teraz więcej zmian przez Tego wirusa ?

Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Mnie oszukali sprawa w sądzie wygrana a wynagrodzenia dalej brak. (usunięte przez administratora)

Majka

Interesuje mnie praca w firmie, może mi ktoś podpowie czy firma rekrutuje i jakieś info jak jest?

Agi

Cześć, ktos tu pisal ze Frniks wypowiadał umowy z pracownikami z automatu, napisze ta osoba coś więcej?

syl

Proszę o informację na tym forum lub na mail tyszanin4e@gmail.com nt. rzekomo prowadzonych postępowań p-ko Korporacji FENIKS przez Policję i/lub Prokuraturę - jaka jednostka/prokuratura. Od 2015 r. nie mam kontaktu z tą firmą - chcę odzyskać wpłaty. Jestem chyba kolejnym oszukanym.

Romeo
@syl

Czy masz jakies nowe info w tej sprawie

tez z slaska
@syl

może napisz do nich maila zawsze oddzwaniają i odpowiadają

Zass11
@syl

Masa oszukanych klientów. Obecnie mają sprawę karną (14.08.2018 r sala IX)...(słynny Zarząd) w S.R w Lublinie siedziba w Świdniku III K 1175/16

kirek3
@syl

Moją sprawę prowadzą od 2014 i też mam zamiar iść na Policję.

Janina
@Zass11

Potwierdzam, (usunięte przez administratora)

Meg
@syl

mnie też oszukali. zero kontaktu od ponad 2 lat. nie wiem gdzie z tym pojść gdzie zgłosić... jakies porady??

bfff
@Meg

(usunięte przez administratora) zero kontaktu sprawa nasza ciagnie sie juz kilka lat.

@tez z slaska

Co zrobią ? Odpiszą ? Oddzwonią ? Bredzisz od ponad 3 lat czekam aż odpiszą abo oddzwonią. Moich prób telefonowania na różne ich numery było ok. 70-80 bez skutku. Na maile od 2016 (szt. 7) odpowiedzi ...... ZERO. Na szczęście wszystkie zabezpieczone do pozwu zbiorowego. Więc przestań .... bredzić. Mirek - współpracownik i klient

monip
@Meg

Witam zlozylam doniesienie na policje,odmowiono wszczecia dochodzenia ,teraz zlozylam zazalenie i dzis dostalam.info ze idzie do sadu,moja sprawa od 2011,cisza od 2016 ,pokrzywdzeni zacznijcie cos robic !!!

Joanna

@Zass11, rozumiem, że nie jesteś pracownikiem? Inni już wspominali o kłopotach firmy, ale może są tylko przejściowe? Jeśli firma wciąż zatrudnia pracowników, to zachęcam ich do wypowiadania się na forum. Informacje na temat obecnej sytuacji będą bardzo ważne dla innych.

@Joanna

Witam, nie wiem jakie wy macie doświadczenie z tą firmą ale ja jak na razie mam same pozytywy. Fakt sprawa podjęta przez FENIKS w 2011r ( służebność przesyłu gazu) załatwiona pozytywnie w 2017r. Fakt kontakt bezpośredni z firmą dość ciężki ale do wytrzymania. Po zajęciu się moją sprawą dostałem kontakt bezpośredni do mecenasa który zajmował się sprawą i z nim uzgadniałem wszystkie warunki i na jakim etapie jest sprawa. Co do siedziby firmy to wystarczy wpisać w Google i mamy jej adres. Ja tam nie narzekam na kontakt trudno jest się dodzwonić ale da się. Teraz aktualnie FENIKS prowadzi jeszcze jedną moją sprawę i na razie nie ma problemów.

@Joanna

Informacje są jak najbardziej aktualne i prawdziwe. Te negatywne. Wiem to z autopsji. Ponad 3 lata czekam na wynagrodzenie

@Joanna

Nie nie jestem pracownikiem tej firmy, kontakt z ta firmą mam bardzo dobry zawsze jeżeli chcę się dowiedzieć na jakim etapie jest moja sprawa dzwonię jeżeli nie uda mi się dodzwonić to zawsze otrzymuję telefon zwrotny, nie wiem co wy macie za problemy ale ja nie miałem i nie mam

@solo

@solo Dobry kontakt też się chwali. Nie wiecie, czy FENIKS poszukuje obecnie pracowników na wolne stanowiska pracy?

Andrzejek
@solo

(usunięte przez administratora) Przestrzegam chętnych przed niepotrzebną utratą gotówki. Pracowałem u nich jako doradca i żadna z kilkudziesięciu podpisanych umów nie dostała jakiegokolwiek odszkodowania. Klienci ponieśli niepotrzebnie tylko stratę wydanie 2 000 zł.

t-plus

co wy wypisujecie czy sygnatury akt podane na tym forum sa dla was za mało wiarygodne to chyba wypisują ludzie których firma zwolniła konkurencja albo klienci którzy wystąpili o służebność a ich dziadek np kasę już za to pobrał

@t-plus

Chory jesteś czy tylko głowa cię boli. Sygnatury akt i co ? Sygnaturę byle jaką sobie mogę napisać - nie do sprawdzenia. Upublicznij wyrok a nie piszesz wymyślone sygnatury. Dane osobowe możesz przecież zamazać. Nie da się ? Da ale ty już nigdy na mój komentarz nie zareagujesz zgodnie z moją prośbą.

@Mirek

Obraźliwe komentarze są naprawdę niepotrzebne, pamiętaj proszę, że jesteśmy na forum publicznym i wpisy powinny dotyczyć firmy oraz pracy w niej. Komentarz, na który odpowiadasz, został napisany ponad trzy lata temu, więc uzyskanie odpowiedzi tego użytkownika może być trudne. Być może wiesz jednak, jak przedstawia się aktualna sytuacja firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS i możesz coś napisać w tym temacie?

@Mirek

wystarczy taką sygnaturę wraz z nazwą sądu wrzucić do netu i masz cały wyrok

@ja

Najlepiej byłoby, jakbyśmy wszyscy skupili się na dyskusji o bieżących warunkach pracy w FENIKSIE. Jeśli zatem ktoś wie coś o aktualnej sytuacji w tej firmie - niech się wypowie. Jak, mniej więcej, przedstawiają się tam teraz zarobki? Są na godnym poziomie?

Joanna

@KIKA rozumiem, że miałaś przykre doświadczenia z Korporacją Prawno Finansowa FENIKS, ale na forum obowiązują zasady spisane w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamini jest tam określone, że nie można nikogo obrażać. @Małopolski a byłeś osobiście u nich w sprawie swoich dokumentów?

@Joanna

W regulaminie jest napisane że nie można nikogo obrażać ? W Kodeksie Karnym też jest napisane że nie można być oszustem i nie można nikogo okradać a jednak oni to robią.

Zostaw merytoryczną opinię o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS - Lublin

• Jak się pracuje w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

Zobacz opinie na temat firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

Kandydaci do pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Korporacja Prawno Finansowa FENIKS