CASINO ORBIS LODZ

Łódź

Opinie o CASINO ORBIS LODZ

ta 2011-05-10 00:19:41
hmn ja w łodzi teraz juz jedynym kasynie pracowalam na kilku etatach, generalnie zarobki sa wyrownane na kazdym ze stanoisk jedynie tipy sa zroznicowane. Moim zdaniem:
Praca ta jest dla osob:
mlodych, niemajacych co robic nocami, o silnym charakterze, ktorzy lubia pracowac jak automat, przychodzic na przerozne zmiany, w weekendy, swieta, wakacje i inne... ogolne osoba zatrudniajac sie w kasynie jakby zzeka sie ze swojego zycia.
praca o wysokim poziomie stresowym, podzwiam osoby ktore tam koczuja juz te 10 lat ;]] chociaz i tak wiekszosc z nich jedzie na prochach, dropach i sami sa pograzeni w uzaleznieniu od hazardu....
o szacunku mozna tam jedynie pomarzyc, i to od klientow jak i od spolki.
klientela jakby dworcowa, Ci co uwazaja kasyno za miejsce VIPowskie baaaaaaardzo sie myla... to nie las vegas i szalone,sczesliwe przygody... raczej sa to desperackie akty wyrwania skaskolwiek stowki... genealnie dramat za dramatem sie tu odgrywa,
spolka malo intersuje sie dobrem pracownikow w miejscu pracy, wazniejsi sa oczywiscie klienci, by oni mogli popatrzec sobie krupierce na dekold czy nogi- podczas gdy ona dygocze z zimna ubrana w cienki , niskiej jakosci uniform,...
podczas wyzywania sie klienta na krupierze, oczywiscie winny jest krupier... niedajboze aby odpyskowal, pouczenie u dyrektora gwarantowane, noi po premi oczywiscie ..
pracowicy przebywajacy na sali pod zadnym pozorem nie moga ze soba rozmawiac, a smianie sie/ zartowanie sie jest wysoce niestosowne.
zakazany jest wszelki kontakt z klientem poza godzinami pracy w kasynie, gdy ktos takoweg nie zglosi wczesniej- wylatuje..
pracownicy podczas swoich 8, 10,12 godzinnych zmian nie widza slonca, marzna w kilmatyzowanej katce w temp. 15-20 st C, oraz nie moga wychodzic poza teren kasyna. maja wprowadzony zakaz palenia, co nalogowych palaczy malo uszczesliwia ..
kierownicy sa rozni, generalnie strasi malo rozgarnieci/ wyksztalceni czepiaja sie kazdej pierdoly, mozliwe ze w obawie o mlodsza i inteligentniejsza konkurencje.. mlodsi dzieki temu ze jeszcze pamietaja jak sami byli popychadlami wyzszych, utrzymuja sie na poziomie komunikatywnym w stosunku do podwladnych.
Zostaw swoją opinię o CASINO ORBIS LODZ - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CASINO ORBIS LODZ