Opinie o Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Łódź

Aneta Nowy wpis

Czy w firmie trzeba mieć angielski na wysokim poziomie?

hhh Nowy wpis

niestety, oferta była zbyt dobra :) już po poszukiwaniach regionalnych

peli Nowy wpis

Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o. to polski oddział MEDA AB, międzynarodowej specjalistycznej firmy farmaceutycznej o szwedzkim rodowodzie. Centrala spółki dominującej Grupy – Meda AB – znajduje się w Szwecji, w gminie Solna pod Sztokholmem. Oczywiście w Polsce swoją siedzibę mają nie gdzie indziej jak w Warszawie...

Macio Nowy wpis

da się albo i nie, ja tego nie wiem ja to bym na waszym miesjcu nie nastawiał się na staże generalnie i praktyki bo na prawde lepiej rpacować za normalną kasę. chociaż nie wiem może w Medzie jest lepsza kasa za staż i praktyki niżgdziekolwiek indziej, prosiłbym o informacje w takich tematach. Pozdrawiam

Czy po rozmowie w Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
wojownik

a mają może jakąś atrakcyjną ofertą pracy dla osób uczących się takich jak ja? aktualnioe jestem na ostatnim roku merketingu i zarządzania i chcę już teraz zacząć karierę zawodową w braNŻY. mogę nawet się ugiąć i pracować na zasadzie stażu albo praktyk ale tylko pod warunkiem że będzie odpowiednia suma i ubezpieczenie zdrowotne, da się tak u nich?

Była

jest jedno szkolenie na start i jazda. Szkolenie to dużo powiedziane gdyż są dwa etaty na stanowisko Kierownika Produktu z tym że jednego Kierownika nie ma ( ciągła rotacja , albo sam odchodzi albo jest zwalniany ) Nawet gdyby był to szkolenie produktowe to fikcja. Dostajesz CHPL ( 12 produktów ) i masz je nauczyć się literalnie na pamięć. ( oczywiście na początku dowiesz się że nie chodzi o wykucie na pamięć ale wszystkie szczegóły są najważniejsze łącznie z tekturowym opakowaniem i butelką z dozownikiem itd ) Samo szkolenie trwa zaledwie 3 dni :) i masz poznać produkty, procedury itd. Po tym szkoleniu masz jakiś tydzień lub dwa byś nauczył się na pamięć (usunięte przez administratora) W normalnych firmach SKK zarabia prawie dwa razy tyle ile w Medzie. W Medzie zarobki są na poziomie małej firmy z suplementami diety) .

Majk

Meda Pharmaceuticals to firma działająca w branży usługowej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Dzierżawienie przestrzeni na cele reklamowe.

optymista

Jeśli lubisz uczyć się na pamięć (dosłownie każde słowo)ChPL ,(usunięte przez administratora) nie wiedzieć kto jest Kieronikiem Produktu ( gdyż tak szybko są zwalniani) , to znalazłaś/łeś dobre miejsce:) Ato tylko kilka małych uwag:)

EL

Hej ludzie;))))co tam nikt nie pracuje?????

ciekawa

A czy mozna czegos wiecej dowiedziec sie?zarobki, atmosfera itp.z gory dziekuje;)

CZARNA

WITAM. A JA MAM ISC NA ROZMOWE O PRACE!!!!!! WARTO? JUŻ SIE BOJĘ!!!!!!! (usunięte przez administratora) />

Zostaw merytoryczną opinię o Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Łódź

Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o.