Opinie o R.N. Renata Nosarzewska w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie R.N. Renata Nosarzewska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w R.N. Renata Nosarzewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R.N. Renata Nosarzewska w Poznań

Kamilka Nowy wpis

@Norbi no właśnie o to samo chciałam pytać bo od dawna cisza jakaś

Dominika Nowy wpis

Dawno nie było żadnych nowych opinii o firmie R.N. Renata Nosarzewska. Co się aktualnie dzieje w firmie? Możecie się podzielić jakimiś nowinkami i swoimi spostrzeżeniami? Firma poszukuje nowych pracowników. Macie jakieś informacje na ten temat?

RN Nowy wpis
@Dominika

Wszelkie informacje o firmie proszę wpisywać nie pod moim nazwiskiem tylko pod nazwiskiem prezesa firmy, wszelkie dane informacyjne na temat powyższej spółki są dostępne w internecie. Jeśli bardzo Państwa interesuje sytuacja, proszę o cierpliwość. Całkiem możliwe, że zdecyduję się na artykuł o sprawie w gazecie. Ponieważ sytuacja powinna być do końca wyjaśniona ze względu na dobro innych, samotnych kobiet w Polsce.

mariusz

Coś wiadomo gdzie ja teraz można spotkać?

H Nowy wpis
@mariusz

Zniszczyli kobitkę.

noo wlasnie to jest torche dziwne ze na prawde od dawna tiutaj nie poajwily sie zadne ofety pracy no ale moze faktycznie jest tak jak piszecie tutaj..

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie R.N. Renata Nosarzewska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
@Odra

Daj sobie człowieku spokój.

@Odra

Do ed. W większości firm, właściciele sami zaczęli pracować, dlatego nie ma już ofert pracy. Takie czasy.

@Jodła, co Ty na to?

Kto to jest ta @Jodła?

Kto to jest ta @Jodła?

Chłopie, nudzisz się? A może jakieś zawistne babsko?

To jest jak z miłością, nienawiść mija i pozostaje .... przyjażń, inaczej mówiąc od miłości poprzez nienawiść do przyjażni........

@Gość

Przyjażń kończy się wówczas, kiedy zaczynają się rozliczenia. Taka to pomoc tego pana była, na co nabierali się wszyscy, bez wyjątku. Taka sobie typowa sytuacja manipulacyjna słabszą.

Renata

Proszę napisać do mnie na adres renedesigne@w.pl

Renata

Jako projektant wnętrz pracowałam od 1998 roku do 2013 roku.W chwili obecnej, projektuję tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności.

Renata Nosarzewska

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej galerii projektów wnętrz mieszkalnych pod adresem www.facebook.com/projektmeblewnetrza, chętnych zapraszam do współpracy

Tak, należy poprawić wiele, a nietykalnego pana prezesa, pociągnąć do odpowiedzialności za zniszczenie firmy i wyciąganie z niej nieograniczonej ilości pieniędzy, natomiast najbardziej oddanego mu pracownika pana Krzysia rozliczyć za fałszywe i nieprawdziwe rozgłaszanie informacji w świetle których najmniej winni ludzie zostali niesłusznie oskarżeni.

Reklama

Proszę nie pomijać reklam.

Nie ma sensu, nigdy nie miało sensu.

Tak, masz rację, chodzi o uczciwość i honor. Niestety z każdym o tym nie porozmawiasz i nie dojdziesz do porozumienia. Najgorsi są ci, którzy kiedy pies atakuje, chowają się za plecami kobiety i wystawiają ją na niebezpieczeństwo. Taki był prezes Janeczek i taki już pozostanie.

Jeśli się komuś uda, to moje gratulacje, bo mnie już się nie uda odzyskać nic. Ani pracy, ani pieniędzy, a zdrowie i nerwy kompletnie zniszczone. Walczcie z tym człowiekiem o pieniądze, zanim na ulicę Szkolną trafią, bo tam studnia bez dna.

RN

Wszystkim poszkodowanym przez pana Karola Janeczka, którym ten człowiek nie wypłacił pieniędzy przejmując firmę R.N.Renata Nosarzewska wraz z majątkiem firmy oraz pieniędzmi, podaję adres biura oraz numer telefonu: +48 697 069 684, adres biura - 60-416 Poznań ul. Olsztyńska 12, drugie biuro to Poznań ul.Dąbrowskiego 30b. Z panem nie mam kontaktu. Prowadzi nadal działalność rozszerzoną za pieniądze spółki i jest wypłacalny. Posiada kilka samochodów dostawczych i ma z czego płacić. Nie jestem w stanie odpowiadać na wszystkie pisma, które przychodzą na adres ofiary tego przestępstwa.

Jeśli ktoś jest zbyt dobry w swojej dziedzinie, a jest w złej kondycji zdrowotnej, takiej osobie najłatwiej szkód narobić, zniszczyć życie plotkami i domysłami. Zmienić mu zawód wykonywany bez jego kontroli i wiedzy.

Zostaw merytoryczną opinię o R.N. Renata Nosarzewska - Poznań

R.N. Renata Nosarzewska