Opinie o Havita w Berlin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Havita. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Havita o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havita w Berlin

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Havita? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

W jaki sposób oceniacie stabilność zatrudnienia? Pewna Pani w kwietniu zeszłego roku pytała o przyjęcia i do dziś nie spotkała się z odpowiedzią.... Do tego wciąż zastanawiający dla mnie jest ten wątek, w którym pisali coś na temat braku umów. Czy ktoś kto teraz pracuje się odniesie? Z jakich przyczyn miałoby ich nie być? I jak można było wcześniej zarobić?

Ania Nowy wpis

Witam. Czy są przyjęcia do tej firmy.?

Jaka umowa obowiązuje w Havita podczas okresu próbnego?

Tam robisz na czarno

Maja
@Piotr

Jak to? Ludzie się godzą na pracę bez umowy?

Gutek
@Maja

Tak właśnie jest w Hawicie

Iza
@Gutek

Dlaczego? nikt się o nic nie obawia, że dojdzie do jakiś nieścisłości? co z jakimś ubezpieczeniem?

@Iza

Tam praca na czarno była za moich czasów a jak jest teraz to nie wiem

Iza Nowy wpis
@Piotr

Za Twoich czasów? A kiedy to mogło być? I ogólnie jest o warunki chodzi to kasa mimo wszystko wpadała, tak?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Havita? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy ELEKTRYK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH (m/k) (103)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Spawacz aluminium
GoWork Service GmbH
Igor

Marta to kase za załatwianie pracy brała i ta jej teściowa sprzataczka

Numer telefonu

WITAM ma ktoś numer do Pani Marty bo bym bardzo prosiła

Ruda

Czy dostanę tutaj jakiś numer do biura w Szczebrzeszynie w sprawie pracy w hawita

Krzysztof Dziedzic

Szukam numeru telefonu do Pani Marty z Havita w Berlinie.

Krzysztof Dziedzic

Szukam numeru telefonu do Havity do Pani Marty.

Fuck

Havita. Hahahaha z dala od tego szamba

Olek

Dzień dobry. Można jakiś namiar na pracę w Havita

Nie bardzo rozumiem czego w ogóle tyczy się Twój wpis. Możesz zdradzić, co miałeś na myśli pisząc o jakimś załatwianiu pracy? Czy ma to jakikolwiek związek z pracą w firmie Havita? Jestem tak zaskoczony, że bardzo chcę Cię prosić o wyjaśnienie. Bądź tak uprzejmy i po prostu to sprecyzuj. Z góry bardzo serdecznie Ci dziękuję.

Martka 663

Hej, może ktoś mi podać namiary na tą pracę? Bo mam na biuro które tam załatwia ale płaci się 1000zl za bilet w tą stronę i w drugą. Nie wiecie czy można tam busem normalnie pojechać??? Dzięki

kamilka
@Martka 663

Źeby busem tam pojechać Musisz mieć kogoś znajomego co tam siedzi i ci załatwi, a Biuro wtedy nic o tym nie wie.

Czy firma Havita w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak. Jeśli ktoś jest zatrudniony na stałe, nie na 3 miesiące. Firma godna polecenia.

Alicja

To teraz rodzi się kolejne pytanie: czy po tych trzech miesiącach faktycznie można już liczyć na stałe zatrudnienie w Havita, czy jednak niekonieczne? To dla mnie ważna kwestia, więc liczę na odpowiedź z Twojej strony.

@Alicja

Z tego co wiem to można liczyć na zatrudnienie. Zależy oczywiscie czy się spiszesz przez te 3 miesiące no i czy ty będziesz chciała zostać. Kwestia dogadania. Myślę że najpierw przepracuj 3 miesiące i reszta sama się wyjaśni.

Jurek

Jestem ciekawa atmosfery w tej firmie między pracownikami a szefostwem :) ktoś coś ?

Justyska

Witam! Posiada ktoś kontakt do tej firmy w sprawie pracy ?

qazz
@Justyska

Jak postawisz dobrą kawę ro może da się załatwić ;) brothe@o2.pl

@Justyska

Oczywiście że postawię nawet z wkładka :)

qazz
@anonymous

Aj, dlaczego nie widziałem odpowiedzi wczesniej :)

Kontakt

Siema, napisze ktoś czy mimo warunków mieszkalnych można tam zarobić i orientacyjnie ile na czysto przy ilu godzinach pracy, po okresie 2 lub 3 miesięcy? Fajnie jakby ktoś jeszcze podał kontakt do tej firmy, z góry dzięki.

Pewni jesteście , że nie warto szukać w firmie pracy? Może to incydentalne przypadki?

Silver
@Zainteresowany

Jeśli chcesz tyrac jak wół jedz ale psychicznie i fizycznie zajedziesz się. Po pracy nie odpoczniesz Ruscy Ukraina też tam mieszkają warunki takie że po 5 czy 6 osób na pokój. Na 30 osób w chacie dwie toalety. Przy ulewach do piwnicy bo tam jest niby WC leje się woda że ścian. (usunięte przez administratora) brud. Palniki nic nie działa. Dostać się do kibla przed i po robocie to kolejki jak do minopolowego. Za hotel biorą 270 euro. Nie ma internetu tv nic tylko skrzypiace podłogi oraz grzyby na ścianie. Odradzam chłopie szukaj coś innego.. Ja chciałem spróbować bo czytając opinie jak ty też były negatywne ale chciałem zobaczyć na własne oczy jak jest. Teraz już wiem że opinie z neta nie biorą się z byle kad po prostu (usunięte przez administratora) brud Auschwitz. Nie Jedz tam!

Piitras

Same (usunięte przez administratora) Jak chcesz przygody to do tej firmy

To tylko on
@Piitras

A (usunięte przez administratora)ile kasuje

Silver

Witam. Przerobiłem tam 2msc. Nigdy tam nie wrócę. Myślałem że po pracy odpocznę ale nie da się za taką sumę forsy a tu gorzej niż w szopie i żeby to w Berlinie było takie dziadostwo. Na własne oczy przekonałem się jaki to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Będę pisał szczerze co i jak żeby przyszli kandydaci wiedzieli na co się piszą. Hotel. Melina dla alkoholików po 6 osób na pokoju chleja pala. Ugotować coś to masakra nic nie działa. Dostać się do toalety po pracy graniczy cudem. Na 30 osób na hotelu dwa kible i prysznice warunki opłakane (usunięte przez administratora) brud że ściany lejaca się woda i za to wszystko płacisz tylko 270 euro. Odradzam Praca. Zależy na jakiej hali przeważnie od 7 bywa i do 22. Robota ciężka zależy gdzie jeszcze trafisz. Da się przeżyć ale ciężko osoby zatrudnione na stałe kompletnie nic nie robią wykorzystując przy tym ludzi którzy przyjadą na 2 czy 3 Msc. Pracujesz za 7.20euro na godzinę nie warto. Nie masz umowy ani ubezpieczenia. Co prawda podpisujesz jakiś papier ale nic nie jest odprowadzane gdy trafisz do szpitala dowiadujesz się że robisz na czarno a za wizytę płacą helmuty ale tylko jednorazowo. Każdy następny dzień płacisz z własnej kieszeni. (usunięte przez administratora) takie rzeczy w Berlinie w 21 wieku haha ale to prawda. Nigdy tam nie wrócę. Ludzie spoko ale nie wszyscy.

Q
@Silver

Prawda ..????????????????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Havita - Berlin

• Jak się pracuje w Havita?

Zobacz opinie na temat firmy Havita tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havita?

Havita