Ventor

Opinie o Ventor

Jan

pracuję w wentorze od 4 lat po pierwsze wypłaty -mniej więcej na czas (kilka razy w roku kilkudniowe opóźnienie) po za tym wysokość wypłaty - czasem mam wątpliwości - wszystko można wyjaśnić w okresie mdz. rotacyjnym w biurze, albo przez foremana lub koordynatora na projekcie będąc w pracy. ja załatwiam takie sprawy przez koordynatorów w norwegi na miejscu pracy i zawsze dostaję odpowiedź. teraz ferjepenga = nigdy nie dostałem na czas. czasem nawet roczne opóźnienie. jeżeli wyliczam sobie sam czyli 10% od brutto rocznego zarobku (które to po wyliczeniu nie podlega opodatkowaniu) to zawsze z ventora dostaję 50% tego co sobie wyliczyłem sam. te dojazdy na lotnisko do Warszawy czy Gdańska są wkurzające i drogie. Myślę że to polityka firmy która chce się podzielić kosztami dostarczenia pracownika na projekt. jednym słowem kryzys ale najważniejsze to załatwianie pracy - ja się dostałem z podania + kwalifikacje + były wtedy przyjęcia do wentora. ale załatwić pracę tez można, moich kilku kolegów pracuje od ponad roku bo dogadali się z kimś [usunięte przez moderatora] teraz tez można załatwić prace na stordzie i haugesundzie podobno nie znam kogoś kto załatwia prace ale uwarzam że szef firmy powinien się tym zająć bo to bardzo zle działa na wizerunek firmy jak w taki sposób mozna sie do firmy dostac. mieszkam nie daleko dębicy i to jest dla mnie plus. warunki w firmie sa jakie są, jak mi nie bedą odpowiadały to nie będę narzekal na firmę na forum tylko pójdę do innej firmy do pracy.

Norveg

Jestem Norvegiem od pol roku. Uwarzam ze Polaker robia rozne przekrety. Dobrze, ze politi reaguje szybko.

Wentor

I tak se poradze

Szef Ventora

Dziękuję Ci Pinesko,wiem że mogę na Ciebie liczyć.

Monter rusztowan

5lat

Kursy uprawniające za granice

M

Cztery lata pracowalem dla Ventora. Byc moze tam wroce. Wyplata na czas. Wszystko ok. Nie wiem o co wam chodzi. Przeciez firma zarabia i pracownicy zarabiaja. To jest normalne. Nie musicie placic za nic. Wszystko macie wliczone. Dwa tygodnie w domu i 8 tys. na reke miesiecznie. I macie zal, ze musicie sobie dojechac z Warszawy albo ze feriepenger za pozno. Nie rozumiem Was.

error

W takim razie czas na Global nadchodzi!

Szef Ventora

W PL też was skroję...he,he

rudy

Wszystkie certyfikaty Ventor Construction AS poszły (usunięte przez administratora)Została tylko robota w PL?

Aker

Więc panowie ,żegnam za pare tygodni znikacie także z Stordu (usunięte przez administratora)

mruczek

Panowie i stało się- Nakręcili sobie bata sami na siebie, już niedługo firma zniknie z rynku norweskiego, albo będzie jeszcze więcej kradła pracownikom żeby popłacić kary!!! Od kilku m-c krążyła lista na która mieli się wpisywać ludzie "oszukani" przez VENTOR, na liście gdy się wpisywałem były juz 55 nazwiska wraz z teczka dokumentów świadczących o przekrętach firmy, kopie przelewów, paski wypłat, zwroty za bilety itp.. A inicjatywa wyszła od pewnego polaka który pracuje we firmie STATOIL. Niedługo usłyszymy o tym głośno P.S - jak to się stało ze śmieszni zapaśnicy nic o tym nie wiedzieli?!!

h w m g

co lepsze doszlo to do szefa akera ze nie płaca w terminach i pieniadze sie z godzinami nie zgadzaja i nie chca ich juz jako podwykonawców tak duzo ludzi na projekcie mowi ze tam juz droga zamknieta... co prawda to nie zgadzaja sie pieniazki po przeliczeniu na godz , w prosty sposób Np 200 godz x 158nok - 36% x 0,53(0,54) i tak za malo przychodzi o pare ladnych stówek

h,w d ,,p

hmm kolego powiem tak , wyplaty sie spozniaja, tna po wyplatach bo z wiliczen wychodzi ze co miesiac od 500 do 900 zl kite daje , i ich nie ma ... z godzinami leca w kulki bo beda placic za swieta i niedziele niew miesiacu rozliczeniowym tylko za dwa miesiace po to zebys sobie o pieniadzach zapomnial ... kumple pracuja na jednej rotacji jedne i te same godz a wyplata sie różni nawet o 1200 zl a jak poszedl sie upomniec w tamtym roku tak do dzis nie dostal , a ponoc w innych firmach wszystko git jak w zegarku zgodnie z obliczeniami ...

cos tam

Rozłąkowe beda nam placic wreszcie czy nie? podobno 25 koronek do godziny?(usunięte przez administratora)

Rybak ventorowy

To co? Biorą czu nie biorą w końcu? Jak to z nimi jest?

Dowcipniś

Mówisz i masz(usunięte przez administratora)

Ja czekam aż dasz

Nickt

A ja nie dalem i nie czekam

Dałem

i czekam

lokalizator

J-23 - 2013-05-02 11:50:34 Kiedy jedziemy zarobić jakąś kasę???A odpaliłeś dolę jaką i komu trzeba? Jeżeli nie to zapomnij!

J-23

Kiedy jedziemy zarobić jakąś kasę???

Zostaw merytoryczną opinię o Ventor - Dębica

• Jak się pracuje w Ventor?

Zobacz opinie na temat firmy Ventor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ventor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ventor?

Kandydaci do pracy w Ventor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ventor