Opinie o Eltrans Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eltrans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Eltrans Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltrans Sp. z o.o. w Opole

Administrator Nowy wpis

W mieście Gdańsk poszukiwano osób na stanowisko Spedytor. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Edward

@Tomaszi30, może być irytujące jak zostajemy bez sprawnego auta, jednak warto też pamiętać o tym, że nie zawsze serwis znajduje od razu rozwiązanie. Na stronie Eltrans hyundai można zgłosić takie nierozwiązane sprawy, daj znać jeśli u Ciebie się to uda i jak firma zrekompensowała Cię tę kwestię.

Tomasz Hyundai i30
@Edward

5 x mieli tą szansę aby znaleźć usterkę i nadal bez skutku. Brak wiedzy i szkoleń z strony mechaników i kierownictwa . Nigdy więcej tej firmy . Żenada

@inny Nowy wpis
@Tomasz Hyundai i30

Witam i w pełni się zgadzam. W moim przypadku auto niekiedy traciło moc po przekroczeniu 3 tyś obr.,wymienili filtr paliwa i zapewniali, że mam problem z głowy..problem był nadal więc zalecili wymianę czujnika położenia wału korbowego. Nawet nie dojechałem do domu beż problemu,kolejna wizyta w serwisie. Tym razem wyczyścili sitko w baku na ich koszt i uważają że są ok do mnie.720 km w paliwie 200 zł za złą diagnostykę 650 zł niepotrzebnie wymieniony czujnik. Kierownik stwierdził nie powinienem mieć pretensji oni na swój koszt wyczyścili mi sitko-żenada i wsyd.

Marzena Nowy wpis

Z całym szacunkiem dla pracowników najwyższa ocena. Pana kierownika w punktacji od 1 do 10, oceniam na 2 punkty.

Sylwia Nowy wpis

hej, w sumie to ogłoszeń nie widziałam ale tu tak chwalili obsługę kiedyś, że zastanawiam się ile im za to obecnie płacą, wiadomo? Praca ogólnie to jak wygląda teraz w praktyce czy są tu w ogóle jakieś rotacje? Zatrudniają może?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Eltrans Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Marzena

Polecam ????pełen profesjonalizm, kultura. Pani Agnieszko ????????????

Filip

Jeśli firma jest dobrym pracodawcą to efekt pracy jest dobrze oceniany przez klientów

Małgorzata

Odebraliśmy w styczniu b.r. w salonie Hyundai i30 fastback . Jesteśmy zadowoleni z auta jak również z profesjonalnej obsługi klienta przez pana Damiana.

Iwona

Polecam. Podejście do klienta bardzo profesjonalne. Miła obsługa. Do współpracy szczególnie polecam Pana Damiana.

kot

Wie ktoś jak wygląda praca w tej firmie, jakie warunki finansowe, jak z terminowością wypłat? Kogoś ciągle szukają niby z powodu rozwoju, ale różne rzeczy się słyszy w mieście tak małym jak Opole.

Piotrkers

Wysoki poziom i profesjonalizm. Polecam!

cotozanickniewiem

Po wizycie tutaj co prawda nie dowiemy się jak wyglądają warunki pracy w tej firmie, ale przynajmniej można zobaczyć, że klienci nie należą do ogarniętych. Skoro nie odróżniają opinii klienta od opinii pracownika, to istnieje prawdopodobieństwo, że mylą również np. gaz z hamulcem, a potem mają pretensje do samochodu i serwisu. No cóż, zawsze to jakaś informacja, mnie - jako osobę szukającą pracy - na pewno zniechęciła.

Edward

Serwis Eltrans hyundai poszukuje osób do pracy na poniższe stanowiska: doradca serwisowy, elektromechanik, mechanik. Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie www firmy: https://eltrans.hyundai.pl/O_nas/Kariera/ Do tej pory w wątku wypowiadali się klienci Eltrans hyundai. Ich opinia jest bardzo ważna, ale czy zaglądają tu pracownicy, którzy podpowiedzieliby czy warto wysłać tam swoje cv?

Tomasz i30

Gorszego serwisu niema. Auto Było tam pierwszy raz to tylko wezyk wymieniono nie rozwiązano problemu a drugi raz stalo 5 dni u nich wymienili filtr paliwa przeczyscili egr i przepalili DPF którego niema w tym aucie według pana (łysawy) który siedzi w recepcji serwisu. Auto po serwisie jeździ gorzej jak przed. Problem nadal nie rozwiazany. Potym wszystkim rozmawiałem z kierownikiem serwisu i powiedział mi przez tel że muszą w takim razie wtryski wysłać do regeneracji gdzie auto ma problem po ataku kuny. Niech pan sobie mózg zregeneruje. W żadnym wypadku nie polecam tego serwisu . i dodatkowo sprawe nie zostawie tak .

Tomasz Hyundai i30
@Tomasz i30

Podtrzymuje swoje zdanie o serwisie Hyundai Eltrans Opole . Nigdy więcej . Serwis wymaga nowych pracowników którzy się znają na autach . Bo do tej pory to tylko brak wiedzy z strony serwisu o aucie . 5 x stało w tym serwisie i nadal nie znaleziono usterki . Nie chcę już więcej Hyundaia Eltrans widzieć i słyszeć . Ale kierownictwo też powinno być wymienione. Wstyd. Sprawa poszła do głównej centrali w Warszawie i do adwokata. Żegnam .

adamek

najgorszy serwis z jakim miałem do czynienia. wymiana opon na felgach 1,5 godz. bo Pan mechanik musi zapalić, wypić kawę. Telefonu w serwisie nigdy nie odbiorą nawet jak siedzą bezczynnie.

hultaj
@adamek

dobrze, że też mi się nie udało dodzwonić.

?

ziele - 2013-08-29 23:01:56 byłem, nie polecam, strasznie drogo i przypierdzielają się do byle czego żeby tylko kase zedrzećnie polecam, UWAGA ![usunięte przez admina] !

ziele

Zostaw merytoryczną opinię o Eltrans Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Eltrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltrans Sp. z o.o.?

Eltrans Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Elektrowniana 25
    45-920 Opole