Opinie o Ventor

wentorowiec

ventor to dno tak jak cała polska kolesostwo i nic więcej

Ventor

Mamy!Ale obcym nie damy...tylko swoim "uszwiokom".Jasne?

monter

macie pracę w wentorze dla monterów konstrukcji

Bardzo madrze powiedziane.

Monter rusztowan

5lat

Kursy uprawniające za granice

uczciwy

Oj naiwni, naiwni! Poczytajcie co portal GoWork.pl pisze o sobie samym: 3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii. Więcej tutaj: http://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy Wiarygodne i miarodajne? Jak widać! Charakter zbioru prywatnych opinii. Tak samo jak wszystkie Rychy, Zdzichy, czy inne osobniki. Chcesz zobaczyć jak tam jest? To idź i się zatrudnij. Nie wiesz, że da się sprawdzić tylko to co robisz praktycznie, a nie tylko w teorii i zza monitora? Trzeba się ruszyć! Wiesz jakie to ciężkie być kierowcą tira, a nigdy nawet nie siedziałeś za kierownicą takiego pojazdu? Nie chcesz już tam być, praca jest zła? Szukaj gdzie indziej, załóż coś swojego, wybierz bezrobocie, wyjedź zagranicę albo pracuj na czarno. Ej, w tym kraju już od dawna mamy demokrację! Zapomniałeś? A tu wszędzie tylko sami anonimowi teoretycy, typowi polscy narzekacze z wiadrami pomyj wylewanymi na prawo i lewo, niepodpartymi żadnymi argumentami, faktami, dowodami, nie mający odwagi podjąć decyzji co ze sobą zrobić...

mm

Czego Ty nie rozumiesz?? Pracujesz teoretycznie za wyższą stawkę niż w rzeczywistości ventor ci płaci. W dodatku jak ktoś ma norweskie konto i chce dostawać wypłatę w NOK to obciążają cię prowizją w wysokości 100 NOK za przelew międzynarodowy.

mm

2 tygodnie temu zadzwoniła do mnie kobieta z biura Ventora że przesyła mi klauzule do podpisu z podwyższoną stawką godzinową na umowie za projekt na Hammerfest. Zapytałem czy to znaczy że zamierzają mi wyrównać to na wypłacie to zostałem poinformowany że to tylko po to żeby na papierze się im zgadzało. To co robi ta firma to jakiś cyrk. Biorą kontrakty po zaniżonych stawkach a później odbijają sobie na zwykłych pracownikach. Mogę podać szereg takich przykładów. Przez takich ludzi tracą prace ludzie w norweskich firmach na normalnych warunkach.

leniuch

Cyz moze ktos cos wie na temat duzego projektu ktory ma byc na Verdal?

szkot

Ludzie to jakas sciema, na globalu to samo ktos napisal.. kto nas chce zrobic w (usunięte przez administratora)

wentyl

a za te 8 tyś to ile czasu można tam pracować? zwróci się:D?

to ja chetnie wezme

barf

dam 8 tysiecy z prace w Norwegi

leniuch

Witam wszystkich.Moze ktos sie orientuje czy ta firma ma jakies nowe zlecenia,chodzi mi glownie o antykorozje (piaskownie,malowanie,metalizacja)moze takze o CZARTEK chociaz w tym ostatnim zbyt mocny nie jestem. Z góry dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam

micha

witam, chciałem się dowiedzieć o co pytaja na teście sprawdzającym znajomość jezyka angielskiego, mieliście taki? Szczegółowo pytają czy tak jak twierdzą podstaw?

teraźniejszy

Starą ucisz,do roboty zagoń,a ty się uwal"kołami do góry"i leż a nie tułaj się po świecie.

byly

powic mi synek jok jo mom jechoć jak tu pole do obrobienia lerzy a staro sie dże jusz nie wyczymom zabieram sie stond pal licho to tero jak zadzwonio to jode, dzwońta

byly

a do mnie co chwila z roboto dzwonio a ja nie chce jechoc ile mozna nie dzwoncie jusz

klepka

czy wiadomo coś o wyjazdach do Stord?

emeryt

jak to co?jak jesteś dobry w swoim fachu,znasz jakiś język obcy,masz chęci to do roboty i jedziesz z progressem

Krisu2002
@emeryt

daj namiary na Progress

chętny do pracy

proszę powiedzieć co mają robić fachowcy blisko 60 -ki ,bez prawa do emerytury ale chcą pracować?

Zostaw merytoryczną opinię o Ventor - Dębica

• Jak się pracuje w Ventor?

Zobacz opinie na temat firmy Ventor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ventor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ventor?

Kandydaci do pracy w Ventor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.